Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Arox z lasu

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1671
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Arox z lasu last won the day on July 17 2017

Arox z lasu had the most liked content!

Community Reputation

1875 Świetna

2 Followers

About Arox z lasu

 • Rank
  Starszy chorąży
 • Birthday 06/04/1990

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Gdzieś w okolicach Wrocławia

Recent Profile Visitors

5042 profile views
 1. Coś się kończy, coś się zaczyna... Coś we mnie pękło, coś się zmieniło... Doszedłem do miejsca, gdy czas zakończyć tą przygodę z Forum. Dziękuję Wam, Bracia i Siostry za wspólnie spędzony czas na Forum. Tym Starszym- za zbudowanie tego miejsca i podwaliny. Tym Młodszym- za dokładanie cegiełek i poznawanie barier i niedoskonałości ludzkich. Wąż Uroboros gryzie swój ogon dalej. Bywajcie, Arox
 2. @MoszeKortuxy Długo myślałem nad tym, jak Ciebie obsztorcować za chowanie się za plecami Marka, za upublicznianie prywatnej korespondencji, za bycie wyszczekanym, gdy oponenta już fizycznie nie ma... I wiesz co? Cóż, pomyliłem się wobec Ciebie, co głośno przyznaję przed resztą Forum. Zapomniałem, jak to jest, gdy jest się młodym i gniewnym i pełnym energii by zmieniać otaczający świat. Człowiek wraz ze zdobytym doświadczeniem jednak zaczyna rozumieć, że rzeczywistość nie jest zero-jedynkowa i zamiast przekazać to młodszemu Użytkownikowi, to zacietrzewia się. Praca kierowcy ma ten plus, że daje czas na przemyślenia. Te większe i te mniejsze. I zapewniam Cię, że Horacy nie czepiał się Ciebie, po to by Ci dokuczyć, zdyskredytować czy dopiec i wykazać niższość... On chciał Ci dać do zrozumienia, że będąc Moderatorem oprócz plusów są minusy. I niestety, ale wrogowie Forum nie śpią i czekają tylko na takie kwiatki. To jest woda na ich młyn a i do Ciebie przylepiona zostanie odpowiednia łatka. Niestety, ale Moderator musi swoje zdanie, nawet jeśli ma konkretne zdanie na dany temat, wypowiadać w sposób wyważony a i nie rzadko musi się powstrzymać. Tutaj czasem trzeba poświęcić "prywatę" na rzez wyższych celów. Ale tego się nauczysz i zrozumiesz, bo łebski z Ciebie chłopak. Co do dram, to robisz dobrą robotę Chłopaku. Tak, nie przewidziało Ci się. Dobrą, lecz kosztowną przez żmudność i czasochłonność robotę. Tylko mam jedno pytanie: Do jakiej grupy docelowej chcesz dotrzeć? W kim chcesz znaleźć odbiorców? Bo każda grupa inaczej odbiera. Zastanów się, przez kogo zostanie odebrane "Ktośtam zeszczał się w spodnie na streamie!" a kto zainteresuje "Problemy okołozdrowotne Kogośtam związane z chorobą alkoholową i konsekwencje w czasie rzeczywistym". Niby to samo, ale jednak chyba mimo wszystko dwie różne grupy docelowe. To Twoje królestwo, cześć i chwała, lecz jak wszędzie łatka pójdzie za Tobą w świat.
 3. Lustro jest symbolem przejścia w "inny stan" jak i przeglądu własnej duszy.
 4. Sam sobie odpowiedziałeś na trudne pytanie. Odpowiedzieć wprost, bez krętactwa, manipulacji, uczciwie. Powiedzieć wprost, że jej nie kochasz i nie dogadujecie się w łóżku, co jest dla Ciebie bardzo ważne i że nie spełnisz jej celów, bo nie jesteś typem, który chce wiązać się na stałe. Cóż, uważam, że prosto, na temat, bez zbędnego kombinowania i z klasą.
 5. Słuchałem wszystkie 14 części... W paru miejscach, gdy mogą zacząć się niewygodne pytania, zasłania się zakazem mówienia. Niby mówi tajemnicach, ale to jest chaotyczne... Nie trzyma jednego tematu a skacze po różnych. Ciężko się słucha i ton mówienia co najmniej depresyjny.
 6. @koksownik mam na myśli rozmowy z kobietami, obserwowanie ich zachowań, porównywanie do tego co mówią, uczenie się, jak wyglądają shit testy bo nie jedno mają imię i twarz.
 7. Twoje życie i Twoje wybory. Jeżeli mogę coś poradzić, to zmień podejście. Zamiast traktować kobiety jako przedmiot seksualny- nie porucham, to niech spieprza- na to, że kontakty z kobietami to doświadczenie a seks jest efektem pobocznym. Po drugie, mając 21 lat, jesteś raczej mało atrakcyjny dla kobiet jeżeli nie jesteś przystojny ponad przeciętna bądź nie jesteś z bogatego domu. Zmieni się to powoli koło 25-26 roku życia. Do tej pory rozwijaj się ile możesz
 8. Jakieś sugestie? Boże miej go w opiece albowiem nie wie co czyni! Technicznie proponuję baranka o ścianę do upadlego. Jeżeli nie pomoże, to jakaś zaczepkę z miejscowym by rozum powrócił na swe miejsce. Proponuję nowa formę zaręczyn: -"Czy zechcesz kochanie podpisać ze mną intercyzę?" -"Spadaj buraku" -"Kochanie, jesteś pierwszą kobietą, którą znam i która nie chce ślubu!"😁
 9. A ja uważam, że jak chcę się nauczyć języka obcego to rozmawiam z gościem z tamtych terenów, gdzie język obowiązuje. I nie wstydzę się. Bo jestem Polakiem który uczy się i błędy to coś normalnego. Po to są te rozmowy. Ana koniec, nie chce, by Autor wątku odebrał to jako atak ad personam, ale nawet na forum widać, że wielu kaleczy język polski i jakoś nie wstydzą się.
 10. Na szczęście wieczór spędzony w pracy na służbie. Nie chciałem pić to raz a dwa zjawiła się rodzinka za którą względnie nie przepadam (ot, urok nowobogackich) i obawiałem się, że mogłoby mi się cos "wymsknać" pod wpływem. Do tego babcia starowinka (91lat) po wymianie IE rozrusznika, więc nie chciałem by się denerwowała sytuacją. Taka więc bez zgrzytów i całkiem miło😂
 11. Niestety, ale masz rację. Pozostaje nauka. I nie pisze tego, by sprawić Ci przed świętami przykrość. Na tym forum uczymy się nawzajem wyrażać jasno i czytelnie a nie zasadzie "co autor miał na myśli". Tak, zgadza się. Bo ja poświęciłem czas i energię i być może inne środki by te wiedzę posiąść. A że wiedzą jest ogólnie dostępna, nie jest żadną magia, jest darmowa, to nie mam zamiaru cały czas równać w dół. Doskonały przykład mamy tego, gdy uzdolnione dzieci są tłamszone przez nauczycielki. Więc czyjeś niechciejstwo nie jest dla mnie żadnym wytłumaczeniem ani argumentem. Wręcz osoba, która żąda równania w dół traci szacunek w mych oczach.
 12. A nie można podejść uczciwie do tematu, mając na uwadze, że wie się jak druga strona może oszukiwać i gdy zaczną się oszustwa to poprostu odejść?
 13. @HORACIOU5 I tak sukces, jak nie oskarży Ciebie o to wszystko co złe😁😁 I teraz odnoszę wrażenie, patrząc po społeczeństwie wokół mnie, że takie Panie, jak te z przykładów powyżej są bardziej podziwiane niż tępione. Mieć trzech... To już coś. Jeden daje prestiż, drugi seks a trzeci bankomat. Toz to mokry sen każdej nowoczesnej i wyzwolonej. A potem koło 30 płacz, bo została sama. Miała być księżniczką a została samotna matka, od której dziecko chce spieprzyć. Prawdziwa postawa godna zachwytu że strony młodych kobiet. To tylko świadczy o ich nie umiejętności ogarniania czegoś więcej, jakiejś przyszłości. Potem płacz i krzyk bo nawet kot przestaje być przyjacielem.
 14. Prawda jest taka, że Wy przeciągacie to w nieskończoność. W nadziei, że znajdziecie jednak lepszego pod względem bycia chodzącym bankomatem czy bycia usłużnym pieskiem mającym za zadanie bawienie Was i spełnianie zachcianek. Często jest poszukiwany również taki, który będzie łożył na nie swoje i często gęsto nie mówimy tu o dziecku tylko aucie, mieszkaniu czy innych dobrach. Natomiast my faceci wychodzimy z założenia, że skoro jest nam dobrze, to po co dalej szukać?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.