Jump to content

Maniac

Użytkownik
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

37 Świetna

About Maniac

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wyrazy współczucia bracie.
 2. Moje typy: POL 2:1 HUN (tak przed meczem obstawiałem) POL 3:0 AND POL 1:3 ANG To chyba jeden z najważniejszych czynników w kadrze - relacje i atmosfera. Nie ma tyle czasu na dopracowanie taktyki i zgranie co w klubie. Widzę, że jednak coś się jeszcze będzie działo. Właśnie wróciłem do mieszkania i zaraz włączam mecz
 3. Dokładnie. Ja nawet przygotowałem się do tematu, w przeciwieństwie do pani z filmu. Historia zna takie przypadki, o których ona mówi. Proszę bardzo, w telewizji było:
 4. Toż to standard u kobiet Jeśli to jest na levelu "za bardzo" w stylu borderline, to po co się z taką bawić? Nie wyobrażam sobie odstawiania jakiś jazd. Napisz coś więcej o problemach, o których chcesz dyskutować.
 5. - Halo, panowie, chciałam wam powiedzieć, że jesteście dwulicowi i w ogóle, patriarchat, precz z komuną!!! A tak poza tym nie mogę teraz rozmawiać bo uczę się hiszpańskiego - Ale to Ty do nas piszesz... - Cześć
 6. Opodatkować. Tylko kto wtedy płaci podatek? Bo się pogubiłem kto te korzyści czerpie i jak kogo nazwać. W ogóle jaki cennik przyjąć?
 7. A jak kwestie, o których pisałeś we wrześniu z chłopakami? Doszły jakieś nowe przemyślenia? Byłeś u specjalisty? Co do zmian w pracy - w ogólnym rozrachunku sądzę, że postąpiłeś nie najlepiej. Nie wiem w jakich relacjach jesteś z szefem, ale to "marudzenie" jednak nie mogło doprowadzić do pozytywnych skutków. Taktyka/polityka/uśmiechy w takich miejscach są jak najbardziej wskazane jeśli nie ma się pozycji nie do ruszenia. Ja najpierw spróbowałbym poprosić o dłuższe wolne, aby sobie poukładać w głowie. Może trzeba było też wcześniej pogadać o zmianie obowiązków(jeśli to możliwe
 8. To git. Skoro się dobrze rozwija to wystarczy świadomość pewnych kwestii i zdroworozsądkowe podejście (słuchaj męża!!! ).
 9. Może ma SA (spektrum autyzmu)? Przynajmniej jakieś przejawy. Analizowałaś pod tym kątem? Znam kilka osób z autyzmem. Zazwyczaj to indywidualiści, trudno dostosowują się do norm społecznych, mają problemy z emocjami - "Każdy gest, słowo, piosenka może doprowadzić go do histerii". W razie pytań odezwij się na priv. Może w czymś pomogę
 10. Wszedłem na tą stronę i okazuje się, że byłem tylko w saunach należących do stowarzyszenia Nagość mnie nie krępuje. Dotychczas wchodziłem w samym ręczniku. Tak na "chłopski rozum" nie pasowały mi tworzywa sztuczne w takiej temperaturze. Poza tym wymagano też tego w saunach, w których byłem. Dzięki wszystkim za rady.
 11. @Krugerrand z tymi ręcznikami to też pomyślałem o tych "spoconych asach". Założyłem się sam ze sobą, że pewnie się tacy znajdą i trochę mną potrząsnęło jak sobie pomyślałem, że miałbym się położyć na leżaku po takiej osobie Z tą zmianą temperatury to wyczytałem. Tylko chyba błędnie założyłem, że trzeba to powoli robić. Stąd odpoczynek po wyjściu z sauny. Próbowałem też wejść do basenu, w którym woda ma 10 stopni. Dałem radę tylko do pasa i to ok minuty. Później zacząłem odczuwać ból w nogach.
 12. Kładę się zawsze na swoim ręczniku. Mam ze sobą zawsze dwa ręczniki - jeden dla celów "brudnych" tzn. położenie na siedzeniu i pod stopy tak aby "zbierał" pot etc, a drugi do celów "czystszych" jak wytarcie się po prysznicu itp. @Krugerrand a jak często korzystać z sauny? Chciałem utrzymać częstotliwość na poziomie - jeden raz w tygodniu. Jak czas pozwoli to czasami pójdę 2x w tygodniu (zakładam 1-2 takie tygodnie w miesiącu). Myślałem też aby czasami po treningu zostać na saunie i zrobić jedno wejście na 10-15 minut + zimny prysznic + odpoczynek. Powinno mi to zająć max 30 minut.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.