Jump to content

Generał Szrama

Użytkownik
 • Content Count

  227
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

Generał Szrama last won the day on May 29 2021

Generał Szrama had the most liked content!

Community Reputation

374 Świetna

About Generał Szrama

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,640 profile views
 1. No niestety tak to wygląda, że rodzic zamiast poczekać aż dziecko samo założy buty i kurtkę, woli to zrobić to za nie a później mamy w społeczeństwie takie niedorajdy co mają 20 lat i nawet sprzątać czy prostej jajecznicy zrobić nie potrafią, bo tatuś z mamusią za nich zawsze to robili i dalej robią za nich takie rzeczy jak zapisanie się do lekarza. Efekt jest taki, że teraz na wszystkim idzie zarobić przez nieporadne społeczeństwo, co jest wręcz paradoksem patrząc na to, że żyjemy w erze internetu gdzie na jedno kliknięcie myszki masz całą wiedzę tego świata.
 2. Już od razu zabiorą, jakoś patologii nie odbierają. Już nie popadajmy w skrajności, że za zasłużonego klapsa w tyłek będziemy zamykać rodziców i odbierać im dzieci.
 3. Chuj z nią, lepszy gniew tępej dzidy niż chować pod własnym dachem ćpuna, złodzieja i nieroba.
 4. Nowa produkcja od Primevideo opowiada o bogatym przystojnym facecie, który zgadza się na zdrady małżeńskie swojej żony aby ta go nie zostawiła i w tym czasie np. zajmuje się córką. Po prostu ręce opadają patrząc na to co się odwala z tym światem. https://www.filmweb.pl/film/Głęboka+woda-2022-843611
 5. Też nie nazywajmy braku wychowania bezstresowym wychowaniem, poza tym są sytuacje gdzie ten klaps w tyłek jest uzasadniony jak np. gdy twoje dziecko zacznie kraść.
 6. Może poinformuj ją, że z kimś się spotykasz? Albo musisz stać się bardziej chamski Z resztą znajdzie sobie nowego bolca to zapomni. XD
 7. Mężczyzna będzie wolał iść do psychologa który również jest mężczyzną.
 8. Mamy jeden z największych odsetków samobójstw w Europie i też jesteśmy w światowej czołówce. U nas się o tym nie mówi, tak samo jak tematem tabu jest męska depresja, gdyż w opinii naszego społeczeństwa mężczyzna jako ta silniejsza płeć nie może mieć choroby jaką jest depresja.
 9. Myślę, że to zawód przyszłości. W Polsce dwa razy więcej ludzi popełnia samobójstwo rocznie niż ginie w wypadkach na drodze, a patrz ile jest kampanii dot. bezpiecznej jazdy. Poza tym u nas w kraju nie istnieje coś takiego jak psychiatria dziecięca, więc na brak klientów nie miałbyś prawa narzekać.
 10. Normalna sprawa, wiele kobiet zostawi swoich mężczyzn, by móc sobie ułożyć normalne życie. Gdyby u nas była wojna, to polki szybko by sobie za granicą znalazły jakichś Hansów czy Georgów. Nawet najbardziej zakochana kobieta na świecie, zostawi swojego faceta po jakimś czasie gdy ten trafi do więzienia.
 11. Oczywiście, że samcy alfa uprawiają sport itd. z tym, że wśród bandy pozerów prawdziwi Alfa stanowią jakiś %. Zdecydowana większość to bety z kompleksami które całe życie będą udawać kogoś innego, bo zbyt bardzo boją się być sobą.
 12. I co będzie następnym razem? Będziesz opalać albinosa czy wyrzucisz do basenu kogoś kto nie potrafi pływać? Taki stary i głupi.
 13. Nie mogę patrzeć na ludzi w okół oraz czytać tych wysrywów na forum (chodzi o konkretne treści a nie całokształt i ideę). Pieniądze, siłownia, jakieś PUA-Srua, absolutnie wszystko co robicie w waszym życiu jest robione pod dupy. Szanuję gości co składają modele statków czy coś w tym stylu co laskom nie imponuje. To są Alfa, a nie pozerzy z siłowni z tatuażykami co potrzebują atencji dup i kolegów z siłowni, by poczuć że mają jakąkolwiek wartość w swoim gównianym życiu. Wkurwia mnie nijakość i mam w dupie bycie kolejnym dopasowanym puzzlem. Kiedyś chciałem być jak oni, dziś się cieszę, że jeste
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.