Jump to content

Templariusz

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  581
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

Templariusz last won the day on September 3 2020

Templariusz had the most liked content!

Community Reputation

949 Świetna

1 Follower

About Templariusz

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,416 profile views
 1. Mogą być zapachy: aktów własności, dzieł sztuki, złota, najlepszych przyjaciół kobiet /diamentów/, niewolników, papierów wartościowych etc.
 2. A że lepiej zapobiegać niż leczyć, to niech spalą wszystkich w ramach profilaktyki 😎
 3. Żeglarstwo to super hobby, polecam każdemu. W tym roku rozpocznę sezon w drugiej połowie maja na jednym z kaszubskich jezior Pozdrawiam.
 4. Popieram, poza tym omega to super zabawa. Nie ma już stopnia "sternik jachtowy", pierwszym stopniem jest "żeglarz jachtowy" a później "jachtowy sternik morski".
 5. Zrób na początek patent żeglarza jachtowego i zobacz czy się Tobie to w ogóle podoba. Teraz do prowadzenia jachtu do bodajże 7,5 m nie potrzebujesz żadnego papierka, jednak nie polecam wypływanie na wodę całkiem zielonym. Nie wiem jakie masz doświadczenie z żeglarstwem ale mi osobiście dużo bardziej podoba się pływanie po jeziorach niż na morzu. Pozdrawiam.
 6. Tak z ciekawości, mogę prosić o tytuł tej pozycji ? Pozdrawiam.
 7. Bardzo podobny spis można by zrobić mieszkając z dwoma kolesiami, np.: 1) W każdej szafce w kuchni stoją puste butelki, 2) Ulotkami pizzerii można by wytapetować pokój, 3) W lodówce jest światło i sosy od pizzy w których rodzi się już nowe życie, 4) Sąsiad po raz n-ty w tym miesiącu wzywał policję nie mogąc znieść nocnych koncertów w Guitar Hero /to akurat moje własne doświadczenia 😎/ etc.
 8. No dobrze, ale takie info nie powinno nikogo normalnego obchodzić. Czytanie tego typu materiałów nie ma za grosz sensu a i zabawa przy tym żadna. Sens tej historyjki jest równy temu: http://twojememy.pl/wp-content/uploads/2017/12/FB_IMG_1512891173583.jpg
 9. Tak naprawdę samo wysłuchiwanie plotek z pracy, dotyczących życia i decyzji innych ludzi i jeszcze ich rozkminianie jest nad wyraz niezdrowe. Co to kogo obchodzi czy chce zostać utrzymanką, prostytutką czy kosmonautką /jest w ogóle takie słowo ? /
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.