Jump to content

Chcni

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  359
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

935 Świetna

About Chcni

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Idea tego święta jest jak najbardziej w porządku, ale dla mnie ten dzień jest bardziej pokazówką i pozerstwem niż szczerą chęcią pielęgnowania pamięci o zmarłych, w myśl "muszę iść na cmentarz i postawić multum zniczy z wielkim bukietem kwiatów, bo tak wypada i co ludzie powiedzo". Jak ktoś naprawdę pamięta to pójdzie na cmentarz w inny dowolny dzień i to bardziej świadczy o prawdziwej pamięci, niż wtedy gdy jest święto i trzeba. Przede wszystkim dla mnie ważniejsze od wizyty na cmentarzu i stawianiu zniczy czy sztucznych kwiatów jest to, że pamięta się o kimś w powszednie dni, a nie przypomin
 2. W głowie mi się nie mieści jak można być takim kurwa imbecylem? Dorosłe baby, a mentalnie to jest poziom sześciolatka.
 3. Sprawa dla reportera ewidentnie 😃. Wybacz brachu, ale nie mogłem się powstrzymać. Tak na poważnie rozumiem Cię i wyobrażam sobie jak to musi wkurwiać.
 4. Można gdzieś obejrzeć na necie za free? Bo do tej pory zawsze jak szukałem było na płatnych platformach.
 5. @Iceman84PL Przez ten przepis to piesi już poczuli się nieśmiertelni. Zachowanie tej baby na pasach było kurwa bezmyślne. Klapki na oczach i dzida do przodu jak kamikaze, nawet nie rozglądając się. Powinna wyjrzeć czy za autobusem nic nie jedzie, bo nadjeżdżające auto nie miało szans jej zobaczyć całkowicie zasłoniętej. Dobrze że nic się nie stało, a taka osoba dostając nauczkę za swoją lekkomyślność może następnym razem przed przejściem przez pasy włączy mózg. Wszysy idący w ciemno na pasach chyba żyją w myśl zasady "jak się nie przewrócisz, to się nie nauczysz".
 6. A ja nie rozumiem, że trzeba w ogóle komuś to tłumaczyć dlaczego takie zachowanie jest chujowe.
 7. Tak, właśnie dlatego napisałem o gazie. Nie zawsze i w każdej chwili będą z nami kamery czy świadkowie. Wychodzę z założenia, że przede wszystkim powinno się liczyć na siebie i być przygotowanym by w razie czego samemu sobie poradzić w takich sytuacjach.
 8. Obojętność i pokazanie, że masz wyjebane w jej dziecinne gierki będzie najlepszym wyjściem i "zemstą" na niej. Gdy znów będzie się szczerzyć możesz szyderczo uśmiechnąć się i pójść dalej. Jej przydupas jest większy od Ciebie? Na uczelni nic Ci nie grozi, a jeśli nawet typ rzuci się tam na Ciebie z łapami tylko sam się pogrąży. Najważniejsze to nie okazywać strachu i dać do zrozumienia że jesteś gotów do konfrontacji w każdej chwili, wtedy takim agresorom mięknie rura i chęć do walki spada mocno. Na ulicy możesz nosić gaz w kieszeni w razie czego.
 9. Zgadzam się z tym w pełni, sam tego doświadczyłem. Wrażenie jakbyś się matce znudził i przeszkadzał jej w życiu, bo ona by jeszcze chciała polatać na imprezki z psiapsi i poskakać na kutandze, a opiekę nad dzieckiem odwala jak pańszczyznę najchętniej oddając je do dziadków. A z tym domem dziecka przypomniało mi się, że matka nie raz straszyła że mnie tam odda albo do ojca gdy się jej sprzeciwiałem.
 10. Kolejny przykład na to, że dziś biały, heteroseksualny mężczyzna to człowiek gorszego sortu według nowoczesnych i modnych spierdolin. Do tego jeszcze gdy ma prawicowe poglądy, staje się wrogiem publicznym nr 1 dla miłośników "postępu".
 11. Obca kobieta ważniejsza dla niej niż własny syn? Aż sam się wkurwiłem jak to przeczytałem. Jaką chujową matką trzeba być żeby tak powiedzieć i w ogóle tak myśleć.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.