Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

borsuk96

Użytkownik
 • Content Count

  64
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

112 Świetna

About borsuk96

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak stoi w grupie to przypadkiem rzuć w nią piłką lekarską, efekt murowany!
 2. Mam 23 lata i nawet nie dopuszczam do siebie takiej myśli. Często słyszę natomiast, że mi się zmieni za jakiś czas... Wam się zmieniło, starsi Bracia?
 3. Schematy, schematy. Jak się z nią pogodzisz, to będzie dobrze miesiąc, dwa, może pół roku. Później znowu odpali 3 miesiące to chuj nie związek, jestem od ciebie rok starszy i moja zaczęła tak odpierdalać po 2 latach. Zozeszlismy się, zeszliśmy i po pół roku znowu odpierdala. Nie warto, jest wiele fajnych dziewczyn na świecie, a w naszym wieku to one dopiero zaczynają zwracać na nas uwagę. Uszy do góry
 4. Dwa miesiące to krótko, poczekaj, może jeszcze z tydzień i ci da. No chyba, że ma 30 lat - wtedy uciekaj
 5. Jestem po kilku relacjach z księżniczkami Instagrama, w tym związek 3 letni. One wszystkie mają jeden kurwa wspólny mianownik, mianowicie brak zdolności do cieszenia się z małych rzeczy i nie chodzi tu o skromnych rodzajów penisy. Lody w zwykłej budce? Tfuuuuu... Muszą być z budki polecanej przez tą czy tamtą blogerkę! Ładny ciuch ze zwykłego sklepu? Tfuuuuu... Musi być Armani! Jak ja się w tym pokaże na zdjęciu? Co z tego, że do końca miesiąca na obiad będzie chlebem z musztardą, bo na koncie pustki? Z księżniczką Instagrama musisz być zawsze w najlepszej formie, zawsze musisz dobrze pozować wyglądać, forma, fryzjer co tydzień. Jeżeli przestajesz nadążać za jej wygórowanymi wymaganiami to wypadasz z gry. I co z tego że ładna, i co z tego, że koledzy zazdroszczą jak na dłuższą metę krew cię zalewa? Jedziesz z taką na wakacje? Przy każdym ładniejszym zabytku musi sobie zrobić kilka zdjęć, bo ona taka podróżniczka i obieżyświatka. I co, że nie ma pojęcia co to za zabytek, ani nawet w jakim stylu został zbudowany? Księżniczki Instagrama na krótkie dojścia są ok, na dłuższy związek się nie nadają. No i drenują portfel, nawet jeżeli dzielicie rachunki po połowie.
 6. Napisz: cześć, zabiegany jestem, dostałem spadek po wujku, hotelik we Warszawie i mam masę roboty z papierami. Całe szczęście, że Magda się na tym zna i mi pomaga, ogólnie to z Magdą mam ostatnio dobry kontakt.
 7. Nawet bez czytania: Olej laskę, zagaduj do innych, a na tamtą nie zwracaj uwagi. Tydzień/dwa i twojej koleżance popsuje się drukarka i TYLKO TY będziesz w stanie ją naprawić
 8. Przejrzyj Zalando, zawsze możesz oddać i zamówić inną. I tak w kółko. Aż trafisz taką co będzie idealna
 9. Ubabrałem się w robocie jakimś smarem, swędzi i śmierdzi choć myłem się dwa razy...
 10. Może dlatego, że nie chce przysparzać kłopotów sobie i obsłudze sklepu?
 11. Po kilkunastu kobietach, mogę powiedzieć, że najszczęśliwszy byłem wtedy, gdy miałem najbardziej w nie wyjebane. Kiedy nie szukasz baby to one same przychodzą.
 12. Ja mam 193 wzrostu i nigdy nie miałem problemu poderwać. Choć nawet nie gadam z laskami laskami poniżej 165 czyli tzw. karłami.
 13. Na pierwszej randce zaczęła mi opowiadać jak to się z byłym starała o dziecko (laska 20 lat). Drugiej nie było
 14. Związek z borderką to druga najgorsza rzecz jaka może spotkać faceta. Pierwsza to małżeństwo z borderką.
 15. Witamy w gronie obudzonych. Ale pamiętaj, żeby z żadną inną kobietą nie popełniać tych błędów. Poznasz inną, zrobi ci jeszcze lepszego loda i co wtedy? 😂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.