Jump to content

Chcni

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  671
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  20.00 PLN 

Community Reputation

1,983 Świetna

About Chcni

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3,192 profile views
 1. Ściśnięty brzuch i to co opisujesz wszystko wskazuje na pasożyty. Jak miałem robale to skurcze były tak silne, że brałem 3 nospy dziennie i pomagało tylko doraźnie na chwilę. Zrób porządek z robakami, taka jest moja diagnoza. Jak masz syf w jelitach to sypie się całe zdrowie po kolei, to drugi mózg i możesz czuć się spięty, mieć stany lękowe, depresję itd. Dostałeś mnóstwo rad odnośnie tego jak się odrobaczyć i co masz jeść. Jak masz jeszcze jakieś pytania to pisz na priv.
 2. Nie gwarantuje. Wszystko moim zdaniem zależy od tego czy się divie spodobasz, jeśli nie to będzie tylko czekała aż skończysz i odwali pańszczyznę. W Polsce akurat na taką nie trafiłem, a jedna nawet coś zaczęła narzekać że mam duże wymagania, bo kazałem jej wyłączyć telewizor w pokoju. Dużo lepsze doświadczenia z divami mam z Anglii.
 3. Niestety, ale pewnie większość podatnych na prymitywną propagandę i manipulacje medialnych prostytutek nie wyciągnęła żadnych wniosków z plandemii c19. Pójdą znów przyjąć szpryce jak barany na rzeź i zgodzą się na wszystkie nielegalne zakazy.
 4. @xander99 Bardzo często tak. Pisałem już wcześniej byś zrobił test sodą i sprawdził zakwaszenie żołądka.
 5. Młode Ukrainki od p0lskich karynek wiele się nie różnią, smartfonoza również tam dotarła.
 6. Za to rano po przebudzeniu jest się wyższym, bo podczas snu wydłuża się kręgosłup 😀 więc wszystko się wyrównuje i możemy zaliczyć Polaków do elitarnego grona czadów 😀. Jak widać witaminkom i tak nie dogodzisz, zawsze znajdą coś do czego by można się dojebać. A tak na serio najlepsza dupa jaką miałem, była tylko 4 cm niższa ode mnie (ja 180, ona 176).
 7. Tak miałem, ale za małolata gdy testosteron buzował i łudziłem się naiwnie, że ona się zmieni. Jak to się kończyło chyba się domyślasz. Ty jednak jesteś już doświadczony i takie rzeczy powinieneś dawno wiedzieć, takie laski tylko ruchać (oczywiście zawsze w swojej gumie) i nic więcej.
 8. Ja też ostatnio niestety upadłem, libido było tak wysokie, że nie wytrzymałem ciśnienia. Nie biczuję się z tego powodu, walczę z tym dalej. Ważne jest panowie, że coś z tym uzależnieniem robimy i działamy, a nie walimy byka codziennie. Pozdro i jebać porno.
 9. Nie łapię się nawet do średniej, brakuje mi 0.69 cm. @Król Jarosław I Wystarczy używane BMW za 100 k i z cipy leci wodospad Niagara.
 10. Siema, trafiłeś w dobre miejsce. Samiec brat, dla białych rycerzy kat.
 11. Trzymaj się brachu jestem z Tobą. Też byłem w bardzo chujowej sytuacji zdrowotnej, ale dzisiaj staję na nogi i tobie też się uda. Mógłbyś od czasu do czasu coś napisać jak będziesz miał wenę, bo lubię lubię twoje poczucie humoru, a słowo babon weszło na dobre do mojego słownika
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.