Jump to content

maroon

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  5,190
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  46
 • Donations

  0.00 PLN 

maroon last won the day on January 22

maroon had the most liked content!

Community Reputation

9,931 Świetna

About maroon

 • Rank
  Kapitan

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

13,531 profile views
 1. O Ukrach na czarno zapominasz, co było powszechną praktyką. Dobra kasa i umowy w budowlance to względnie nowy wynalazek. Jak mi oneggdaj wylewkę pod wiate robili, to za 5x7m skasowano 1900 z materiałem ich. Robiło 4 ludzi pół dnia. Cena materiału w tym to koło 300 zeta (piach, cement, włókna, siatka, deskowanie), pół dniowki po b. dobrej stawce 120x4=480, zysk 1900-780= 1120. Ty się nie dotykasz, kasa wpada. Oczywiście trzeba jeszcze uwzględnić np. amortyzację sprzętu, ale to nadal dobre 50% marży.
 2. Ano właśnie. Dlatego to wszystko jest złudne, a feudalizm wiecznie żywy. Powszechna "własność" prywatna to względnie nowy wynalazek, a ziemię zawsze król/faraon czy inny notabl zawsze nadawał. Dodatkowo nawet tam gdzie własność prywatna jest święta, nigdy nie wiesz czy kiedyś jakiś Bierut do władzy nie dojdzie. Przejebane ogólnie. Trzeba królem zostać. 😁
 3. To fakt. Ale chyba wszędzie na świecie, tam gdzie są podatki od nieruchów, to jest ryzyko ich zajęcia "na poczet". Czy gdzieś nie ma?
 4. Polska jest, a przynajmniej jeszcze jest, bardzo bezpiecznym krajem do życia. Ryzyko, że cię zastrzelą na ulicy albo dostaniesz wpierdol od "inżynierów" jest minimalne. Niewiele jest takich miejsc na świecie. W kwestiach finansowych, to zależy. Zasadniczo jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz. Fakt, że zarabia się dużo mniej niż w de przy podobnych kosztach. Ale mozna też zarabiać podobnie. To co mnie osobiście zaczyna coraz bardziej wkurwiać, to: 1) coraz większa patobiurokracja - z tym można sobie radzić, ale zabiera czas i często nerwy. I nie widzę żeby
 5. Rok temu przy okazji Zapad też się media srały. I dwa lata temu też. I trzy też. Nihil Novi. Na Ukrainie owszem może być jakaś mniejsza rozpierducha, bo to ich strefa wpływu, więc zrobią co chcą. Ale koszta będą ogromne. Na Pribaltikę i Polszę nie ma żadnego sensu napadać. Putin jest wyrachowany, ale nie szalony. Napadnie i co? Komunizm zaprowadzi? U podstaw zajęcia Krymu był dostęp do baz morskich i Morza Czarnego jako takiego. Szło o to i tylko o to. Ukraina zaczęła stawiać warunki, to sobie Ruscy wzięli siłą. Z punktu widzenia strategicznego s
 6. Po ostatnich kilku spotkaniach towarzyskich spoza mojego zwykłego "sportowego" grona, dotarło do mnie, że praktycznie wszystkie panie zamężne są zapasione, ulane. Podarte dżiny na grubym dupsku wyglądają naprawdę rewelacyjnie. Żeby być sprawiedliwym, to faceci często wyglądają nie dużo lepiej. Niby jest kult fit, zdrowego żarcia, sportu, a szczupłych wysportowanych jak na lekarstwo. Mowa o ludziach w wieku 30+, którym jeszcze powinno się chcieć dbać o siebie. Genetyką nie można wszystkiego tłumaczyć. Lenistwo?
 7. Na tą szczepionkową szczujnie musi poważna kasa płynąć. Z dobrej woli by się tak nie podniecali. Liczba beneficjentów rzeczywistych plandemii rośnie.
 8. 90% orgazmu u kobiety tkwi w głowie. Żeby ciekło, to muszą być emocje i partner musi budzić chcicę. Jak nie budzi, to choćby ramy srały uniesień nie będzie.
 9. @jankowalski1727 na razie synek to ty masz wielki ból dupska do każdego praktycznie 😂 Idź tam porozkminiaj czy wystarczająco ramkę trzymasz 😂 A potem tu popłacz sobie. 😂
 10. Jak na logikę nie można dotrzeć, to może przez emocje. Przydałyby się samosądy nad lekarzami odmawiającymi pomocy. Nie sądy, a samosądy. Parę linczy i rury by zmiękły. Szczególnie w kontekście 9% zdrowotnego, które trzeba na skurwiesynów płacić.
 11. Błędne odpowiedzi. Zapyta czy pacjent był zaszczepiony.
 12. Jaranie się ilością czasu poświęconego na gadki-szmatki z kobietą oraz jej reakcjami, jest typowo wczesnolicealną reakcją, gdzie każde 15 minut rozmowy z "płcią" przewyższa rangą odkrycie obcej cywilizacji. Kiedyś trzeba dorosnąć.
 13. Chrypka w zimie - pewnie masz covida! Przetestuj się! Katar - sprawdzałeś czy covida nie masz!? Kichnięcie - to na pewno covid! Idź się przetestuj! Spranie propagandą do cna. Wspaniały przykład presji społecznej. Szczególnie wkurwiające, bo wśród rodziny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.