Jump to content

takiTomek

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

0 Neutralna

About takiTomek

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. https://www.youtube.com/watch?v=kgl3z6MC1aA&ab_channel=CoachRedPill Może już ktoś to wkleił ale nie widziałem. W skrócie autor filmiku uważa, że kobiety z tatuażami myślą, że wszystko im wolno i to jest to bardzo duża czerwona flaga. Mężczyźni z tatuażami zaś albo są skończonymi kretynami albo nie mają charakteru albo to pierwsze i drugie razem. Trochę mocno ale coś w tym jest. Osobiście nigdy bym nie zrobił sobie tatuażu. Jeżeli tatuaż coś symbolizuje - odpada ze względu to, że ciągle moje poglądy podlegają zmianie i jestem otwarty na to, że mogę się w czymś mylić. Nie chciałbym
 2. Ty na serio z tym? Poważnie uważasz, że zaszczepienie wszystkich jest rozwiązaniem? Sam wyżej wspomniałeś o jakimś wirusie z New Delhi, na który pewnie ta szczepionka nie działa. W ogóle ta szczepionka nie ma dużej skuteczności.
 3. Forum obserwuje od dłuższego czasu. Mam nadzieję, że uda mi się tutaj nie raz komuś coś pomóc oraz będę miał okazję poznać ciekawe osoby.
 4. Postaram się krótko opisać swoją historię. Pochodzę z biednej rodziny, żyliśmy w jednym domu z dziadkami, gdzie były nieustanne awantury itp. W szkole nie było lepiej, poniżanie ze strony rówieśników, złośliwe komentarze o wyglądzie co rzutowało na bardzo niskie poczucie wartości. Pod koniec gimnazjum postanowiłem się ogarnąć, w ruch poszła siłownia, książki, duże zainteresowanie rozwojem osobistym itp. Pracowałem u rodziców na roli w tamtym czasie, w biznesie zaczęło iść lepiej, założyłem aparat ortodontyczny, mój wygląd i moje zachowanie się zmieniło na lepsze. Zacząłem podrywać dziewczyny,
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.