Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Czarny Wilk

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Czarny Wilk

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Witam serdecznie, Twoja przemiana mnie zainspirowała. Jednak te zdjęcia nie chcą się załadować. Mógłbyś podesłać mi te notatki na priv? Byłbym mega wdzięczny, z góry dziękuję.
 2. Wiadomo, że po tym kursie nie będę wiedział wszystkiego. Ale pracodawca zobaczyłby że coś tam wiem. Wbije c i kwalifikacje w prawo jazdy i będę szukał pracy w spedycji.
 3. Witam. W tym roku skończyłem prawo jazdy na c i zrobiłem kwalifikacje wstepną przyspieszoną na przewóz rzeczy. Myślę o pracy w zawodzie spedytor. Chciałbym zacząć od kursu, złapać jakieś podstawy. Znalazłem 2 kursy, zastanawiam sie który wybrać? Poniżej wklejam linki. Z góry dziękuje za porady i wskazówki. Pozdrawiam. https://cdz.edu.pl/kursy/138/kurs-na-spedytora-specjalista-ds-transportu-i-logistyki?gclid=CjwKCAjw9vn4BRBaEiwAh0muDFhCI_CQKBzXtMWCRuTAjC4erypNHhmHdgBLNOiN0FWPNCJTE4JStBoCylAQAvD_BwE https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/uslugi/view?id=599996
 4. Witam wszystkich. Rozwoj i praca nad soba to cel na najblizszy czas. Wyjść z matrixa i żyć świadomie według własnych zasad, mam nadzieje że pomożecie mi w nurtujących mnie pytaniach. Mimo młodego wieku może też komuś bede w stanie pomóc. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.