Jump to content

BrainlikePennylooklikeAmy

Użytkownik
 • Content Count

  248
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

219 Świetna

3 Followers

About BrainlikePennylooklikeAmy

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Weronika95 fajnej, że wróciłaś i opisałaś szczerze co dalej. Zauroczyć się, zakochać to nie grzech. Co do rodziny....jezeli weźmiecie ślub w tej mitycznej przyszłości to jest może 1% szansy, że będą szanować Twoją religię, i to nie wina Islamu.... Wyobraź sobie jakby w Polsce reagowano na analogiczna sytuację w mocno wierzącej rodzinie katolickiej. Jego rodzina jest miła, bo ich wiara nakazuje im dużą gościnę, akurat arabowie są z niej znani. Jednak to jest coś innego gdy zostajesz częścią jego rodziny. Przeczytaj sobie książkę na faktach (lub film oparty na tej historii) "Tylko z moją cór
 2. Sorry, że się czepiam, ale ja lubię zawsze sprawdzać takie informacje i o ile nie zamknęli położniczego w Nowym Targu to najbliższy jest 22 km a nie 70, więc słabo, ale bez przesady.
 3. @Czerwona666 no nie wiem, otruć? A tak serio dostałaś już kupę porad, ale Ty wcale nie chcesz nic zmieniać tylko toksycznie się nad sobą użalać jak masz ciężko i żeby ktoś rozwiązał Twoje problemy. Idź na psychoterapię, a koleżanki olewaj, nie pytana się nie odzywaj, tylko sprawy służbowe. Jak Ci mówią "spierdalaj" to odpowiadaj z uśmiechem, że "z przyjemnością i życzysz miłego dnia". Patologia czerpie satysfakcję z wywoływania negatywnych bodźców, jeżeli jej się to nie udaje to często odpuszcza, bo widzi, że takie zachowanie nic nie daje.
 4. Na to sama pozwoliłaś... Corona nie trwa od sierpnia 2019 r... Nie musisz mieć super wykształcenia.... Jest tyle pół darmo kursów, np asystenta stomatologicznego. Ucz się koreańskiego, zrób kurs układania kwiatów, przed wszystkim zacznij szukać. Naprawdę uniwersytet nie jest jakąś przepustką do lepszego życia, a wręcz brakuje ludzi w zawodach. To jest tylko kwestia chęci, zwłaszcza jak jesteś sama i nic Cię nie wiąże.
 5. Kilka razy slyszalam od obywateli kraju, w którym mieszkam, że lubią Polaków, ale nie rozumieją naszego narodowego cierpienia na siłę, zwłaszcza jeżeli chodzi o pracę. I kurde coś w tym jest. U nich to proste - nie podoba się praca to ją zmieniam, a nie truję dupę każdemu kto ma nieszczęście się na mnie natknąć jak mi źle, bo praca chujowa. Jak sama robisz z siebie niewolnicę sytuacji to takie masz efekty. Nie wierzę też, że można się tak przejmować ludźmi, którzy: a) nie są mi bliscy, b) nie są moim autorytetem, c) nie robi mi różnicy czy żyją, czy nie. W tych cza
 6. Szkoda kasy na kwiaty (chyba, że takie z dumpster divingu są spoko), może jakiś wypad do kina w salce VIP, nie wiem czy to się w 100 zł mieści. Ja tam lubię praktyczne prezenty, nie czułabym się obrażona dobrej jakości nożem lub patelnią, ale chyba takimi prezentami nie warto ryzykować haha. Coś więcej napiszesz o tej dziewczynie? Ja tam się zawsze prosto z mostu pytam co komu brakuje, bo sama nie lubię prezentów na siłę. Aaa jeszcze możesz jakiś voucher do Empiku (lub innego sklepu) na to 100 zł i wtedy sama może sobie jakąś książkę ogarnąć.
 7. Aż strach podziękować! 😱 Dzięki! 🤫
 8. Dokładnie zaczęłam robić tak samo i nic nie daje takiego kopa na dzień dobry i fajnego samopoczucia jak 8 stopni po przebudzeniu. Dodatkowo warto sprawdzić witaminę D i B, bo mają bardzo duży wpływ na naszą energię. Kiedyś miałam problem z przedawkowywaniem kawy (około 6 dużych czarnych dziennie), ale jak ograniczyłam do zera na kilka miesięcy to nie odczuwałam żadnych skutków negatywnych, nie robiło mi to żadnej różnicy, jedynie brakowało mi smaku.
 9. Może rozegraj to tak jak w poniższym dowcipie, tylko wymyśl inną fabułę, żeby kończyło się "żartowałem, nigdy nie bedziecie dziadkami! " Mąż został wezwany do szpitala, bo jego żona miała wypadek samochodowy. Zdenerwowany czeka na lekarza, wreszcie lekarz się pojawia ze współczującą miną.- I co?! Co z nią, panie doktorze?!- Cóż...żyje. I to jest dobra wiadomość. Ale są i złe: żona niestety, będzie musiała przejść skomplikowany zabieg, którego NFZ nie refunduje. Koszt: 25 tys. złotych.- Oczywiście, oczywiście - na to mąż.- Potem potrzebna jej będzie rehabilitacja. NFZ nie refunduje. Koszt
 10. Nie rozumiem jak można być z kimś w związku I mieć takie rozkminy. Zabiega się czy goni to przed a nie w trakcie. To jest chore i toksyczne. Desperacja to by była jakby między Wami nic nie było, a nie jak jesteście razem. Może tak naprawdę ta relacja jest jednostronna, a on nawet nie wie, że w takiej się znajduje. Znając ten typ to on nawet 2 myśli nie poświęcił na myślenie o Tobie w tym czasie a Ty dalej to wałkujesz i racjonalizujesz. Taki typ ludzi traktuje innych jak przedmioty. Zależy mu na Tobie jak na rowerze czy telefonie. Jak potrzebne to użyje, ale ma w dupie co sobie w tym czasie r
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.