Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Lalkaa

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  582
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

253 Świetna

5 Followers

About Lalkaa

 • Rank
  Plutonowy
 • Birthday June 1

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

1079 profile views
 1. Tak xD ukrywał to przed nami. Nie wiem gdzie on tą laskę chowa. No ci czarodzieje to muszą się dopasować do obecnych zasad ubioru i zachowania.
 2. Tak, bardzo jasną. No i plaż nawet nie lubi xD. Ale fajnie to wygląda bo jak ma brodę to wręcz białą, brwi też xD.
 3. Ja właśnie mam to samo. Kompletnie nie podobają mi się ani ciemnoskorzy ani latynosi. Z kobietami to samo, uwielbiam blondynki, wręcz platynowe blondynki z jasną skórą, brunetki nie robią na mnie wrażenia. Dlatego wszyscy z krajów cieplejszych obojętnie czy kobiety czy mężczyźni nie podobają mi się z urody. Mąż jest ciemnym blondynem co uwielbiam. Jego brat kolor włosów ma platynowy blond, wręcz biały.
 4. Aaa już Pana znalazłam to go oznaczę poniżej @nesq Kot jest cudny.
 5. Ja odejdę od kontekstu, i wymienię osoby które w jakiś sposób zapadły mi w pamięć, uważam, że one zasługują by o nich wspomnieć nawet jeśli w tym temacie się nie wypowiadały. @Obliteraror, podoba mi się w Tobie to w jaki sposób opisujesz relacje z żoną, że nie zostawiłeś jej pomimo, że gdzieś wspomniałeś, że możliwe, że problem leży możliwie po jej stronie. Podoba mi nie w jaki sposób piszesz o kobietach. Twoje zachowanie moim zadaniem zasługuje na uznanie. @SzatanKrieger podoba mi się Twoja "umiejętność pomocy", empatyczność, szczerość, wesołość, to, że Tobie chce się ufać. @Ancalagon podoba mi się to, że jesteś spokojny, miły, fajnie się z Tobą pisze, masz taki bardzo przyjemny miły charakter, podoba mi się Twoje zainteresowanie smokami 😂. @MalVina podoba mi się w Tobie wszystko, jesteś otwarta, żywiołowa, mówisz co myślisz, kochająca. @self-aware byłeś pierwszym użytkownikiem, którego zaczęłam kojarzyć, podoba mi się, że wzbudzasz takie ludzkie uczucia i to że dążysz do celu. @Kali(NIE)baka podoba mi się, że jesteś zabawny. Podoba mi się, że z @Ancalagon tworzycie taką swojistą spójność na czacie. @Libertyn podoba mi nie Twoja wrażliwość i to, że lubisz skrzypce. @Trevor podoba mi się, że wymieniasz się doświadczeniami i mi pomogłeś z kontuzją. @Mroczek to już się powtórzę, podoba mi się upartość w dążeniu do celu. @Iync, nie mogę cię oznaczyć, podoba mi się Twój sposób prowadzenia konwersacji, to że jesteś miły, że może z Tobą porozmawiać na różne tematy, że interesujesz się matą i chętnie pomagasz. A na koniec jest tu taki Pan, nie mam pojęcia jak się on nazywa ale ma cudny awatar, koteczka na którego spada śnieg. No uwielbiam jego Avatar, za każdym razem gapię się na ten Avatar a nie na post 😂. Przyciąga uwagę tym kotkiem. Niestety nie wiem jak się Pan nazywa 😂.
 6. Czy mnie coś ominęło 😂? Czy ja tylko to odebrałam za bardzo na luzie i za bardzo miałam to gdzieś. Czy tu się rozegrała jakaś wojna o której nie mam pojęcia 😂? A tak już serio, fajnie, że macie nowy śmieszny wątek dzięki temu choć przyznam się, że ja tak tego nie odebrałam (jak jakąś wojnę). 😂 @MalVina a zmieniaj sobie nawet 10 razy dziennie. Takie Twoje prawo, a jak się nie podoba to jest opcja ignorowania. Nikomu tym krzywdy nie robisz. Wiesz tu niektórzy uważają, że mają lepsze wykształcenie medyczne niż sami lekarze więc cóż nic na to nie poradzisz. Te 10 lat nauki wyczytali w necie xD.
 7. Tak dokładnie, nie umiem i mi z tym bardzo dobrze. Oczywiście, że dodam, to już masz gwarantowane.
 8. @Mac ciężko mi znaleźć coś co może mi się w Tobie podobać. Ostatnio chciałam cie dać do ignorowania, ale nie znalazłam opcji xD. Cóż niech pomyślę... Może podoba mi się może to że czasami zdarza Ci się napisać fajnie coś miłego jak wyżej. I to, że potrafisz kogoś docenić. Taka szczerość jak już kogoś lubisz. Fajna jest też ta upartość, czasami się przydaje. @Falka Elen Uprzedzilaś mnie więc podoba mi się twój avatar.
 9. @Hippie Podoba mi się pisanie z Tobą na czacie, to jak fajna rozmowa, z ciekawą wymianą codziennych i niecodziennych informacji. podoba mi się, że odważyłaś się wrzucić filmiki na których śpiewasz. Podoba mi się to że idziesz swoją drogą, i pozytywnie odbierasz świat. A jak coś jest nie tak to i tak idziesz dalej bo masz własne kredki. Podoba mi się to, że jesteś bardzo miła.
 10. Zazdroszczę, ja oglądnełam wszystkie interesujące horrory i nie mam co juz oglądać zaczynam od nowszych: 1. Nie stawiałabym go na pierwszym miejscu, osobiście nienawidzę tego filmu ale ludzie go lubią więc go wrzucę: Midsommar. W biały dzień. 2. Zabawa w pochowanego 3. Uciekaj! 4. Obecność 5. Obecność 2 6. Silent Hill 7. Zejście 8. Niewidzialny człowiek - ale to nie horror, chociaż jest tak kategoryzowany, w każdym razie bardzo fajny film 9. Piąty wymiar - no to to mocno miesza w głowie, pamiętam to do teraz 10. The Tunnel - no uwielbiam, do tej pory meczy mnie co tam było 😂.
 11. Tak, uwielbiam 😂. A miałam o to wojnę z mężem, on kategorycznie był na nie. Moje nie są wiązane z tyłu, same się trzymają. Ja się uparłam, przyniosłam do domu i pokazałam, że można je ładnie zestawić to się przekonał. Ubieram je do sukienek i spódnic. Jest w nich ciepło 😍. Opisujesz wręcz mnie 😂. Choć ostatnio zamówiłam inny, ma takie wzory na końcach indiańskie ale niestety nie jest tak kudłaty i gruby, więc opatulam go dwa razy wokół szyi. Nie jest gruby ale jest z wełny, to chociaż tyle 😂. Jeśli chodzi o czapkę ja też, tyle, że granatową i z naturalnym pomponem (pewnie tu obrońcy zwierząt mnie zjedzą, ale ja uwielbiam). Tak 😍, całkowicie się zgadzam.
 12. Zależy czego szukasz: 1. Wnętrza, architektura https://www.instagram.com/cabinporn/ https://www.instagram.com/architectureisagoodidea/ 2. Grafika, ui/ux, motion graphic https://www.instagram.com/badbad_ux/ https://www.instagram.com/branding.source/ https://www.instagram.com/interfacely/ https://www.instagram.com/zebzanet/ https://www.instagram.com/cadabrastudio/ https://www.instagram.com/motiongraphics_p/ https://www.instagram.com/blokdesign/ 3. Inne, ciekawe https://www.instagram.com/insta_repeat/ https://www.instagram.com/best_visualz/ https://www.instagram.com/bushcraftowy.pl/ https://www.instagram.com/ootdmagazine/ 4. Programowanie https://www.instagram.com/coding.therapy/ https://www.instagram.com/codeworldofficial/
 13. Empik Go, audiobooki I ebooki ale musisz mieć abonamet.
 14. Do tego samego wniosku dochodzę. Co ciekawe, myśle, że za klika lat par/małżeństw będzie jeszcze mniej, albo będą się szybko rozpadać. Kobiety będą żyć same dla siebie, radzić sobie, bo potrafią, też tego się od nich wymaga, a mężczyźni również. Będziemy mieć społeczeństwo super niezależnych singlów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.