Jump to content

Pancernik

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  644
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

893 Świetna

About Pancernik

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dróg na skróty nie, ale czasami są te mniej konwencjonalne, które prowadzą do celu znacznie szybciej. Niestety nie wszystkie, są w pełni akceptowalne przez motłoch, który ich często nie rozumie.
 2. Wątek, w którym poruszony zostaje temat myśli samobójczych, rezygnacji, bezsensu, czyli na mój mały rozum w chuj ważne kwestie i całe forum ma to w dupie. Jeden @Stefan Batory się pofatygował. Tematy spermiarzy, flepiarzy i wszyscy się kurwa zabijają, aby tylko zdążyć udzielić rady typom, na których szkoda kurwa czasu, energii i jakichkolwiek prób na wyrwanie ich z koła ich własnej bezsensowności. Smutne w ch.j. Podejrzewam, że masz sporo niezagospodarowanego czasu, przez co przeznaczasz go na tego typu rozmyślania. Czasy są jakie są, więc to też nie pomaga. Zamknięci
 3. Zawsze powtarzam, stracony tysiak to jest nic, w porównaniu do tego, czego można się dowiedzieć o charakterze osoby, z którą się ma do czynienia.
 4. Kolega się zastanawia, jakie rozwiązania stosujecie, bądź też zastosowaliście, aby uniknąć drugiego progu podatkowego, zmiana umowy, założenie działalności itp. Co się u Was sprawdziło, co nie, wady, zalety przyjętych rozwiązań, przy jakiego rzędu kwotach warto o tym pomyśleć itd. Oczywiście wszystko przy uwzględnieniu obecnej sytuacji w Polsce i na świecie. Kolega mówi, że również chętnie poczyta, jeżeli ktoś ma argumenty za tym, aby po prostu ten podatek płacić.
 5. Zdając sobie sprawę, jakie z pewnością wrażenie wywarł ten temat na osobach, do których jest on adresowany, uważam, iż również muszę dodać od siebie coś, co będzie miało dokładnie taki sam oddźwięk i skłoni te osoby do podobnej refleksji. Treść poniżej: Pozdrawiam Pancer
 6. W sumie to nie, dotychczas kończyło się na wymownym spojrzeniu i jakaś reakcja zawsze była, co nie zmienia faktu, że czasami tym najbardziej tępym, sprzedałbym chętnie low kicka pięścią na ryj.
 7. Wychodzę z podobnego założenia, co niektórzy pracodawcy, szukjacy do pracy 20-latka z 10-letnim doświadczeniem w zawodzie. Także, do stałego związku, wybieram doświadczoną dziewicę.
 8. Trzeba było starych opierdolić, a nie robotę za nich robić.
 9. Bogini ! Tylko trochę stara, ile ona tam ma, skoro zdjęcia są z 1803
 10. Dokładnie, zgadzam się w 100% z tym co tu subtelnie przemyciłeś, Większość Polaków lubuje się w jęczeniu i narzekaniu na swój własny kraj oraz pobratymców. Świetnie to widać na forum
 11. Tytuł masz w gifie, Tom Hardy, praktycznie każda jego rola jest świetnie zagrana.
 12. Tak, ale to przy założeniu, że 'gdzieś inne, lepsze są'. Jeżeli nie masz do nich dostępu, lub nie stać cię, jak za komuny na mercedesa, a chcesz jeździć, to proces produkcyjny w swoim fso się ulepsza. Może następny wypust będzie jakościowo lepszy Nie posłużyłby się takim porównaniem, ponieważ o ile czasem taki zabieg ma sens, to akurat tutaj nie do końca. Ulepszyć auto jest bardzo łatwo i nie będziesz miał z tym większych problemów. Natomiast w kwestii kobiet, nie będziesz w stanie ulepszyć kogoś, nad kogo spierdoleniem pracują zastępy spermiarzy i flepiarzy.
 13. Tego typu, trzeźwe spojrzenie na otaczającą rzeczywistość, powoduje, że mam w sobie jeszcze jakąś wiarę w gatunek męski. małą, bo małą, ale mam. Niestety widać to również na forum, gdzie proporcje facetów w miarę silnych życiowo (nawet przy uwzględnieniu niektórych fałszywych kreacji), do tych słabych, wiecznie na wszystko narzekających, a zazwyczaj pod określeniem "wszystko", kryją się kobiety, po prostu bije po oczach. Tak jakby, kobiety pochłaniały im całą dostępną moc obliczeniową, ponieważ jest to jedyne co się dla nich w życiu liczy. Z jednej strony rozprawiają tygodniami, mi
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.