Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

gallanonim

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralna

About gallanonim

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. O wiadomościach jej powiedziałem, nie wytrzymałem, aby to tłumić w sobie. Co do tematu dzieci, to ja teraz go nie podejmuję. Prędzej ona zaczyna o tym rozmawiać, a ja staram się ucinać te dyskusje, bo nie miałem pewności, czy chcę mieć dzieci akurat z nią po tym, co przeczytałem w jej telefonie. Jak już wcześniej mówiłem, decyzja zapadła. Teraz muszę skupić się na sobie. Na początek kalistenika, może do tego jeszcze bieganie. Później zobaczę, co do tego dołączyć. No i może w końcu wybiorę się w jakąś długą podróż motocyklem? Np. dookoła Polski.
 2. Od czasu odkrycia jej skoku świrowałem z zazdrości, jak jej przy mnie nie było. I od tego czasu nie potrafię jej zaufać, że jest wobec mnie w porządku. Ja też tak podejrzewam, bo przed tym loda bez gumki nie chciała zrobić, a po to już nigdy gumki nie chciała do loda, ale poza tym domysłem nie mam innych oznak, że mogło tak być. Mam jej większość rozmów z nim na Whatsappie, więc wiem co robili (nie)stety. Schudła z powodu choroby, ale inny ubiór może być tu powiązany. Dzięki za rady, decyzja już zapadła. Tylko czekam z oznajmieniem aż wróci do domu, bo wyjechała na parę dni. Problemem jeszcze może być wspólny kredyt hipoteczny, ale mam nadzieję, że jakoś się dogadamy. Najwyżej auto sprzedam i tym ją spłacę, bo wątpię, aby chciała to mieszkanie zatrzymać. Nie stać jej aktualnie na jego spłacanie i utrzymanie.
 3. gallanonim

  Prezerwatywa

  Moim zdaniem, nie popadajmy w paranoję. Większość problemów z gumka bierze się z niewłaściwego użycia. Jeśli tylko dobrze używasz, to nie powinno być problemu, a nawet jak się zsunie albo pęknie, to zawsze można iść do lekarza po tabletkę "po". Moja już niedługo była miała na tym punkcie paranoję i nawet jak brała tabletki, to musiała być gumka i musiałem przed końcem wyciągać. Nawet nie wiecie, jak mnie to frustrowało. Pękniętą lub zsuniętą gumkę na pewno poczujesz, to są zupełnie inne doznania. Reasumując, ja mając gumę na sobie, kończyłbym w środku.
 4. Dzięki bracia za odpowiedzi. Poniżej uzupełnię parę brakujących informacji: Żonaty i 10 lat starszy z niej nie zrezygnował, tylko ja jej przejrzałem telefon i jak sie wydało, to sama zakończyła. Wiem, że seksu nie uprawiali, ale były macanki i wysyłanie przez nią zdjęć w bieliźnie. Mam historię ich rozmów. Kabrioletu nie mam i do auta jeszcze mogę wejść. Mówi, że teraz już chce. Co do temperamentu, to rzeczywiście od poczatku była miedzy nami w tej kwestii różnica i to się raczej nie zmieni. EDIT: Ona zawsze była taką szarą myszką. Od zaledwie 2 lat sie wylaszczyła, schudła, zaczęła sie ubierać bardziej kobieco, zaczęli ją zauważać faceci. I on działał jak mógł, a ona się dała w to wciągnąć. Nie bronię jej, tylko staram sie pokazać cały obraz sytuacji. No i nurtuje mnie pytanie, czy za pare lat nie dostanę poroża z obrazka który pokazał Ssydney
 5. Cześć, Jestem w związku od 10 lat. Oboje mamy teraz około 30 lat. Najpierw przez czas studiów było to na odległość, od około 4 lat mieszkamy razem. Najpierw u moich rodziców, teraz we własnym mieszkaniu. Były lekkie wzloty i upadki, ale generalnie było w miarę ok. Ponad rok temu po wprowadzce do własnego mieszkania zauważyłem z jej strony pewne ochłodzenie. Zaczęło jej przeszkadzać, że w nocy ją obejmuję, osobna kołdra, bo niby ja zawsze zabieram itp. Po pewnym czasie usłyszałem, że ona nie wie co czuje, ale po paru dniach jednak powiedziała że mnie kocha i chce być ze mną. W grudniu coś mi nie pasowało i przejrzałem jej telefon, gdzie znalazłem rozmowy z kolegą (żonatym), z których wynikało że się obmacywali, ale seksu nie było. Wtedy zaczęła się bardziej starać, ale ja w tym momencie trochę odpuściłem. Znalazłem sobie nowe hobby, do którego jej nawet nie zapraszałem, trochę miałem na nią wyjebane, od tego momentu zastanawiam się, czy to ma sens. Ona cały czas chce, żebyśmy byli razem, generalnie się stara. W łóżku nasze potrzeby się trochę rozmijały, ona ma ochotę maksymalnie 2 razy w tygodniu, najlepiej pod wpływem (teraz ze względu na zdrowie nie może pić alkoholu), ja chciałbym dużo częściej, co najmniej 3-4 razy w tygodniu. Od grudnia ona się w łóżku otworzyła, potrafi teraz robić takie rzeczy, o których nie chciała słyszeć wcześniej. Niestety, częstotliwość nie wzrosła. Od około 1,5 miesiąca nie uprawialiśmy seksu, bo mi się nasiliły wątpliwości, czy to ma sens, o czym jej powiedziałem. W kwestii dzieci nigdy nie ukrywałem że chcę je mieć, ale ona początkowo mówiła że jeszcze nie teraz, a jakieś 2 lata temu że wcale. Napierw mi to nie przeszkadzało, ale po pewnym czasie uświadomiłem sobie, że ja z dzieci nie mam zamiaru rezygnować. Poprosiła, czy możemy jeszcze poczekać z decyzją, bo może jej się to jeszcze odmieni. Od pewnego czasu mówi mi, że chce, ale obecnie ze względów zdrowotnych jest to nie możliwe (może to negatywnie wpłynąć na jej zdrowie), ale jak tylko będzie można, to ona jest gotowa. Mam wrażenie, że mówi to tylko po to, aby mnie zatrzymać, w sensie że dzieci nadal nie chce, ale jest gotowa dla mnie się poświęcić. Zastanawiam się, czy można jej zaufać, bo jednak dopuściła się w pewnym sensie zdrady, ale od tego czasu nie zauważam objawów próby nawiązania relacji z kimś innym. Widać, ze jej zależy, ale czy to nie jest po prostu ze względu na przyzwyczajenie i obawę przed zakończeniem tego związku? Doradźcie co myślicie o tym, czy bylibyście w stanie zaufać ponownie takiej osobie?
 6. Cześć, Mam aktualnie 30 lat, od kilku tygodni przeglądam forum i nadszedł czas, żeby samemu aktywnie zacząć w nim uczestniczyć
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.