Jump to content

Dewajtis

Użytkownik
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

64 Świetna

About Dewajtis

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

946 profile views
 1. Nie mówimy tutaj o mnie, tylko ogólnie. Ale odpowiem: jestem jedną z tych kobiet, które dla facetów, czadów czy nie-czadów, nigdy nie istniały.
 2. Nikt nie mówi tutaj o kobietach, które są otyłe, co wyraźnie zaznaczyłam. Widziałeś kiedyś niespecjalnie urodziwe dziewczyny, które miały nieszczęście stać z przystojnym kolesiem w jednej kolejce albo jechać w jednym pociągowym przedziale? Przecież dla takich mężczyzn to zniewaga i doskonała okazja do prostackich żartów i wyśmiewania, mimo, że te dziewczyny nawet na nich nie spojrzały, bo bały się, że tak to się skończy.
 3. Bardzo łatwo można odróżnić. Laski z klubów i dyskotek, wulgarne, głośne i ruchające się kim popadnie nie powinny się nawet rejestrować na męskim radarze. Ale się rejestrują bo są zrobione i atrakcyjne. A uroda to jedyne co mężczyzn interesuje.
 4. Narzekacie jakie to p0lki są najgorsze na świecie Narzekacie, że kobiety to kurwy i blachary. Że są tępe, puszczalskie i chamskie. A jednocześnie tylko takie Was interesują. Tylko takie zagadujecie na ulicy, followujecie na Instagramie czy umawiacie się na randki. Normalne dziewczyny, a nie daj Boże takie przeciętne lub nawet brzydkie (nie grube! Nie rozmawiamy tutaj o grubasach!) to dla Was powietrze. W czasach szkolnych pewnie je wyśmiewaliście i prześladowaliście. Dalej je zresztą wyzywacie i obrażacie. To przez Was boją się one mężczyzn, czasem nawet panicznie. Dlaczego nie miałyby? Co dob
 5. Nigdy w żyiu nie widziałam normalnej kobiety wrzucającej do social media 200 zdjęć obiadu, domu czy drinków na Majorce. Jeśli już, to typowe podejście Karyn i blachar, które myśle, że te drinki na all inclusive na Majorce to łolaboga nie wiadomo jaki luksus. To tylko świadczy o tym z jakimi kobietami się zadajecie i nie majcie pojęcia jak żyją te normalne.
 6. Podsumowując, widzę, że nie znajdę w Polsce mężczyzny, jakiego szukam. Zmuszanie kobiet do pracy zarobkowej, zupełny brak szacunku do pracy żony, mamy i pani domu ( no przecież ona nic nie robi, tylko "siedzi w domu", co nie?) to jak widzę standard. Wielkie dzięki, ja podziękuję. Takie forum niby o męskości, a nie jesteście w stanie zrobić tego, co mężczyźni robili przez tysiąclecia, a w innych krajach są nadal gotowi robić dla odpowiedniej kobiety.
 7. Żeby ktoś mnie skrzywdził lub wykorzystał musiałby mnie wcześniej uznać za kobietę. A tego od mężczyzn nigdy nie doświadczyłam. Masz rację, niczego o mnie nie wiesz. Kiedy byłam na studiach mężczyźni traktowali mnie jak powietrze. Co było ogromnym postępem w stosunku do wczesniejszych lat kiedy to mnie obrażali i wyśmiewali. Bo mężczyźni są tacy idealni, co nie? Za kogo Ty masz moją rodzinę? Za jakąś patologię? Przecież pisałam już, że to wykształcone osoby.
 8. Ale coś takiego kończy się tym, że kobieta ma dwa etaty: jeden w domu, drugi w pracy, a czasem i trzeci, pry dzieciach. A mężczyzna ma tylko jeden. Z kobiety zrobiono robota, babochłopa, który musi robić wszystko, zamiast zajmować się domem i rodziną
 9. Na punkt 5. odpowiedziałam. Ani nie kłamię, ani nie jestem trollem. Zadajesz pytania o bardzo osobiste rzeczy, których po prostu nie chcę opisywać publicznie. Nie rozumiem, dlaczego to taki problem. Co do pytania o wymagania: przyznaję, że uświadomiłam sobie, że być może te moje są zbyt ogólne i "wydumane" i potrzebuję więcej konkretów. Ale to muszę jeszcze dokładnie sobie przemyśleć. Czego byś sobie o mnie nie myślał, dzięki za zainteresowanie i pytania dające do myslenia.
 10. Moje koleżanki są w przeważającej mierze w podobnej sytuacji co ja. Co to znaczy prawdziwa wiocha? Powiedzialabym, że ta moje jest raczej dość typowa. Do miasta daleko, pola, lasy i jeden mały sklepik Tak, mieszkam teraz w dużym mieście. Pilates i callanecics ćwiczę w domu. W tenisa gram od 1 roku, balet zaczęłam w styczniu tego roku. Były to sporty, których zawsze chciałam się nauczyć i dopiero teraz mam na to czas i środki. Językowe. Pracuję jako tłumacz. Na instagramie śledzę i inspiruję się profilami dziewczyn, które ubierają się w stylu vintage
 11. Nigdy nie otrzymałam żadnej ''oferty" od kogokolwiek. Nic o mnie nie wiesz, ale już lecisz mnie oceniać, na podstawie, a jakże, blachar, w których pewnie gustujesz.
 12. 28 Moja rodzina mieszka na wsi. W 80% nauczyciele i emerytowani nauczyciele. Wychowywała mnie mama i dziadkowie. Rodzeństwa brak. Reszta rodziny też bardzo zżyta. Bardzo dobry. Chorób przewlekłych brak. Tak. Pilates i callanetics 3 razy w tygodniu po 45 minut. Raz w tygodniu gram w tenisa, 1.5- 2 godziny i chodzę na balet, 1 godzina. Zimą łyżwy. Powiedziałabym, przeciętna+, z tendencją wzrostową (6.5/10?). Porównano mnie raz do Heleny Grossówny w filmie "Zapomniana melodia", chociaż Grossówna ładniejsza, ale pewne podobieństwo jest.
 13. Nic mi się nie należy. Prosiłabym o nie używanie w stosunku do mnie tych waszych hasełek typowych dla blachar. To tylko świadczy wśród jakich kobiet się obracasz i oczywiście Ci to pasuje. Chady i greye również mnie nie interesują. Przedstawiłam, to co oferuję. Szukam mężczyzny, który będzie tym zainteresowany. Mam brać byle co, tylko dlatego, że jestem kobietą w Polsce? Wow, dzięki za agresję i wulgarność. Typowe. Nie jestem ani otyła ani nieatrakcyjna. Oczywiście się to nie liczy, bo już z góry macie o mnie wyrobione zdanie. Przepraszam, że ośmi
 14. Istnieje takie forum w szeroko rozumianej społeczności Redpilla, które nazywa się RedpillWomen. Skupia ono kobiety o tradycyjnym podejściu do związku, małżeństwa, rodziny. Kobiety, które ofiarują prawdziwą kobiecość i oczekują w zamian prawdziwej męskości. Kobiety, które chcą być w związku z mężczyzną, który prowadzi, decyduje, "rządzi", a w zamian oferują ciepło domowego ogniska, troskę, opiekuńczość, miękką opokę (niezbyt wiem jak przetłumaczyć "safe place to land"). Tradycyjne kobiety szukające tradycyjnych mężczyzn do zbudowania tradycyjnych rodzin. Nie ukrywam, że jest to u
 15. Ów anonimowy gość na anonimowym forum używając słów powszechnie uważanych za wulgarne wrzuca wszystkie kobiety, w tym także i mnie, do jednego patologicznego wora. A co, przeklinają co drugie słowa, na podstawie swoich facetów oceniają ogół populacji i ciągle ich obrażają? Tak jak wy tutaj? Wy, wasze, wam... Nie wiem, czy zauważyłeś, ale ja (jak również 90% innych kobiet) nie wpycham się do autobusów i nie życzę sobie bycia wrzucaną do jednego wora z koedukacyjną patologią, która tak się zachowuje. Nawet jeśli niektóre wasze uwagi i obserwacje są słuszne, to sposób w jaki je
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.