Jump to content

Chcni

Starszy Użytkownik
 • Posts

  1,524
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  85.00 PLN 

Chcni last won the day on February 7 2023

Chcni had the most liked content!

4 Followers

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Basement

Recent Profile Visitors

13,844 profile views

Chcni's Achievements

Podporucznik

Podporucznik (13/23)

5.7k

Reputation

 1. Jak dla mnie niezły mecz, mimo porażki Polacy pozostawili po sobie dobre wrażenie. Nie było widać strachu w grze jak chociażby na ostatnim mundialu. Pozostaje niedosyt, remis był w zasięgu, choć oczywiście mieliśmy sporo szczęścia, bo Holendrzy zmarnowali kilka sytuacji. Z początku byłem sceptycznie nastawiony do Probierza, ale dzisiaj widziałem pomysł na ten mecz i wiarę wśród zawodników, że można powalczyć z dużo silniejszym rywalem. Dokładnie. Wiadome było, że większość meczu Holandia będzie miała piłkę i szans będzie trzeba szukać w kontrach czy stałych fragmentach.
 2. Ja uważam, że jest szansa na zrobienie pozytywnego wrażenia, nie mówię od razu o wyjściu z grupy, ale przynajmniej nie przyniesienie wstydu. W grupie jesteśmy underdogiem skazywanym na pożarcie, przez co nie ma tak dużej presji na reprezentacji. Brak Lewego może też sprawić, że drużyna się bardziej zjednoczy. Ale to tylko spekulacje, wszystko zweryfikuje boisko już w niedzielę.
 3. Odświeżam temat, bo gość robi dobrą robotę obnażając tych marnych grajków. Może otworzy oczy chociaż kilku małolatom, bo jak słyszę nie raz przez okno czego słuchają na tych przenośnych głośnikach typu JBL, to aż uszy bolą i mam ochotę obrzucić ich jajkami z balkonu.
 4. Byłaś jego orbiterką, opcją B lub C, jeżeli to co piszesz jest prawdą.
 5. To ja myślałem, że po pigułce zostaje się piwniczakiem i przegrywem, sądząc po nagonce na red pilla przez niektórych tutaj mądrych inaczej.
 6. Pozbyłeś się potencjalnego pasożyta, który spierdoliłby Ci całe życie. Wygrałeś, a nie przegrałeś.
 7. To na pewno była wina męża, nie dawał jej przestrzeni albo zaniedbywał! Swoją drogą te wszystkie pustki, wypalenia i inne przestrzenie są na swój sposób zabawne. Choćby i poezją opisywały swoje kurestwo to i tak pozostanie to zwyczajnym kurestwem.
 8. 21 lat to najbardziej intensywne lata na karuzeli i skakanie z bolca na bolec, poznawanie świata cipką.
 9. @ogien94 Ile miała lat? Zgaduję, że dużo młodsza.
 10. Mają umierać powoli wydając ostatnie pieniądze na leki i wizyty, co to za biznes gdyby padali jak muchy od razu po zastrzyku? Poza tym serio nie znasz nikogo, kto stracił zdrowie po szprycy? Ja już nie mówię o najbliższym otoczeniu, ale to wystarczy wyjść z piwnicy do ludzi i taką historię może opowiedzieć każdy, bo wśród znajomych/rodziny mieli co najmniej jeden taki przypadek. Oficjalne dane to, które są podawane to i tak bzdury. Przykładowo według GUS w Polsce jest około miliona ukrów, co jest oczywistym kłamstwem. Tą liczbę można pomnożyć spokojnie od 5 w górę. Nadmiarowych zgonów podczas świrusa było rzekomo około 200 tysięcy, więc strach pomyśleć ile osób naprawdę straciło życie. Typowy mental niewolnika.
 11. Połowa Polaków dała się namówić na zastrzyk trucizny w ramię, to może uda się go urobić na mięso armatnie. Zadanie trudniejsze, ale nie do nie wykonania.
 12. Pamiętam jak było o tym pisane na forum dawno temu, chyba nawet w temacie o wirusie z Wuhan. Ostatnimi czasy niedobra było o tym mówić, bo zostałoby się nazwanym ruską onucą przez pożytecznych idiotów. Poleca się dawkę przypominającą co pół roku 🐑
 13. Dalej przestałem czytać. Z tej mąki chleba już nie będzie, odpuść. W jej oczach jesteś beta frajerem. Dokładnie. W tym wieku laski poznają świat tzipką i szybko się nudzą nowym chłopakiem.
 14. Tak, poza tym sny nie są tak absurdalnie głupie jak wcześniej często się zdarzały.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.