Jump to content

MrSadGuy

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  498
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

MrSadGuy last won the day on August 23 2020

MrSadGuy had the most liked content!

Community Reputation

556 Świetna

2 Followers

About MrSadGuy

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,208 profile views
 1. Śmiesznie bo do takich samych wniosków doszedłem. Jakby nie patrzeć feminizm nie jest ruchem walczącym o równouprawnienie kobiet a po prostu politycznych ugrupowaniem promujący żeńską strategie seksualną. Dlatego uważam, że ten ruch to jeden z głównych powodów powolnego upadku cywilizacji. Dodatkowo twierdzę, że nie pierwszy raz coś takiego się dzieje dlatego powstał patriarchat jako forma kontroli kobiecej seksualności w celu utrzymania stabilizacji i rozwoju cywilizacji. Tylko nikt nie spisał powodów, po prostu spisano prawa.
 2. Podniosłaś sobie SMV to i ochota na seks z typkiem który teraz ma niższe/równe smv przeszła. Co możesz zrobić? a) spróbować jakoś urozmaicić zabawy łóżkowe, żeby znowu było ciekawie b) zapytać się czy mu biały związek odpowiada, jeśli nie to się rozstać c) poprosić chłopaka, żeby zaczął o siebie dbać byś znowu poczuła do niego pożądanie
 3. Incel to osoba która chce seksu (a bardziej jakieś relacji) a nie może nic znaleźć. Divy się nie liczą. Jak ktoś niczego nie szuka to bardziej MGTOW.
 4. Parafrazując anala, to są kurwa jakies same bazyle xD
 5. A co mamy się karmić jakimiś iluzjami? Kto zarucha ten zarucha, ale będzie z roku na rok coraz gorzej. A goście którzy wypadną z związku bo zdradzeni/rozwód/kosz też raczej się nie odnajdą i jest duża szansa, że czeka ich bycie incelem.
 6. Sytuacja robi się autentycznie beznadziejna. Większa liczba facetów od kobiet w wieku produkcyjnym. A do tego część lasek nie chce być żonami, albo nie nadaje się na żony. Coraz więcej kobiet i generalnie ludzi ma problemy psychiczne ponieważ pochodzą bardziej lub mniej z patologicznych rodzin. Młode Julki stają się żarliwymi feministkami. Mówi się o SHEconomy na zachodzie, gospodarcej opartej na sprzedaży chłamu singielkom. Do tego masz napływ imigracji głównie mężczyzn. Najbliższe 10 lat to będzie: rosnąca liczba inceli i mgtow mordercza rywalizacja o cipki. Trzeba bę
 7. Posłuchajcie słów jednego z najpopularniejszych pua na świecie. To jest stary materiał..
 8. Marek nie ma obecnie konkurencji na polskim yt. Był ocal siebie moim zdaniem kanał lepszy od marka, ale autor spieniał, poszedł w poprawność polityczną a jego grupa na facebooku to grupa starych pań które się utwierdzają w swoim spierdoleniu. Rafał całkowicie przestał gadać o feminizmie udając że tego problemu nie ma bo się spieniał, że mu kanał zablokują xD Po tym straciłem do niego szacunek, gościu promuje swoje książki i klinikę... Obecnie imo najlepszy kanał o tego typu tematyce to incelmatics, zrobili świetny dokument o problemie z perspektywy bardziej socjologicznej popartej
 9. Ja widziałem jego zdjęcie łysiejący typ bodajże, smv takie 4-5/10 i celował chyba w laski 30+. Co jest dziwne to duży średni koszt randki. Jego "dobre" rezultaty to efekt tego że raczej celował w jakieś odpady co z resztą widać po tych statystykach. Kalifornia z tego co czytałem to jeden z najgorszych stanów pod tym względem bo dość, że feminizm mocno to bardzo dużo chłopa.
 10. Zachowanie trochę chamskie, ale w sumie to szanuje, taka zimna wykalkulowana zemsta. Ciężko nie czuć pewnego podziwu, że grałeś w swoją grę a ona myślała, że grasz w jej. Szkoda, że na 100% nie wyciągnie lekcji
 11. Outer Worlds, gierka zajebista ?
 12. Szczerze mówiąc preferuje ruchańsko gdy dziewczyna jest średnio rozgrzana bo wtedy nie jest tak mokra i wszystko lepiej czuć. Czasami miałem taką sytuację, że w trakcie seksu nic nie czułem prawie bo laska była tak mokra, może laska zadowolona, ale seks średni i rzeczywiście wtedy masturbacja jest przyjemniejsza. Ale tak normalnie to seks > ręka ?
 13. Takie sytuacje się zdarzają jak walisz się z kurwiszonem, dlatego pierwszy raz nie powinien być onsem, fwb czy u prostytutki. Jak dziewczyna cię lubi jako człowieka to to zrozumie, jak jest szonem który traktuje cię jak dildos to sam sobie winny. I tak takie rzeczy ryją banię, możesz mieć później problemy z erekcja wiec tym bardziej warto uważać z kim masz pierwszy/pierwsze raze.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.