Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Olivia91

Użytkownik
 • Content Count

  2
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Olivia91

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Postaram się opisać sytuację w skrócie, bo wiem, że faceci nie lubią z reguły długiego rozpisywania się. Swoje już przepłakałam przy przyjaciółkach, więc chodzi mi o konkretne, szczere rady z punktu widzenia facetów. Tak, więc mam narzeczonego, jesteśmy razem 10 lat. Mieliśmy się w planie pobrać, ale póki co nie wiadomo czy coś z tego wyjdzie. Mamy córeczkę, która ma dwa latka. Wcześniej pojawiały się pewne sygnały, że mnie zdradza bo raz nie wrócił na noc, innym razem wysłał do mnie dziwnego smsa, który brzmiał jak do innej kobiety. Ale nie kontrolowałam go, może nie chciałam wiedzieć co się święci... Ale raz udało mi się przejrzeć jego fb, z którego zawsze się wylogowywał, albo i ja nie zwracałam na to uwagi, ale tym razem zapomniał. Przeczytałam jego rozmowy z inną dziewczyną, okazuje się, że o prawie 20 lat młodszą, a ode mnie 8. Pisał do niej głównie erotyczne wiadomości, ale i takie, że zasną objęci razem, nazywał ją swoim kochaniem. Przejrzałam jego telefon i jej numer jest wpisany jako częsty, ale tam wszystko było pokasowane. Napisałam do tej dziewczyny, na początku nie chciała ze mną gadać. Potem przyznała, że spotykają się od uwaga... 6 lat. Rozmawiałam z narzeczonym, przyznał się, powiedział, że to tylko seks... Waszym zdaniem może tyle trwać znajomość oparta na tylko seksie? I jeszcze przy tak czułych wiadomościach? Oczywiście mu nie wybaczę i odejdę, ale szczerze nie daje mi to spokoju....Jestem podłamana, nawet biorę tabl, na uspokojenie od tygodnia żeby jakoś funkcjonować, nie chce mi się nic... Wiem, że to drań, ale ciekawi mnie, czy to mógł byc sam seks przez lat?
 2. Olivia91

  Cześć

  Nie będę oryginalna jeśli napiszę, że czytam to forum od jakiegoś czasu, ale to prawda A teraz zdecydowałam zapytać was o radę, bo jestem w dość ciężkiej sytuacji życiowej i prawdę mówiąc jestem załamana tym wszystkim- chodzi o zdradę mojego narzeczonego. Ale o tym więcej w temacie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.