Jump to content

Mroczek

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  645
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Donations

  0.00 PLN 

Mroczek last won the day on November 14 2020

Mroczek had the most liked content!

Community Reputation

947 Świetna

About Mroczek

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

6208 profile views
 1. @Mosze RedChcesz powiedzieć, że człowiek który wypowiada sie w internecie na temat cudzych rzekomych zaburzeń psychicznych i tytułuje się psychologiem nie sprawdził nawet, ile trwają studia psychologiczne?
 2. Przepraszam jeśli kogoś urazilem, ale ja jestem dosyć radykalny w swoich poglądach i uważam ezoteryke za gówno i potrafię nazwać to po imieniu.
 3. Uważam że większość takich ludzi powinno sie zamykać psychiatrykach. Takimi rzeczami zajmują się albo osoby zaburzone albo skrajnie naiwne.
 4. @maggienovakRozumiem przepraszam Cię, że dopuściłem się insynuacji nie znając wszystkich okoliczności. Jeśli chodzi o późne macierzyństwo to nie jest to żadna tragedia ponieważ mnie moja mama urodziła jak miała 37 lat a wyrosłem na ponad 100 kilowego chłopa. Moja siostra też urodziła córkę po trzydziestce i też jest zdrową dziewczynką. W tych czasach co raz więcej osób decyduje się na potomstwo w późnym wieku i to jest nieuchronna kolej rzeczy. Znak czasów.
 5. Nie chciałbym poruszać drażliwych tematów, ale czy on Cię przypadkiem nie zdradził jak byłaś w szpitalu? Jeśli Cię zdradził w trudnym momencie życia to dlaczego chcesz budować z nim przyszłości? Sprawiasz wrażenie wyrozumiałej i dobrej kobiety, ale obawiam się że budujesz swoją przyszłości na bardzo watlych fundamentach. Czy nie uważasz, że łatwiej bedzie Ci zrealizować swoje cele z kimś innym?
 6. O kurwa stream ze szczepienia to by było coś. Już sobie wyobrażam te emocje przed monitorami i zakłady bukmacherskie w stylu "wykrzywi mu facjate czy nie wykrzywi?" xD
 7. Są dwie rzeczy, które się nigdy nie starzeją pierwsza to czarny humor a druga to dzieci antyszczepionkowcow.
 8. Masz rację. Z jednej strony autor wątku otrzymuje uwagę kosztem naszego czasu, z drugiej jednak strony ma czelność mówić że nikt nie chce pomagać osobom z problemami. Gdybyśmy nie mieli pozytywnych intencji to zwyczajnie nawet nie strzępilibyśmy klawiatury jednak autor i tak sobie to zracjonalizuje i stwierdzi, że rozmawiamy z nim tylko po to, żeby sobie podbudować jego kosztem ego. Przegryw to jest już religia, a my dla przegrywów jesteśmy heretykami. Tylko z drugiej strony? Czy oni nie niszczą idei tego forum i nie rozwalają pracy nam wszystkim?
 9. Cała interpretacja Twojego życia i sposób patrzenia w przyszłość opiera się na błędach poznawczych. W wieku 30 lat mężczyzna jest jeszcze relatywnie młody, ale każdy trzydziestolatek, który nie spędził całego swojego życia w piwnicy ma już swoje doświadczenia i wnioski czyli jest mądrzejszy niż był 10 lat temu. Kiedyś w ramach swojego procesu ''wychodzenia z przegrywu'' zrobiłem sobie uczciwy bilans z którego wynikało, że tracę trzy godziny dziennie na zupełnie nieistotne z punktu widzenia mojej przyszłości bzdury typu: portale społecznościowe, jakieś durne filmiki na y
 10. Zrobię sobie miesiąc przerwy od forum, ale wcześniej odpowiem Ci @Diabeł_Rokita To nie Ty podjąłeś decyzję o tym w jakiej rodzinie się urodziłeś i kto Cię wychował. Jednak Ty masz wpływ na to w jaki sposób interpretujesz rzeczywistość i jak podchodzisz do swojej przeszłości. - https://pl.wikipedia.org/wiki/Poczucie_koherencji Jeśli podchodzisz do trudnej przeszłości jak do czynnika uniemożliwiającego podjęcie jakichkolwiek działań to Twoja przeszłość właśnie będzie takim czynnikiem natomiast jeśli będziesz podchodził do tego jak do szansy i będziesz próbował mon
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.