Jump to content

Templariusz

Starszy Użytkownik
 • Posts

  1,128
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Donations

  0.00 PLN 

Templariusz last won the day on September 13 2022

Templariusz had the most liked content!

1 Follower

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

6,701 profile views

Templariusz's Achievements

Chorąży

Chorąży (10/23)

2.7k

Reputation

 1. Tak jest potwierdzam, świetny minimalistyczny zegarek, Choć chyba nie dla każdego. Także coś pięknego. Ja ze swojej strony dołożyłbym jeszcze Glycine i Hamiltona.
 2. Jak wyjdzie następny Switch to się zastanowię nad kupnem. Ogólnie jest bardzo mocno rozczarowany obecną generacją konsol, jak i grami jakie na nie wychodzą. Może to jednak po prostu starość 😎 Obcnie zagrywam się w małą gierkę Fear & Hunger 2, którą szczerze polecam.
 3. Nie. Też nie. Także nie. Jedynym człowiekiem który tak może wpływać na Ciebie jest Twoje potomstwo. Jeśli sam nie masz w sobie siły/chęci działania to partner/partnerka Tobie takiej energii nie dadzą.
 4. Też nurtuje mnie to pytanie, @Gambit może napisać jaki to był zegarek ?
 5. Dobra karuzela na kutandze Mokebe albo Chada podziała tutaj z pewnością cuda. Za rok, dwa będzie przy piwku opowiadała śmieszną anegdotkę "o dwóch takich co się o mnie pozabijali" 😎
 6. Równie dobrze można zapytać co sądzicie o zachowaniu szympansa w wrocławskiego ZOO. Czy to że obrzucił piachem dwóch grubasów to przejaw fatfobii ?
 7. Nie ma czegoś takiego, jedną z podstawowych cech chada jest jego osobowość. Szczerze osobowość jest ważniejsza niż wygląd.
 8. Trochę niepokojące takie obserwowanie dzieci ....
 9. Tu się nie zgodzę, większość walk gladiatorskich nie było na śmierć i życie. Po prostu wyszkolenie, wyżywienie i utrzymanie gladiatora było zbyt drogie żeby go od tak tracić. Z tego co pamiętam średnio jakieś 10% walk kończyło się śmiercią gladiatora. Do zabijania Rzymianie mieli dużo lepszy materiał jak: jeńcy, skazańcy etc. Najbogatszym sportowcem wszechczasów był rzymski woźnica rydwanów.
 10. Ja w tym nic dziwnego nie widzę. Jak już tu pisałem, ludzie zawsze, od początku istnienia cywilizacji, pasjonowali się takimi rzeczami. W starożytnym Rzymie było o wiele więcej fanów walk gladiatorskich niż wielbicieli mów Cycerona. To jest całkowicie normalne i od zawsze tak było.
 11. Mentzen to taki Janusz biznesu w lepszym garniturze, Rysio to po prostu Rysio, nawet słów brak. Poza tym wszystkie te dyskusje i debaty nie mają najmniejszego sensu, przecież w Polsce żadna formacja polityczna nigdy nie spełniła swoich deklaracji wyborczych dotyczących reform państwa. Tak więc szkoda czasu na oglądanie takich bzdur, jest sporo fantastyki na dużo lepszym poziomie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.