Jump to content

PoProstuMarek

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  313
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

346 Świetna

About PoProstuMarek

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,509 profile views
 1. Wszyscy zaczynają już pewnie popijawę, a ja sobie wpadłem przed chwilą machnąć trening na siłowni a później małe cardio z jakimś podcastem.
 2. @NoHopeczyli malowanie pazurów na czarno w celu polowania na alternatywki to nie ściema. Szanuje 😄
 3. Trochę się spóźniłem, nic nie dodam, Panowie wszystko wyjaśnili. Co tu się dziwić, zwykły pajac, jak używał sztucznych ciężarów na filmikach to już wogole się zblaznil.
 4. @Sklozgos hej a może niech ją kropnie tak poprostu, na necie są też info jak zakopać zwłoki żeby psy nie wywęszyły.
 5. Czekaj zaparzę herbatę a jak wypije to powróżę Ci z fusów. Zobaczymy o co mogło chodzić.
 6. Ta, całe życie w związku nie miał tych jaj i nagle sobie wyhoduje. I nagle dzieci będą go szanować. Dzieciaki są w tym wszystkim najważniejsze. I tyle w temacie.
 7. Ja tam zabezpieczam na początku logistykę. W krótkim czasie ogarniam broń krótka i półautomat i lecę na prywatne szkolenia wojskowe, żadne tam wot i inne. Poważnie chyba zacznę wspierać Ad Arma. Właściwie jestem samowystarczalny jeżeli chodzi o żarcie, wodę, ogarnę tylko jakiś agregat i może zdążę położyć fotowoltaike i kupić baterie do niej. Co do interesu, to też się zastanawiam. Napewno nie ucieknę.
 8. @nefi https://ibb.co/h8Dxkcb Rzuć okiem w link, te książki mam. Do tej pory nie wiem jak odpowiednio wrzucić tutaj jakieś zdjęcie 🙄😒
 9. Poczytaj więcej o nim, podobny argument możesz wywlec przeciwko Aureliuszowi.
 10. Nie kontrargumentowałem, dorzuciłem tylko do tego co napisałeś.
 11. Wiesz, brałbym te badania w duży nawias, szczególnie że również ci ,,naukowcy" zalecają ,,uswiadamianie" małych dzieci (6 latków) w swerze swojej seksualności i zalecają rozpoczęcie masturbacji w jak najwcześniejszym czasie, co uskuteczniają np. w Szwecji gdzie masturbacji uczą już kilkulatków. Widziałem badania robione w długim okresie czasu, gdzie obalono hipotezę o przeroście prostaty a płyn ktory się tam zbiera po dłuższym czasie w wyniku abstynencji jest usuwany przez organizm i wszystko wraca do normy. Więc nie swirujmy.
 12. Ja preferuje keto. Jestem na niej bez żadnych przerw 6 lat, może więcej. Wcześniej dieta Kwaśniewskiego koło 2 lat. Wcześniej próbowałem różnych sposobów odżywiania , no może nie wszystkiego bo weganizmu nie. Trochę rozmija mi się z celem takie sposób żywienia. Dla przykładu tłuszcz zwierzęcy jest naturalnym tłuszczem, który organizm rozkłada bez żadnego problemu, a już tłuszcz roślinny zmusza organizm do wydatkowania energii na dodatkowe procesy, między innymi wytworzenie jakiś dodatkowych enzymów żeby go wogole strawić. Cholesterol jest głównym czynnikiem przy produkcji testosteronu, b
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.