Jump to content

Chcni

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,258
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  40.00 PLN 

Chcni last won the day on February 7

Chcni had the most liked content!

Community Reputation

4,237 Świetna

3 Followers

About Chcni

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

9,154 profile views
 1. Żaden chłop nie będzie czekał 4 lata na dostęp do pieroga, twój ex i tak był mega cierpliwy skoro tyle wytrzymał. Zrozum, że główną motywacją każdego faceta do wejścia w związek jest seks i gdy chodzi ze spuchniętymi jajami to nie dziw się, że się nie możecie dogadać. Strasznie egoistyczne podejście z twojej strony i dopóki nie zrozumiesz, że mężczyzna też ma swoje potrzeby, lepiej nie wchodź w żaden związek.
 2. Ona myślała, że wyrwała czadeusza jebakę, a okazało się żeś zwykły normik. Pewnie Cię teraz znienawidzi za to, ona już pochwaliła się wszystkim psiapsi, a okazało się to wszystko ściemą i wyszła na idiotkę.
 3. Ja znałem taką, która dziewicą nie była, ale dać dupy bez związku nie chciała i robiła tylko gałę z połykiem. W ogóle miała chyba jakiś fetysz na tą gałę z połykiem, mi polecił ją ziomek, który się z nią spotkał kilka razy i zapewniał, że zrobi na 100%. Faktycznie nie pomylił się, a ona nawijała mi coś jeszcze później o jedzeniu ananasa 😃 Dziewicę jedną w życiu spotkałem, kiedyś opisywałem tutaj tę historię. W skrócie jak już zasmakowała bolca, to zaczęła się walić jak domy w Czeczenii.
 4. Ten gość nie jest typem agresywnego półgłówka, mimo tego, że jest zawodnikiem. Z postury to typowy samiec alfa. Bardziej chodzi o to, że jest nieświadomym białorycerzem, co w każdym razie wskazuje na niski poziom inteligencji i w stadzie goryli nie miałby pewnie wysokiej pozycji.
 5. Z zakresu nawijania makaronu na uszy? Bo jeśli wierzą w te białorycerskie farmazony to będzie kiepsko z nimi.
 6. Ten kukold w porównaniu z "oczami menszczyzny" i tak ma małe zasięgi patrząc po swoich znajomych. Co ciekawe zalajkowany jego profil wśród znajomych ma sporo mężczyzn (nawet jeden samiec alfa walczący na galach typu gromda)🤦‍♂️. Kobiety wiadomo, że lubią czytać takie farmazony, choć jeśli czyta takie grafomańskie pierdy wiadomo od razu, że nie jest zbytnio inteligentna. Ale co w głowie mają goście czytający ten shit i co o nich powiedzieć? Cytując klasyka z takimi typami nie chciałbym ubić nawet muchy w kiblu.
 7. Z tego co pamiętam jesteś w bardzo młodym wieku, także punkty no socializing i no dating bym na twoim miejscu wykreślił z listy. Teraz jest na to najlepszy czas dla Ciebie. Pozostałe punkty jak najbardziej. Mi sam nofap i brak używek bardzo pomagają trzymać dyscyplinę.
 8. Niby nosi się tak samo, ale dla mnie prawilne kołczany kojarzą się z tym:
 9. @MG-42 @tmr Nie kołczany, tylko te na pasku przez ramię.
 10. Ja bym nie założył, ale jak chcesz to sobie zrób. Dla mnie nie jest to na pewno bardziej pedalskie niż noszenie "męskich" torebek.
 11. Nie od dziś wiadomo, że łobuz kocha najmocniej. O tym samym reżyserze pomyślałem. Scenariusz rodem z jego gniotów.
 12. Nie wiem czy to ma jakiś związek ze szprycą, ale podejrzewam, że tak. Ojciec ziomka w ostatnim czasie ciężko zachorował i leży w szpitalu, diagnoza - stwardnienie rozsiane. Chłop po 50tce, wcześniej żadnych problemów ze zdrowiem. Ostatnim razem gdy go widziałem latem pierwszy raz po bodajże 4 latach już wtedy zdziwiłem się jak szybko się postarzał od momentu gdy widziałem go ostatni raz. Gdy był u mnie pod koniec poprzedniego roku hydraulik temat rozmowy zszedł na szczypawki i opowiedział mi o swoim sąsiedzie. Ten hydraulik nie chciał się szczepić i podobno sąsiad powiedział mu "ta
 13. Chcni

  Chłop jak baba

  Gdybyś nie napisał, że to chłop, to bym nie rozkminił po zdjęciu. A pamiętacie jeszcze Conchitę? To był dopiero wynalazek, ten tranzystor przy niej to nic kontrowersyjnego.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.