Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Lalkaa

Użytkownik
 • Content Count

  213
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

42 Świetna

About Lalkaa

 • Rank
  Starszy Szeregowiec
 • Birthday 08/01/1993

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

269 profile views
 1. @Trevor Jakoś Ciebie najbardziej zapamiętałam. I ogólnie mieliście racje. Najgorzej, że niestety to że na początku nie reagowałam, jak to mówiłeś myśleli, że to na mnie działa (Przecież jedyna kobieta w zespole) to dawaj dalej, to teraz poszło to dalej. Już za daleko i za szybko. Facet przegiął. No ale to powinno się faktycznie załatwiać na początku. A nie „trochę pozwalać”. Bo ja tak robiłam. Hamowałam przed obroną. Bo przecież to zespół.
 2. No właśnie widzę, te moje odświeżanie postów xD (widocznie za wolno). A tak to dziękuje @self-aware. Również Cię polubiłam, ale to tez chyba widać.
 3. Ale to jest na pewien sposób urocze w mężczyznach. Jak to ja mówię takie „ich”. Bo działają odrazu 😂. Mężczyźni wszyscy (tak mi się wydaje) są nastawieni na działanie.
 4. @self-aware jesteś mężczyzna - córkę miałeś opisać 😂 Dodajcie jeszcze córkę @self-aware i @DuchAnalityk
 5. Ciekawe. Chodz powiem Ci, że chyba wiem o czym mówisz. Brat mojego męża jest jego przeciwieństwem chyba we wszystkim co możliwe, także i w budowie. Jest niższy ode mnie (a mam 171) i jest chudy. O wiele wiele chudszy ode mnie. A noooo wiesz ja jestem szczupła (171 i 56 kg) i robił wszystko by przybrać na wadze. Siłownia, boks, teraz białko bierze. I nic mu to nie daje. Ma taka przemianę materii to to masakra. Ma dziewczynę, ale ja no jeśli mam być szczera nie trawie jak mężczyzna jest chudy czy szczupły. No chyba żeby nadrobił charakterem. Akurat u mojego męża tego problemu nie mam. Ale powiem Ci coś ciekawego, moja przyjaciółka woli takich mężczyzn. Jej były był taki szczuplutki (dla mnie to była masakra) a ona była zachwycona. I zaczął to zmieniać. Chodzić na siłownie, przybierać na wadze. Mocno się zmienił. I jej się to nie podobało. Nie dla tego się rozstali. Ale był to tez taki element który jej mocno przeszkadzał. Wiec wiesz. Kto co lubi. Pewnie takich kobiet jest o wiele mniej. Fajnie, że uprawiasz tyle sportów bo sama siłownia to każdy może. Ale jak facet się pochwali, że robi tyle rzeczy to ma już plus. Ponadto to może nie daje Ci wyglądu ale może dać ci siłe, wytrzymałość oraz kondycję . I tu pytanie, czy te sporty Ci to dały? Widzisz to u siebie?
 6. Właśnie o tym zapomniałam a przecież to najważniejsze. Przecież zawsze jak się ludzie dowiadują i sama jakbym się dowiedziała o ciąży to najważniejsze by było zdrowe. A jak pójdzie w tatę to co? 😂
 7. A stosujesz jakaś dietę? Masz wyliczone ile masz zjeść chodzi mi ile masz zjeść na wzroście i na redukcji? Bierzesz coś jeszcze np. białko? Probowałeś jakiś sport, który mocno rozwija mięśnie?
 8. No nie no ja ich tak nie nazwałam. Ich wybór. Ich wartości ich życie. Tak jak piszesz każdy robi z tym co chce. Każdy tez ma własne zdanie. Dlatego też i ja mam swoje. Napisałam tylko, że to świadczy o tym co maja w głowie = jakie maja wartości i podejście do życia. Albo ci takie pasuje albo nie. Zależy kto czego szuka. Fakt może być to zdanie źle zrozumiane. Brzmi okrutnie 😂, czemu?
 9. Akurat jestem tej samej wiary co ty. I wiem że w tej religii rozwodów nie ma. Ale jakoś wiesz nie uważam żeby się nienawidzić i być ze sobą. Rozwodów owszem nie ma, ale jeśli ma ktoś Cię zdradzać albo ty jego to masz z nim być. Ratowałabym małżeństwo również, ze względu na wartości i wiarę. Ale ja uważam, że są wyjątki, pomimo, że jest to niezgodne z wiarą. Między innymi bicie partnera, znęcanie się, zdrada, czy po prostu jak się ludzie wręcz nienawidzą, nie znoszą. Taaak wyobraź sobie, że jestem pedagogiem (z wykształcenia ale nie pracującym w zawodzie). I wyobraź sobie, że jako dziecko przeżyłam rozwód. Ale wiesz wolałam rozwód sowich rodziców niż ich ciagle kłótnie. Dziecko ciągnięciu na siłe rozwodu przez mojego ojca, mam traumę przez kłótnie, wojny, wciąganie mnie w to jako dziecko. I jako dziecko które to przeżyło mogę ci powiedzieć 100 razy bardziej wole rozwód i wolałam niż to udawany związek rodziców. Myślisz, że dziecko jest ślepe? Myślisz ze nie znam ludzi którzy byli dziećmi takich rodziców którzy byli ze sobą ze względu na dzieci? Wszyscy mówili jedno: moi rodzice byli ze sobą ze względu na mnie, trochę szkoda, że ja ich trzymałem ze sobą. Dobrze, że już nie są razem. Może ty znasz inne dzieci, ludzi którzy byli szczęśliwi, że ich rodzice byli ze sobą tylko ze względu na nich i tylko ich to łączyło. Ja takich nie znam i nie poznałam. Ale wiem wiem widzę oprócz dzieci się dogadujecie. Wiec nie są to tylko i wyłącznie dzieci - wiec was ten problem nie dotyczy. Piszesz, że jest fajnie. A ty potrafisz się przyznać do błędu? Potrafisz przeprosić? Niby jak rozpoznajesz czy ktoś szczerze przeprasza czy nie? U nas jest na przykład odwrotnie - jeśli ktoś udawał „żeby było dobrze” to moj mąż. Ja nigdy. Ale to tez się rzadko zdarzało i i tak wychodziło. Bo to zamiecenie problemu pod dywan i potem ro wraca. Mówi prawdę, a Ty potrafisz uszanować to jak ma na przykład inne zdanie? Macie wypracowane jakieś dochodzenie do kompromisu? Nie rozumiem tez tego Twojego ataku na mnie. Ja pytam ponieważ jestem ciekawa ale tez masz dłuższy staż w związku, swoje doświadczenia i jak każdy człowiek trochę inne opinie. Często uczymy się na doświadczeniach innych. Skąd mogę wiedzieć, że kiedyś nie czeka mnie taki sam kryzys jak Ciebie? Możliwe, że tak a Twoje doświadczenie może pomoc innym osobom uratować coś na czym im zależy.
 10. No chyba nie szanujące xD. Samo ich zachowanie o nich mówi to co mówi. Po prostu udają i się kreują na takie. Bo przez innych chcą być tak postrzegane. Jako idelanie, pożądne, a jak nikt nie widzi robią co robią. Samo to o nich świadczy co maja w głowie. Zależy czego szukasz, wiesz @kali tez przy takich kobietach nie oczekuj, że jeden będzie z Tobą długo dwa zw będzie ci wierna przez ten czas bycia z Tobą na FWB. Za chwile może Cię wymienić. No albo po jednej nocy. Ja np. jestem osoba dla której nie ma seksu bez związku i nigdy nie złamałam swojej zasady. A dwa, że tez odrazu jak już będę w związku do łóżka nie pójdę. Wiesz @ZamaskowanyKarmazyn tez jestem z ASP, a jakoś odstaje od tego. Ale fakt zdarzają się często ludzie z takich prestiżowych zawodów czy tam uczelni którzy maja takie zachowania.
 11. Myślisz że protagonistki oraz te wyżej poszłyby na FWB? Bo szczerze protagonistki to wątpię.
 12. Przepraszam, że zapytam ale jeśli tak się traktujecie i szanujecie po co wy jesteście razem? Może niby tu pobudki żony, że katolickie małżeństwo wiec nie ma rozwodu. Ale no kurczę to już jest na siłe. Po tej wypowiedzi mam wrażenie, że jeśli tak jest cały czas to wy jesteście razem na siłe. Ale to jedna wypowiedź, więc dopytuje. I jeszcze to ze tylko religia Cię powstrzymuje przed zdradą. Nie rozumiem w takim razie po co jesteście razem? Wiesz to chyba raczej do kobiet. Bo mężczyzna nie może chyba wzbudzić aż takiej super atrakcyjności. Chodzi mi o to, że ja lubię gdy mój partner się ubiera atrakcyjnie. Zreszta ma super budowę. I to mi odpowiada sama lubię go pooglądać 😂. Ale właśnie w druga stronę to mój mąż czasami kręci nosem. Ja mam akurat gdzieś co on pomarudzi. Bo jemu się tez podoba ale nie podoba mu się, że inni mężczyźni oglądają się za jego żoną. Znosi to, śmieje się czasami z tego, ale też marudzi.
 13. Syn: 1. Inteligentny 2. Wysportowany czyli uprawiał jakiś sport a przynajmniej poznał kilka. 3. Empatyczny 4. Pracowity 5. Rozsądny 6. Miał swoje pasje 7. Miał wartości którymi by się kierował i był im wierny 8. Odważny 10. Kochający swoje dzieci (jeśli by je miał) i partnerkę
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.