Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

maroon

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1353
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

maroon last won the day on August 19

maroon had the most liked content!

Community Reputation

1522 Świetna

About maroon

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To w pl było? Jak w pl to codzienny standard. Chamówa i bezczelność od paru lat przyspieszyła nie do opisania. Olej, bo cwaniakowi januszowi tylko ręcznie da się wytłumaczyć, a jak zaczniesz ręcznie tłumaczyć, to możesz mieć duże problemy. W tym tempie degradacji relacji społecznych, to za parę-paręnaście lat trzeba będzie strzelać do januszy jak do dzików.
 2. Dawaj te przykłady hi-tech i spożywki. Śmiało. Tylko może nie w stylu Kruger&Matz i Wódki Sobieski.
 3. Przejdź się kiedyś do ubojni, może zmienisz perspektywę zabijania z konieczności od zabijania dla przyjemności. Stąd np. większość "myśliwych", to mentalne zjeby. Dobra, szkoda na czasu na dyskusję z prawilnym zjebaniem. Podobnie zresztą jak z lewilnym.
 4. Niczego nie zazdroszczę, tylko rozpierdalają mnie uzasadnienia pożyteczności nabijaniem sobie prywatnej kabzy. To raz. Dwa to są gówno branże. Nie wnoszą żadnego postępu. Większość ludzi nic na produkcie tych branż nie skorzysta. Opierają się na masowym zarzynaniu zwierząt dla własnej przyjemności i jest to kolosalna różnica niż robienie tego samego np. dla jedzenia. A branża jachtowa w pl, wbrew propagandzie sukcesu, to ułamek tej branży w innych krajach. O "branży" lotniczej nie wspomnę, bo to żart jakiś. Nooo. Ale z tego kraj bedzie miał, że hoho. Taki kurwa kościelny patriotyzm to jest. Nachapać się, a potem wypierdalać z inwestycją, chujową zresztą, na drugi koniec świata. Ja mam za to ubaw jak ktoś, swoją z gruntu zjebaną filozofię, próbuje za wszelką cenę bronić.
 5. No to rzeczywiście do mnie przemawia 😂 Zwłaszcza kurwa inwestycje na Malediwach. Prywatne jachty i helikoptery. To żeś pojechał. A bolesna prawda jest taka, że chooj ta branża pożytecznego robiła, tylko ciężko to zaakceptować.
 6. Za ciency w uszach na taki ruch jesteśmy. Szwajcaria i Szwecja mają "lewarki" na innych i/lub korzystne warunki terenowe, i/lub silną armię. Dla Polski dobrym, o ile nie najlepszym rozwiązaniem było budowanie silnego sojuszu centralnego, niech będzie że grupy wyszehradzkiej, z Polską jako liderem. No ale jak się lubi lizać po dupie USA, czy Izrael, to cóż.
 7. Przypomnij proszę jakie "osiągnięcia i możliwości", na poziomie innym niż wyplatanie koszy z sitowia, daje branża futrzarska? Wypuścimy na wroga milion norek? Skoro Ziemia ma ograniczoną pojemność "spożywczą", to możliwości są dwie: albo wszyscy żrą koncentrat białkowy w proszku albo trzeba przestać się namnażać bez opamiętania, czyli np. samicom trzeba zmodyfikować soft. Którą opcję wybierasz? Trzecia możliwość to ekspansja do gwiazd. Tylko to może za 200 lat, a może nigdy, a może już ktoś tam się namnożył jak ziemniaki i zajął całe miejsce? Tego nie wiemy. Z ideologiami, czy prawilnymi, czy lewackimi jest duży problem, jak za mocno komuś wjadą w czerep.
 8. Alledrogo, trzeba szukać w opakowaniach 500-1000g. Jabłczan, cytrynian, mleczan magnezu - najbardziej przyswajalne. Witamina D3+K2 najlepsza jest w kroplach, np. aura herbals lub podobne, witamina C w proszku. Na odporność pomagają duże dawki witaminy C - ja kupuję 1kg w proszku i dodaję codziennie 3-4 gramy do herbaty. Pomaga też obniżenie temperatury w mieszkaniu - jeżeli ma się możliwość ustawienia, to maks 21 stopni. Ja mam ustawione 20 w dzień, 18 w nocy. No i jak najwięcej na zewnątrz. Oznaczanie witamin i mikroelementów z krwi guzik daje i jest niewiarygodne. Normy są bardzo rozciągnięte, a każdy inaczej na niedobory reaguje. Już bardziej miarodajne jest oznaczanie z włosów, ale też nie do końca. D3, C i Mg ciężko przedawkować, o ile w ogóle. Mnie np. kiedyś bardzo pomogły końskie dawki Mg w ilości 1g dziennie brane przez ponad rok. A w surowicy niby w normie było 😂
 9. @Mroczek to chyba w razie czego luz. Znajomi wiedzą, że ją pożegnałem i z jakich powodów, wiedzą że prosiłem o nie pośredniczenie w żadnych kontaktach, widzieli też jak się wozi z innym kolesiem. Także wątpliwe żeby coś ugrała. Obawiałem się jedynie, że jak entuzjazm z posiadania brzucha opadnie, to się na bank zacznie zastanawiać kogo by w tatusiowanie ubrać, bo przecież zgodnie z planem miał być ślub 😂😂😂 Niemniej jak się patrzy jak to jest prawnie wszystko skonstruowane, to się nieco włos jeży.
 10. No to jest ciekawa kwestia. Pani się wydupcy z kimś tam gdzieś tam, zajdzie, a potem bedzie twierdziła, że był "powrót" do związku, czy coś tam. A potem może przecież utrudniać badanie DNA, przeciągać i co wtedy? Czy Sąd w ogóle może uznać takie powództwo bez testu DNA?
 11. @prod1gybmx W punkt. Ale tak to jest jak się bierze laskę z otoczenia znajomych. Przy poznawaniu niby plusy, a potem minusy, bo zawsze coś ktoś gdzieś przy jakiejś okazji chlapnie i nie da rady tego całkiem wyeliminować. Emocjonalnie owszem, jeszcze trochę przeżywam. Ale ja się zawsze mocno w związki angażowałem. Przejdzie
 12. Zainspirował mnie post @zyfer77 i odpowiedzi @Feniks77 Nie oszukujmy się, niewiele jest przypadków gdy partnerka będzie "chodzić jak w zegarku" - bez dram, prób flirtowania, jakichś jazd, itp. Oczywiście, jeżeli zdarzy się cud i trafimy na wszechstronnie normalną, to i życie będzie jak w bajce. Ale bajki się rzadko zdarzają. Kiedy zatem warto "walczyć" o "ramę", "granice" i czy w ogóle taka walka ma sens i powinna mieć miejsce? Walczymy na codzień, przynajmniej w Polsce. Czy jest nam jeszcze potrzebna walka w domu z "najbliższą" osobą? Dla mnie to bardzo krucha koncepcja. Walka oznacza, że jest mutualny brak porozumienia. Czy przypadkiem egzemplarze, z którymi trzeba "walczyć" o podstawowe kwestie (jak np. szacunek, wierność, równość wkładu, empatię, itp.) nie powinny być od razu i skutecznie eliminowane z naszego życia? I last but not least, czy nie jest tak, że spierdolone zachowania zaczynają dominować, bo jest na nie przyzwolenie, opakowane w ładny papierek "walki"?
 13. Ale to chyba dotyczy związków małżeńskich? Poza tym taka Karynka przez pół roku to może całą kompanię zaliczyć, a przynajmniej pluton.
 14. Dziś pocztą pantoflową przyszły do mnie dwie wiadomości: 1. Eksa zaciążyła i się ponoć tym chwali, ale nie mówi z kim - szybka jest skubana, 3 miesiące po wystawieniu za drzwi. Mnie to by kurwa wstyd było. 2. Co ciekawe nowy ruchacz podobno kopnął panią w doopę. Tylko, że w związku z tym zastanawiam się, czy eks może mnie próbować wrobić w bombelka? Biorąc pod uwagę jej wyrachowanie, to mogą być takie próby. Nie znam się na prawie w tej materii - czy kobieta może ot tak wskazać, że dany facet to ojciec dziecka, a Ty się wtedy baw i udowadniaj, że nie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.