Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Piotrek_zg

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Piotrek_zg

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuje za rady. Wygląda na to, że pora też rozejrzeć się za lepszym/innym materiałem i gdy go znajdę, odejść bez słowa. Ewentualnie gdy mi to nie wyjdzie dać sobie spokój i zerwać kontakt. Wiadomo jak będzie inna łatwiej zapomnę.
 2. Witam drogich braci, wiem temat pewnie oklepany już dawno, jednak czasy się zmieniają i sposoby również, dlatego proszę o porady jak to rozegrać żeby wyjść na zajebistego kolesia a ją spławić ewentualnie dać drugą szanse. Historia jak wiele innych. Jesteśmy od kilku lat razem w związku, nie mamy dzieci, kredytów, ślubu. Z racji odległości która nas dzieli, spotykamy się kilka razy w tygodniu, ja obecnie kończę budowę małego domku, w tej chwili mieszkam z rodzicami. Gdy była u mnie przypadkowo nie wyłączyła poczty i poszła się myć, okazja sprawiła, że sobie popatrzyłem…….. Znalazłem kilka rozmów z innymi facetami, umawianie się na spotkanie w celu poznania. Gdy jej o tym powiedziałem widać było zdenerwowanie, gdy wypytywałem gadała, że to nic poważnego i doszło tylko do pocałunków po czym rezygnowała i to starsze sprawy nie świeże i tylko ja się liczę. Oczywiście nie jestem w tego w stanie zweryfikować, co radzicie, wybaczyć wiadomo można ale no właśnie….. potem te ciągłe zamartwianie itp. Jak zerwać to jak to rozegrać żeby dać jej do myślenia….
 3. Trafiłem na forum dzięki youtube ;).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.