Jump to content

Generał Szrama

Użytkownik
 • Content Count

  216
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

Generał Szrama last won the day on May 29 2021

Generał Szrama had the most liked content!

Community Reputation

363 Świetna

About Generał Szrama

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,086 profile views
 1. Oczywiście, że samcy alfa uprawiają sport itd. z tym, że wśród bandy pozerów prawdziwi Alfa stanowią jakiś %. Zdecydowana większość to bety z kompleksami które całe życie będą udawać kogoś innego, bo zbyt bardzo boją się być sobą.
 2. I co będzie następnym razem? Będziesz opalać albinosa czy wyrzucisz do basenu kogoś kto nie potrafi pływać? Taki stary i głupi.
 3. Nie mogę patrzeć na ludzi w okół oraz czytać tych wysrywów na forum (chodzi o konkretne treści a nie całokształt i ideę). Pieniądze, siłownia, jakieś PUA-Srua, absolutnie wszystko co robicie w waszym życiu jest robione pod dupy. Szanuję gości co składają modele statków czy coś w tym stylu co laskom nie imponuje. To są Alfa, a nie pozerzy z siłowni z tatuażykami co potrzebują atencji dup i kolegów z siłowni, by poczuć że mają jakąkolwiek wartość w swoim gównianym życiu. Wkurwia mnie nijakość i mam w dupie bycie kolejnym dopasowanym puzzlem. Kiedyś chciałem być jak oni, dziś się cieszę, że jeste
 4. Pamiętaj, że słońce postarza. Tutaj masz zdjęcie kierowy tira którym przez wiele lat opalał jedną stronę przez swój zawód.
 5. Jak chłop cały rok siedzi przed komputerem to mógłby chociaż na tego Sylwestra wyjść do ludzi. Już nie przesadzajcie z tą wymuszoną aspołecznością, bo kiedyś obudzicie się dopiero na łożu śmierci i wtedy będzie za późno.
 6. Czytacie jakieś bzdury robione pod kliknięcia i jeszcze o tym z oburzeniem dyskutujecie. Myślałem, że to forum dla myślących, a nie debili. Z ciekawości sprawdziłem komentarze i 95% osób bez względu na to czy są mężczyznami czy kobietami wyśmiało te zmyślone bzdury. Temat do zamknięcia, a autor niech się zastanowi nad swoim życiem.
 7. Szanuję za szczerość, ale wydaje mi się, że ty nawet nie boisz się samych kobiet tylko ogólnie ludzi. Może czas wybrać się do psychiatry po jakieś leki, bo jesteś mocno zestresowany i wpadasz w chorą paranoję.
 8. Napisałbym do tej koleżanki czy da mi numer do swojego faceta i rozpisalbym na kartce po czym przy wszystkich wręczył bym go swojej dziewczynie przy wszystkich mówiąc słowa "to numer do tego Jacka(podstaw każde inne imię), masz i spierdalaj" po czym bym wyszedł.
 9. KURWA MŁODY XDDD, zamiast zrobić sobie bekę, że jakby gość miał włosy to też by nie musiał się żenić by spać z kobietami to spiełeś poślady. Stary grubas z zakolami ma więcej pewności siebie i luzu od Ciebie... Może czas nad tym popracować? A jak jesteś odważny to powiedz takiemu, że ty z chłopakami wolisz i czekaj na reakcję xD
 10. Skoro macie wspólną koleżankę to zagadaj do koleżanki, że tamta Ci się podoba ale w ogóle się nie znacie i co powie na piwo w trójkę, a następnym razem umówisz się już sam na sam
 11. Spuszczasz się nad nią jakby Afrodyta z Olimpu zstąpiła i Ci się objawiła. Ty może kurwa idź pod jej okna serenadę pierdolnij, bo taki jesteś zakochany.
 12. Idź sam a jak nie to spytaj się czy ta kuzynka czy kto tam nie ma jakiejś wolnej koleżanki? Może jakaś dziewczyna też nie ma pary Z resztą czego ty się wstydzisz? To laska chujowo się zachowała wystawiając Cię tydzień przed.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.