Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

akwarelowy

Użytkownik
 • Content Count

  85
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

64 Świetna

About akwarelowy

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

190 profile views
 1. Naukowcem jesteś? Podaj dziedzinę nauki to zweryfikujemy czy to nauka, czy bimbanie. A co mnie to obchodzi, nie interesują mnie Twoje gusta, z Twoich wypowiedzi nie wydajesz mi się zbyt inteligentna, bez obrazy - moje prywatne zdanie. Osobiście najbardziej inteligentna i ciekawa, wydaje mi się tutaj paradoksalnie @deomi - absolutnie nie jest to próba "podrywu", po prostu tak uważam wbrew śmieszkom jakie mieli z niej niektórzy. Wydaje się być mocno intelektualna. Ty wydajesz mi się bardzo prosta i nieskomplikowana.
 2. Ale tu nie chodziłoby o to aby Tobą jakoś manipulować, chodzi tylko o to, że naturalnie potrzebujesz drogowskazu, kogoś kto wskaże Ci drogę, taką masz naturę i na tyle znam się na ludziach, że wiem, że ja byłbym Twoim właściwym nauczycielem. Ale nie martw się, obecnie i tak bym tego nie robił za darmo, nie mam na to czasu.
 3. Ale właściwie to nie chcę być dodany. Po chuj Wy w ogóle w tym uczestniczycie, co mam się wyzywać z jakimś leszczem barowym z forum tam gdzie nie ma zasad? Już większej straty czasu nie da się wymyślić. Nie mam czasu na takie idiotyzmy. Jestem tu po to, aby przekazywać realną wiedzę, a nie bawić się w wyzwiska z jakimiś leszczami.
 4. Naprawdę nie mam pojęcia, natomiast już nie tylko mnie podejrzewano o bycie kolejnym wcieleniem tego użytkownika. Przechodząc jednak do głównego tematu. Nie chcę tworzyć gównoburzy i to nic personalnego, natomiast użytkownika @tytuschrypus trochę tu już znam, z jego dawnych wypowiedzi, bo forum zacząłem czytać jeszcze w 2018 roku. Moim zdaniem jest rzeczą okropną, jeśli rady jak być silnym samcem daje ktoś, kto sam wrócił do byłej (pierwszy błąd) i do tego brzydkiej byłej. Tak jak pisałem, nie oceniajmy kobiet po wyglądzie, chodzi tylko o to, że jeśli samca stać jedynie na brzydką kobietę, to trochę przeczy to jego kreowaniu się na silnego. I to jest internet, każdy może kreować tu jakąś rolę, natomiast problemem prawdziwym jest to, że często ważą się czyjeś losy, czyjeś życie, czyjeś małżeństwo! I rady aby do niej nie wracać bo to nie wypali, czy żeby rzucić ją i znaleźć kolejną daje użytkownik który... 1. Wrócił 2. Znalazł - byłą i do tego brzydką. Albo rady i informacje o spierdoleniu i zdradliwości kobiet dają ludzie, samcy, którzy sami zdradzali. To jest straszne jeśli komuś ważą się losy dzieci i małżeństwa i słucha takich hipokrytów.
 5. Witajcie, Na samym początku zaznaczę, że nie chcę tworzyć gównoburzy, natomiast czuję, że taki temat należy się temu forum, a przede wszystkim należy się młodszym braciom, którzy biorą słowa niektórych braci za wyrocznię. Przypadek użytkownika @tytuschrypus jest wypisz wymaluj bardzo poważnym problemem tego forum. Najpierw cytaty: Temat: Oto bowiem użytkownik który wrócił do partnerki która go oszukiwała (niezgodnie z ideologią forum), którego partnerka jest, cytuję: "bardzo przeciętnej urody", co sam wyraźnie zaznaczył, daje rady innym, jak - i tutaj też zacytuję - "zacząć żyć i ruchać". I to jest realny problem, czytając potem takie posty co naiwni niestety stworzą sobie w głowie otoczkę, że są jakimiś przegrywami, bo oni nie wiedzą kto im tak naprawdę te rady daje. Dlatego uważam, że powinniśmy zastanowić się na forum nad wpisywaniem podstawowych informacji o sobie i swoim życiu jako warunek konieczny aby dawać rady innym np. w Świerzakowni. Tutaj bowiem w stawce jest czyjś związek, a czasem coś więcej (dzieci, małżeństwo). Oczywiście, nie należy oceniać ludzi po wyglądzie, natomiast wszyscy wiemy, że kobiety bardzo przeciętnej urody nie są delikatnie mówiąc zbyt pożądane seksualnie przez mężczyzn i nie jest raczej zbyt ciężko taką kobietę znaleźć, bo same się zalecają. Problemem jest, jeśli młody użytkownik ma np. bardzo ładną kobietę, jakieś problemy z nią, a @tytuschrypus mu doradzi aby ją rzucił i znalazł lepszą, niczym silny samiec. I taki użytkownik nie rozumie kto mu to doradza. Doradza mu to człowiek, który sam jest w związku z brzydką kobietą, który jest jej takim chłopcem od zabawy, zabawiającym ją rozmową. Mało tego? Który do niej wrócił, a więc która wcześniej musiała sprawiać mu problemy. Mało tego! Forum uczy aby nie wracać nigdy do tej samej rzeki, a użytkownik ten postąpił niezgodnie z ideologią forum. I w ten sposób czasem związek który dało się naprostować z ładną dziewczyną taki brat kończy, bo myśli, że radę dawał mu silny facet jak być silnym facetem i ułożyć sobie kobietę. Tymczasem ten "silny samiec" ułożył sobie brzydką, słabej urody kobietę której nawet nie trzeba układać, bo jak wiadomo, to nie jest kompletnie żadne wyzwanie, do tego jeszcze do niej wrócił, co się ogólnie na forum odradza. To nic personalnego, natomiast zauważyłem już kilka razy, że tego typu rady jak być silnym samcem dawał człowiek będący niestety hipokrytą. Przechodząc do rzeczy: proponuję, aby doradzać w Świerzakowni mogli tylko Ci, którzy wypełnią pewne podstawowe pola jak: czy jesteś w związku, jeśli tak to jak oceniasz SMV swojej partnerki, jak długo z nią jesteś, czy się rozstaliście wcześniej, itd. Parę zwięzłych informacji, proste checkboxy i inputy tekstowe, nic więcej. Takie coś wyświetlałoby się przy profilu i użytkownik widziałby kto mu daje te rady, bo trochę słabe jest, jeśli rady o byciu silnym samcem, życiu i ruchaniu daje mu facet ze starszą od siebie pulchną kobietką. Zapraszam do dyskusji.
 6. Widzieliście bracia, przegrywy jedne. Polecam żyć i ruchać jak on, @tytuschrypus: Powrócił do kobiety która go oszukiwała (niezgodnie z ideologią forum). Ale to jeszcze nic. Uwaga, uwaga, wisienka na torcie: Wszystko znajdziecie tu: No widzicie! Brać się za życie w zgodzie ze słowami tytusa, do chuja! brać brzydką, a nie sory: "bardzo przeciętnej urody" starszą kobitkę i wszystko będzie grało! Chodzący wzór męskości! Samiec alfa jak się patrzy, nic tylko doradzać w Świerzakowni facetom mającym ładne dupy jak być prawdziwym alfą Doradź mi tytus, czy mam szukać starszej od siebie, bardzo przeciętnej urody, zapewne pulchnej szarej mychy aby tak jak Ty ŻYĆ I RUCHAC
 7. Co do Deppa, to jest facet bardzo pasujący pod kobiece gusta. To jest trochę typ podobny do Jima Morrisona, w sensie kombinacji bardzo dobrych genów i kobiecej duszy. Rzadko spotyka się coś takiego, większość mężczyzn o kobiecej duszy ma słabe geny, czasem jednak zdarzają się takie kombinacje jak Depp, które są najlepsze. Kobieca dusza, kobieca emocjonalność, co przekłada się na kobiecą mimikę (dlatego kobiety bardzo się utożsamiają z jego mimiką, minami), a do tego świetne geny. Niezwykła rzadkość, ale powiedziałbym, że facet w pewnym sensie jest ideałem gustu kobiecego. A Ty znowu uwierzyłeś, że jestem jakimś Twoim wyimaginowanym użytkownikiem i biegasz za mną po tematach, obszczekując. O co Ci chłopaku chodzi? Jedno zdjęcie, jedna mina wyraża mnóstwo emocji i jeśli tego nie rozumiesz, to masz spore problemy intelektualne. Nawet kobiety pisały tu tak o Deppie, jego miny na zdjęciach wyrażają więcej niż gra wielu aktorów. Zdjęcie, jego tło, to czy jest np. czarno białe, mimika faceta wyraża mnóstwo emocji, dlatego pisanie, że to tylko takie tam zdjęcie na Tinderze i ocenianie po wyglądzie wskazuje, że wyjątkowo nieskomplikowany z Ciebie człowiek. Nawet to jak usiądziesz do foty, jaką mowę ciała będziesz mieć ma znaczenie. Nie zastępują, bardziej po raz n-ty tłumaczę oczywistości. Jak przechodzisz na ulicy, to kobiety oceniają Cię w ułamku sekundy co do tego, czy je pociągasz. Jeśli ocenią Cię, że je nie pociągasz, to jeśli potem wzbudzisz w nich pożądanie mimiką, zachowaniem, to wiedz jedno: za kilka lat mogą być problemy z seksem. Bo natury i genetyki nie oszukasz żadną mimiką, ciekawą osobowością, itd. Właśnie stąd jest tak wiele skarg (60%) kobiet zamężnych, że ich mąż je nie pociąga. Myślisz, że jak się poznawali, to nie było tak, że facet ją zaczarował osobowością, miną, spojrzeniem, bla, bla, bla. To zadziała tylko na jakiś czas, ale genów nie oszukasz. I znów nie zrozumiałeś. Tinder jest realnym wyznacznikiem tego, kto naprawdę podoba się kobietom. A to, że facet bez popularności na Tinderze zdobędzie kobietę ujmując ją swoją osobowością jest oczywistością i nigdy nie pisałem, że nie. Pisałem jedynie, że za kilka lat związku, taki facet raczej na pewno będzie miał spore kłopoty z seksem. Bo nie pociągał tej kobiety naturalnie, genetycznie. Tinder pokazał prawdę o gustach kobiet. Zaraz Ci powiedzą, że one potrzebują czegoś więcej żeby coś poczuć. Jasne, jasne, najlepiej przetestujesz w praktyce czy to prawda wstawiając fotkę czada na Tinder. Zobaczysz, czy potrzebują czegoś więcej jak same będą oferować spotkanie z podtekstem seksualnym
 8. Znów masz mnie za kogoś innego, ale kierując się do Twoich słów: Po czym oceniają Panie które tu wstawiają zdjęcia Panów? Jedna fotka, mina na niej, tło, itd. sugeruje więcej rzeczy niż tylko wygląd, sugeruje osobowość mężczyzny, jego sposób uśmiechu, itd. tym bardziej jak wstawisz kilka fot a do tego dodasz opis, dlatego nie spłaszczaj Tindera do tylko fotki, bo to jest cała gama emocji która idzie za zdjęciem, co zresztą widać w fotkach tych Panów jakie wstawiają tu kobiety. Mimo całej tej gamy emocji i tak czad zgarnia wszystkie te laski - włącznie z artystkami, jakimiś intelektualistkami, laskami lubiącymi głębsze filmy, muzykę - nie ma to znaczenia. Zgarnia wszystkie te laski. Tak jak pisałem, laskom najbardziej chodzi o podbicie sobie ego opisując tu mężczyzn innych, nietuzinkowych, pewnie by takim szansę i dała, ale prawdziwe podniecenie i chęć wskoczenia do łóżka miałyby na widok typowych czadów, czyli genetyka i przynajmniej kilka lasek tu nie wciskało kitu, bo Newman i Skarsgard to typowe czady.
 9. No nie. Tutaj wrzucacie zdjęcia w których możecie porozkoszować się swoim nietuzinkowym gustem, głębokim spojrzeniem na typ urody męskiej, bla, bla, bla Podbijacie własne ego wymieniając mężczyzn innych, nietuzinkowych, itd. Prawda jest jednak zupełnie inna, z takimi mężczyznami jakich np. Ty wrzuciłaś musiałabyś jeszcze pogadać, bla bla. Z Panem Czadem: Chciałabyś od razu się ruchać, spamując mu czat. Tak się składa, że na chwilę wstawiłem na Tinderze tę fotkę. Tak tylko na chwilę. Minęło chyba z 10 minut i miałem już 15 par więcej! I to profil nie był dopiero co zakładany, więc algorytmy jego popularności zdążyły się już ułożyć, więc nie było tak łatwo go dźwignąć nagle ku dużej popularności. Czad nie miał z tym kłopotów i to żadnych. Szybko usunąłem, bo nawet szkoda komentować, po paru godzinach miałbym z 500 par. Raz założyłem taki profil na trochę dłużej i nawet nie ma co mówić, par od zajebania. I wierz mi, wśród nich były też te dobre, te co mają tylko jedno zdjątko, co szukają czegoś stałego, itd Nie tylko szony. A i były też artystki, dziewczyny inteligentniejsze, z jakąś nietuzinkową muzyką na profilu, itd. Tyle w temacie, bujać to my, ale nie nas, Pani kochana. To skoro my mamy im nie imputować, to niech one nam nie imputują, bo to jest temat w którym tak naprawdę wiele z nich chce pokazać jaki ma idealny, unikalny gust, tak naprawdę chodzi o to aby laski podbiły swoje ego. Rzeczywistość wygląda tak, że te, które wstawiają facetów "dziwnych" chcą sobie podbić ego, nikt z nas by tu nic im nie imputować, gdyby nie wiele danych z internetu, doświadczeń, eksperymentów na Tinderze, itd. które jednoznacznie wskazują, że wciskają nam kity. Ogól się na łyso jak ten Azjata i zgrywaj niezwykłego, a szybkie zaliczenie i tak zanotuje Czad. @Claudianne i @NimfaWodna przynajmniej nie skłamały, bo Newman czy ten drugi to są czady, no, Newmanowi do naukowca to bardzo daleko i jakoś tego Pana: Pani lubiąca naukowców nie wstawiła i pewnie nawet nie znała, ale wiadomo co rozumieją kobiety poprzez "Naukowców" To, co wstawił @DuchAnalityk. Dobra, tyle mojego, musiałem napisać prawdę, a Wy dalej wciskajcie kity wstawiając dziwnych facetów i rozpływając się, jaki macie wyjątkowy, nietuzinkowy gust Co naiwniejsi łykną te bajki.
 10. Nie wiem czy chce mi się tracić czas aby Ci to tłumaczyć, jeśli masz 25 lat+ i takich rzeczy nie rozumiesz, to ewidentnie masz problemy intelektualne. Są ludzie którzy są marzycielami z natury, ludźmi roztargnionymi, ale inteligentnymi. Przykładem jest np. @SzatanKrieger. Gdybym znał się z nim w realu, myślę, że dość szybko relacja ułożyłaby się tak, że on raczej robiłby to co mu sugeruję i wskazuję, a mimo to, jest dość inteligentnym gościem. Nie mam w sumie czasu Ci wyjaśniać oczywistości, jesteś po prostu człowiekiem najwyraźniej o słabych umiejętnościach obserwacji i tyle, nie mam czasu uczyć oczywistości ludzi którzy w jakimś tam dojrzałym wieku nie rozumieją tak oczywistych spraw.
 11. To nie są skrajności. Są takie typy trochę marzycieli, ale bardzo inteligentnych. Oni są posłuszni jeśli tylko jesteś dla nich swego rodzaju wzorem, kimś kto ich naprowadza swoim konkretyzmem.
 12. Znów mnie mają w kolejnym temacie tu za archa, ale pominę to zasłoną milczenia. Ja nie lubię dziewczyn które są w prawdziwej depresji, smutku i które się nie da pocieszyć. Lubię takie jak moja była, czyli taka która trochę powzdychała, zaraz jej dałem klapsa, zagoniłem do robienia czegoś (np. obiadu) i od razu była zadowolona. Potrafiłem rozplanować jej cały dzień, co ma ugotować, w jakiej kolejności, czego dodać, czego nie dodawać, itd. Tylko, że nie dlatego, że byłem jakimś tyranem, tylko dlatego, żeby ją czymś zająć, bo tak jakby szukała kogoś kto od razu jej wszystko szczegółowo wskaże i żeby mogła się zająć kobiecymi sprawami a mi dała spokój. Hehe, nie licząc jej wad które wyszło potem na światło dzienne, no i tego, że była zdradliwa, to co do pozostałych cech była jednym z moich ideałów. Miałem z nią masę fetyszy zachowania, w stylu "będziesz już grzeczna? ale na pewno? bo jak się kurrrrrr zdenerwuję" - i oboje mieliśmy bekę. Jak się np. spotykaliśmy i widziała mnie już z oddali, to w moment łapała moje naturalne wkurwienie na ludzi, ich prostactwo, przepychanie się i potrafiła specyficznym uśmiechem od razu dać niewerbalne zaproszenie do wspólnych śmiechów, itd. Potrafiła niesamowicie na mnie wpłynąć. Raz trochę jakby nachodziła na mnie, ale niecelowo, po prostu była z natury roztargniona. Ja jako, że jestem mocno uporządkowany, od razu zacząłem krytykować, żeby przestała to robić, to jest moje intymne miejsce chodu. Od razu zaczęła kręcić bekę, że nie wiedziała, że takie coś istnieje, zachodziła mi drogę i pytała czy teraz już przekroczyła moją linię intymności. Wiedziała doskonale jak wniknąć w mój pełen naleciałości, roztargnień, wkurwienia, sarkazmu i neurotyzmu, genialny umysł. Sama była bardzo inteligentna, ale z natury bardziej roztargniona i "miękka", pomocna, itd, ale introwertyczna. Znaleźć osobę z którą się naprawdę czuje bluesa, ale tak głęboko, to nie lada sztuka i zazdroszczę tym, którym się udało, choć i to nie chroni ich przed rozstaniem.
 13. @Cellardoor ciekawy pomysł z tym portalem BDSM, co prawda nie kręcą mnie takie sadystyczne zabawy, ale z pewnością jest tam wiele zaburzonych lasek, a zaczynam rozumieć, że chyba z takimi mam najlepszy kontakt. Raz poznałem taką laskę na jakimś portalu zagadując od przekleństw a potem wyzywając się z nią z 15 min. Wyzywaliśmy się, wyzywaliśmy się, ale powoli jakby czuliśmy jakąś bliskość w tym. Szybko przeszliśmy na gg (to było parę lat temu). Potem wiele rozmawialiśmy, nawet się spotkaliśmy, ona jednak podczas którejś rozmowy wspominała, że ona już wie czym pachnie taki ktoś jak ja. Ja już znam takiego... pije... bije... hehe. Zapewniłem dziewczynę, że nic takiego nie będzie miało miejsca i nawet nie wiem skąd ten pomysł, a ja chciałbym być dla niej dobry, że moglibyśmy mieszkać na wsi, założyć farmę, strzeliłbym jej z dziesiątkę dzieci, byłoby fajnie. Z czasem jednak się rozstaliśmy, nawet nie pamiętam powodu.
 14. Właśnie też nie bardzo rozumiem o co im chodzi. Ledwie się zarejestrowałem parę dni temu, a kilku użytkowników zaczęło wskazywać na mnie palcem i krzyczeć: "To on! to on! To on jest archem!". W tej chwili właściwie już to ignoruję, nie chcę nawet wchodzić w tę dziwną polemikę, z tymi dziwnymi ludźmi...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.