Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

maroon

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  496
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

421 Świetna

About maroon

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przy takim stopniu uszkodzeń ciała seks to najmniejsze ze zmartwień. Tu z podstawowymi potrzebami fizjologicznymi byłyby problemy. Pytanie jest bardzo względne i nie ma jednoznacznej odpowiedzi.
 2. Przypomniało mi się jak czytałem wspomnienia z jakiejś wyprawy kajakowej Wołgą, czy Ob. Kilka tygodni przez totalną dzicz. Uczestnicy zauważyli, że po kilku dniach zacząły im się wyostrzać zmysły - poprawił węch, słuch, ostrość wzroku. To były wczesne lata 2000, a więc jeszcze przed smartfonozą.
 3. Ano właśnie. Droga dla każdego bedzie inna. Natomiast w dzisiejszych czasach jest problem w tym, że jest bardzo silna nagonka na pogoń za króliczkiem, przez co ludzie stawiają sobie albo cele trudno osiągalne (lub nieosiągalne) albo zostają przytłoczeni presją i pozostają bierni. Wzorce, wzorce i jeszcze raz wzorce. Columb i Magellan nie byli wychowywani przez tatę kukolda czy przez samotną mamę. Otrzymanie za młodu pakietu wzorców ZNACZĄCO ułatwia osiąganie celów. Skąd dzisiaj czerpać dobre wzorce? Praktycznie każda sfera jest przegniła, a w związkach jest to co jest + propaganda "czułego, idącego na kompromisy" faceta. I po co politykę wciągać. Normalnie Ty chyba kobiet nie lubisz 😂
 4. Chciałem coś o celach napisać, m. in. o zastosowaniu koncepcji s.m.a.r.t. w życiu prywatnym oraz czynnikach ryzyka, ale ponieważ wciąż czuję jakiś taki głęboki niesmak, to powiem krótko, każdy zdrowy na umyśle facet powinien mieć tylko jeden cel w życiu, a jest on następujący: Zostać rentierem z najmu kawalerki w Ąszyn Sisajd Willydż, po poświęceniu 10-15 najlepszych lat swojego życia na zapierdol i odmawiania sobie wszystkiego. Nothing else matters.
 5. Pięknie podsumowane. @Halinka przedstawia jakąś wyidealizowaną wersję relacji, która jest raczej wyjątkiem, nie regułą i dotyczy chyba chowu wsobnego w obrębie tej samej wsi czy malutkiego miasteczka, gdzie opinia "sąsiedzka" ma jakieś znaczenie.
 6. Ja naprawdę nie mam nic przeciwko, jak przyjmiesz pod swój dach doświadczonego weterana walk o lotnisko w Doniecku czy młodego Syryjczyka antyreżimowca lub kurdyjskiego bojownika. Na pewno wiele się od nich nauczysz, może nawet pokażą Ci niecenzurowane zdjęcia z wojny. Niemniej nie każdy ma na to ochotę.
 7. Skomentuję tak: I chooj trafił ciekawy temat, teraz będzie o zapierdalaniu 15 lat na kawalerkę pod wynajem. Właśnie się qrwa zdemotywowałem.
 8. Żeby mieć motywację, to trzeba mieć cel... a co jak nie ma celu? Wyznaczenie sobie celu (ów) jest stokroć trudniejsze od wykrzesania motywacji. Takie mam zdanie. Następnie trzeba mieć odpowiednie psyche do tej motywacji. I odpowiednie wzorce. Dobrze jakby środowisko/otoczenie sprzyjało, a przynajmniej nie demotywowało. Ludziom wychowanym w schematach akceptacji/braku akceptacji tego co robią (lub w ogniu wiecznej krytyki) ciężko jest się motywować z głebi siebie. Czasem masz cel i... brakuje zapłonu. Włącza się prokrastynacja, itp. Kobieta teoretycznie zawsze była utożsamiana z weną (miłość dodaje skrzydeł, itp.) oraz natchnieniem, tymczasem najczęściej działa jak hamulcowy albo odrealnia cele lub proponuje cele w danym momencie nieosiągalne, a przynajmniej bardzo ciężkie do realizacji (np. zbudujmy dom misiu...). Ciężki temat generalnie. Ach. Pamiętajmy też, że żyjemy w kulturze sukcesu. Nie osiagniesz zakladanego celu, to jesteś.... no kto jesteś? (P...yw). To też demotywuje. Wywołuje lęk przed realizacją celu (a co jak mi się nie uda?). Myślę, że to też jest przyczyną wegetacji wielu osób. Życia z dnia na dzień. Strach.
 9. Ciekaw jestem kiedy temat wróci, bo nie wierzę żeby nie wrócił Chyba, że pani na razie kompensuje innymi atrakcjami.
 10. To ciekawe. Nie miałeś klasycznego wypierania - nie nawidzisz kobiet, bzdury to są, to nie jest prawda, itp. pierdololo?
 11. W takim towarzystwie "naturalność" polega głównie na rwaniu lasek po pijaku, a jak towarzystwo zamożniejsze, to laski przyciąga też kasa. W każym przypadku trzeba mieć mocną głowę i wątrobę, a i tak alkoholizm czai się na horyzoncie.
 12. Aż się łezka w oku kręci. To gdzieś lata 60 byłyby? Teraz przekaz słowny by nie trafił, więc niestety wielu smaczków nie dałoby się już przemycić. Even the brakes 😂 Najstraszniejsze jest, że wcale ta reklama nie kłamie.
 13. Ouaa, ale seksistowska reklama 😂 Tu jest fajny przekaz na zdjęciu, którego dziś się już nie spotka. Facet w "rybackim" golfie na tle kutrów. Rybaki z morza, to jedne z większych twardzieli. Czyli mamy, że fura zdecydowanie nie dla mięczaków. Dziś pewnie byłby w tle zachód słońca, nakryty stolik, romantyczna para z kolesiem w rurkach i tytuł "Twoja kobieta jest warta najlepszego. Odkryj siłę romantyzmu Subaru GL" 😂 A co jak pani "nienaumiona" gotować, a do sprzątania się nie kwapi, bo po co? Chcesz żryć ugotuj se sam (dla dwóch) i sam se sprzątnij jak chcesz względny porządek. Coraz więcej takich. To co wyceniać usługę i inkasować od pani chyba trzeba.
 14. Przewiduję, że hodowla kotów na sprzedaż będzie bardzo dochodowym biznesem w najbliższych latach.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.