Jump to content

Chcni

Użytkownik
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

126 Świetna

About Chcni

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Więcej masażów z tymi młodymi boginiami na pewno nie zaszkodzi.
 2. Czytając wywody autorki tematu dziękuje, że nie urodziłem się kobietą. To musi być przejebane i frustrujące uczucie kiedy miotasz się jak chorągiewa na wietrze i nie wiesz czego chcesz. A jak Ci się wydaje, że wiesz i to dostajesz i tak jest coś nie tak, coś się nie podoba i nikt ani nic nie jest w stanie dogodzić.
 3. Ja od paru lat ścinam włosy na zero maszynką. Nie zauważyłem, żeby to laskom przeszkadzalo wręcz przeciwnie, słyszałem od kilku ze mam wygląd bad boya i dobrze mi w krótkich włosach. Moja była lubiła głaskać mnie po głowie świeżo po ścięciu, gdy łeb jest jak papier ścierny 😃 Jedynie rodzina marudzi, że zapuscilbys włosy bo wyglądasz jak kryminał, ale zlewam to. Ostatnio zaczęły mi się też robić coraz większe zakola, więc tym bardziej nie będę zapuszczać włosów.
 4. Dokładnie nie rozumiem po co zakładać temat o jakimś szonie, który "kariere" zawdzięcza daniu dupy grupie murzynów. Mam tracić prawie godzinę na oglądanie filmu o tym babochłopie? Naprawdę panowie nie szkoda wam czasu na takie pierdoły?
 5. Tak przebaczyłem. Kontakt jest prawie zerowy, zawsze z mojej inicjatywy więc sobie odpuściłem już całkowicie próby naprawiania tej relacji.
 6. Ja moge się wypowiedzieć z perspektywy dziecka zmanipulowanego i nastawianego przeciwko ojcu. Miałem 10 lat gdy moi starzy się rozwiedli, bo mój ojciec znalazł sobie młodszą dupe. Miałem do starego żal, matka wiadomo znienawidziła go i nastawiała przeciwko niemu, natomiast nie ograniczała kontaktu i mogłem widzieć się z ojcem, kiedy tylko on chciał. Przy każdym kontakcie z ojcem jego nowa larwa wydzwaniała co chwilę i pytała kiedy wraca. W końcu powiedziałem ojcu jako 11latek, że nie chce mieć z nim więcej kontaktu. Ten wziął to sobie do serca, bo przestał się całkowicie mną interesować (mam t
 7. No to żeśmy się pośmiali... Jedno słowo najlepiej podsumowujące te wypociny - rak.
 8. Co za bezczelny cham z Ciebie. Typowy przykład dyskryminacji i piekła kobiet 😀
 9. Jak którys z moich znajomych wspomina coś o fame mma, to już wiem że mam do czynienia z debilem. Tylko debile jaraja się oglądaniem innych debili, jeszcze za to płacąc.
 10. Szpilka jest już cieniem samego siebie po wyłapaniu tych ciężkich nokautów. Dla mnie Różański jest faworytem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.