Jump to content

borsuk96

Użytkownik
 • Content Count

  117
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

borsuk96 last won the day on January 17

borsuk96 had the most liked content!

Community Reputation

314 Świetna

About borsuk96

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

534 profile views
 1. Trzeba być naiwnym by w XXI wiek zawierać umowę zwaną małżeństwem
 2. Widzę, że masz istną traumę przyjacielu! Udaj się na jakiś masaż nuru z happendem czy coś ☺️
 3. We wrześniu zanim zamknęli kluby (Hah Poznań) to podczas tańca jedna klientka wsadziła mi rękę w spodnie i zmacała sprzęt. (Gwałt) Nie powiem co było później, ale mam podstawy stwierdzić, jej się spodobał.
 4. Zacznij dymać inną już teraz. Przeskocz na inną gałąź, tak jak robią to kobiety.
 5. Karma to bujda, a jedzenie mięsa nie jest niczym złym... Tylko szkoda psiaka
 6. Ja całe studia gdzies pracowałem, łapałem różne fuchy, sam dla siebie tez coś projektowałem typowo pod drukarki 3D, dostałem szanse od losu i zapierdalam.
 7. Nie mam, po prostu jestem w tym dobry. To jest taka jakby szkoła - centrum kursów. Prawo tego nie reguluje, popyt jest ogromny przez zdalne nauczanie dzieci mają braki. Ponadto matura zbliża się wielkimi krokami więc żniwa.
 8. a niech stracę, mam jakieś 5-6k na łapę i około 1000-1500 z tych lekcji. Wiem, że to nie jest jakaś oszałamiajaca kwota, ale przy moim wieku i umiejętnościach to wydaje mi się, że jest git. Wiem, że sporo to jest 15, 20k. Ale jak na gościa który w czerwcu miał 5000zł długów to uważam, że dobrze mam.
 9. Oczywiście, z forum nie znikam i ciągle chłonę wiedzę starszych Braci. Długa droga przede mną. Myślę, że agonia trwała jakieś 3 miesiące, potem z górki. Pracuje jako konstruktor maszyn + zarządzenie montażem i uczę fizyki w szkole prywatnej.
 10. Mi pomogło Musashi Miyamoto + TAOizm no i nofap
 11. Czołem! Pół roku temu płakałem Wam, że miałem problemy życiowe, że nie było kasy, że "wypaliło się w związku" i że odeszła bez słowa. Dostałem instrukcje, dostałem porady i pomocną dłoń od wielu z Was. Mówiliście aby blokować - zablokowałem, mówiliście, żeby się odciąć - odciąłem się, mówiliście żeby wziąć się w garść - wziąłem. Schudłem 17kg, ogarnąłem się, zarabiam bardzo dobrze i cieszę się życiem. Kręci się wokół mnie sporo kobiet, w pracy to jestem dosłownie zaczepiany - (olewam zgodnie z nauką z forum pt: "nie bierz dupy ze swojej grupy"), rozwinąłem się duchowo
 12. Słucham tego poradnika co jakiś czas, lepiej uczyć się na cudzych błędach. Autor to mądry facet, dużo można się od niego nauczyć. Bacia stosujcie krem na twarz
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.