Jump to content

MiniMazzi

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

3 Neutralna

About MiniMazzi

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam bracia. Jestem w związku, układa się wszystko okej tylko chciałbym bardziej zaangażować swoją partnerkę. Czasem mam wrażenie, że to ja bardziej jestem zaangażowany w relację. Po prostu inwestuję więcej niż ona, a jak wiadomo inwestycja powinna być 50 na 50. A więc zastanawiam się nad ochłodzeniem z mojej strony, trochę odpuścić, bardziej zająć się sobą i swoimi pasjami. Przykładowo czekać na propozycję spotkania z jej strony, nie ingerować pierwszy kontaktu itd. Co o tym myślicie?
 2. Cześć wszystkim, jestem po zakończonym 2 letnim związku, w zasadzie kopniętym w zadek. Dużo się naczytałem na tym forum o rozstaniach, więc raczej typowy schemat przerzutu na lepszą gałąź (Chociaż pewności nie mam, wszędzie zablokowana została.) Raczej mało istotne, problem tkwi we mnie. Kobieta może 7/10 pracowita, inteligentna chociaż bardzo impulsywna, potrzebująca ogromnej uwagi, krzykliwa, ze zmiennym nastrojem. Czasem podczas związku zastanawiałem się czy na pewno ma równo pod sufitem, bo coś mi zawsze w niej nie pasowało. Ogólnie zeszmaciła mnie po rozstaniu,
 3. Już się naczytałem o laskach, tu raczej chodzi o problem ze mną. W zasadzie krótkie pytanie jak rozwiązać swój problem.
 4. Witam wszystkich, mam dość nurtujące mnie pytanie a więc zakładam konto aby dowiedzieć się paru ciekawostek:) Pozdro!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.