Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

BrainlikePennylooklikeAmy

Użytkownik
 • Content Count

  163
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

132 Świetna

2 Followers

About BrainlikePennylooklikeAmy

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Podzielam też, LUDZIE z dużym przebiegiem w większości nie nadają się do stałych związków, bez rozpracowania mechanizmów, które stoją za takimi zachowaniami (uzależnienie od seksu, chęć dowartościowania się, traumy). W większości tacy ludzie mają jakieś deficyty emocjonalne, które sobie próbują wyrównać przygodnym seksem. No chyba, że ktoś naprawdę tak bardzo ten seks lubi(ale nie jest to jeszcze nałóg) , ale wtedy zazwyczaj szuka innych, którzy podzielają jego "zainteresowania" i nie są szczególnie zainteresowani stałą relacją, bo i po co. Są też tacy, którzy widzą świat tylko z poziomu zwierzęcej prokreacji stawiając ją na piedestał a odrzucają to, że na człowieka prócz biologii mają też wpływ inne czynniki czy potrzeby.
 2. Mi się tam sympatyczna wydaje. Nie jest jakaś nachalna w swojej twórczości. Jakoś nie wydaje mi się, żeby Stacy była zainteresowana grą na hand panie, chociaż ja nie wiem czym się Becky od Stacy różni 😂
 3. Oglądałam i odchodząc już od wyreżyserowania i zakładając, że eksperyment był przeprowadzony bez ingerencji producentów i telewizji to i tak nie jest wiarygodny. Ludzie wybrani do niego byli raczej dość atrakcyjni, bez jakichś bardzo odpychających cech. Jakby to miało działać to powinna być duża różnorodność w wyglądzie i wtedy można oceniać czy miłość jest ślepa. Już to wcześniej gdzieś pisałam, chyba w wątku @deomi, ale czy też mieliście wrażenie, że kobiety wybrane do tego programu to w większości takie niesymaptyczne i wkurzające były? Jedna to na bank borderka, ale ona jeszcze była do przejścia. Kolesie byli w większości całkiem fajni, nie licząc Barnetta, ja nie wiem co w nim było takiego ciekawego, że wszystkie tak do niego wzdychały.
 4. Ależ to jest piękne. Btw, jestem ciekawa czy dziewczyna poniżej to dla Ciebie Becky, ja bardzo lubię ten filmik, daje mi szczęście kiedy go oglądam.
 5. Jestem świadkiem. @SzatanKrieger jest święty. Jakby nie patrzeć, upadły czy nie, to dalej jest anioł 😉
 6. Ty już @SzatanKrieger nie podpuszczaj. @deomi złamie jednorazowo zasadę, a potem będzie, że kobiety mówią jedno, robią drugie, @archzrobi o tym cały temat, żeby pokazać jakie te kobiety wredne są 😂😂😂
 7. Zależy od dziewczyny. Jak są empatkami to tak zagają rozmowę, że przestaniesz się stresować i nie będzie jej to przeszkadzało. Niestety duża część dziewczyn będzie to uważać za słabość, w najlepszym wypadku stwierdzą, że to "urocze". Musisz przestać szukać potwierdzenia w innych i uzależniać swój stosunek do siebie przez ich pryzmat. To jest ciężkie i czasem trzeba udać się do specjalisty.
 8. Tutaj jest wymiana poglądów, więc mogę się dołączyć jak coś wzbudzi moją uwagę. Na T musiałabym się chyba od razu spotkać bez gadania, bo takie pisanie na siłę z kimś kogo nie znam jest męczące. Fotki mi nic nie mówią zazwyczaj, nie umiem utożsamiać rozmówcy z jego zdjęciem, zwłaszcza że one kłamią.
 9. @SzatanKriegerbet boy też człowiek. @Pankoneser nikt nie lubi przegrywać, ale nie zawsze można być zwycięzcą.
 10. *Oj, oni potrafią płakać i przeżywać, ale nie dlatego, że "kochali tak aż do bólu" tylko przegrali w grę, w której uważają się za niepokonanych, ego zostało zranione, a wiadomo, że męskie ego jest nawet wrażliwsze niż przyrodzenie. *Przyp. red.: dot. bet boyuf
 11. Też miałam dawno temu Tindera i zrezygnowałam z niego, bo mi się nie chciało z tymi ludźmi rozmawiać. Po prostu nie umiem traktować kogoś poważnie jak go nie poznałam w realu. Troche jakbym gadała z botem. Nigdy się z nikim nie umówiłam, bo mnie po prostu nie ciekawi rozmowa ze zdjęciem. Zawsze mnie zastanawia jak ludzie potrafią się przywiązać do kogoś poznanego przez internet (zanim zobaczą się na żywo). Może tutaj tkwi Twój problem, potrzebujesz kogoś poznać na żywo zanim zaczniesz się nim interesować?
 12. Super to napisałaś! Dokładnie o to mi chodziło! Ale czasem jesteśmy brani za uległych co jest złudne. Tak się może wydawać, bo po prostu rzadko robimy problem tam gdzie go nie widzimy oraz potrafimy słuchać drugiej strony.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.