Jump to content

Chcni

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  992
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  40.00 PLN 

Community Reputation

3,204 Świetna

1 Follower

About Chcni

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

5,477 profile views
 1. Wystarczy zwrócić uwagę na jej mowę ciała, widać gołym okiem pogardę i dystans wobec niego.
 2. Owszem, wstyd na cały świat za nasze witaminki, ale nie mamy wpływu na to przed kim rozkładają nogi. Możemy jedynie wyśmiewać takie zachowania. Mnie takie tematy niesamowicie bawią i traktuję je jako element humorystyczny forum. Ale rozumiem twój punkt widzenia, ja swego czasu też musiałem zrobić sobie przerwę od czytania wątku o wirusie z Wuhan, bo ilość negatywnych informacji źle na mnie wpływała.
 3. Prania babskich mózgów ciąg dalszy. Ale nie powiem, nieźle się uśmiałem oglądając zwiastun, a creme de la creme to komentarze pod nim.
 4. Przeglądając temat o Mini Majku, do głowy przyszedł mi przykład najniższego zawodowego piłkarza w Europie, Marcina Garucha z Miedzi Legnica. Mimo swoich warunków fizycznych (154, a niektóre źródła podają nawet 153 cm) udało mu się zaistnieć w profesjonalnym futbolu dzięki swojemu charakterowi i zadziorności. Wśród kolegów z drużyny cieszy się szacunkiem i zdarzało mu się występować w roli kapitana. Ma żonę i dziecko, prowadzi normalne życie. Temat dla kontrastu od płakania, że bez 180+ cm wzrostu nie mam szans.
 5. Pamiętacie niedawną dramę z udziałem polskiego youtubera mieszkającego na Filipinach? Po tym festiwalu żenady myślałem, że chłop po czasie ochłonie i pójdzie po rozum do głowy. Stało się jednak inaczej.
 6. Niestety, ale pewnie masz rację. Moim zdaniem każdy baran, który poddał się dobrowolnie eksperymentowi medycznemu, łyknie też i walkę o ochronę klimatu będąc przekonanym, że to dla naszego dobra.
 7. Awans jest, ale zęby aż bolały od patrzenia na grę z Argentyną i Meksykiem. Przed turniejem mało kto liczył na wyjście z grupy, ale dobrego wrażenia po sobie nie zostawimy, chyba że w meczu z Francją pokażemy lepszy futbol. Z naszej reprezentacji słowa uznania należą się moim zdaniem po fazie grupowej dwóm zawodnikom - Szczęsnemu i Bereszyńskiemu, co do których były wątpliwości czy dadzą radę. Jak zamykać usta krytykom, to właśnie w takim stylu. Reszta niczego nie zawaliła, ale trudno chwalić za taką grę.
 8. @Maszracius_Iustus Akcja na plus I to, że nie wziąłeś numeru tego nie zmienia.
 9. Gdyby te chady ze zdjęć chociaż na nią spojrzały, to rzuciłaby się na nich jak na big maca. Ale żeby nie wyjść na "łatwą" w oczach społeczeństwa pieprzy takie kocopoły, bo przecież liczy się wnętrze. A usprawiedliwianie otyłości i wmawianie, że to jest atrakcyjne to zwyczajne robienie kurtyzany z logiki, ona sama nie wierzy w to co mówi.
 10. Sprawdź rekordy w lekkoatletyce, większość z nich została ustanowiona w XXI wieku.
 11. Witaj z powrotem 🖐🏻️
 12. To ja mam na odwrót i tylko wśród swoich potrafię być ekstrawertykiem. No chyba, że w grę wchodzi alko, wtedy to przestaje mieć znaczenie.
 13. Doping w sporcie był, jest i będzie. Dzisiaj sport nie jest na wysokim poziomie? Odpal sobie jakiś skrót meczu piłkarskiego z wcześniejszych lat, a później z czasów teraźniejszych. Różnica w tempie i intensywności to przepaść. To samo w innych sportach, gdzie bite są kolejne rekordy.
 14. Na pewno ważniejszy hajs. Jeśli się zgadza to seks nie jest problemem, można go mieć w każdej chwili.
 15. Ona ma dziennie po 100+ polubień, więc uwierzyła, że jest gwiazdą. Oto przykład co z mózgu laski robi nadmiar atencji i spermiarstwo. Kukoldy stworzyły takiego Frankensteina, plus do tego strzelam cipowaty ojciec wychowujący na księżniczkę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.