Jump to content

Generał Szrama

Starszy Użytkownik
 • Posts

  329
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

Generał Szrama last won the day on May 29 2021

Generał Szrama had the most liked content!

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3,086 profile views

Generał Szrama's Achievements

Kapral

Kapral (4/23)

521

Reputation

 1. A może weź się za dziewczyny zza granicy zamiast pajacować.
 2. Polega to na tym, byś cały czas szukał i płacił za aplikację, a nie znajdował sobie dziewczynę.
 3. To tylko kawałek szmaty, nie twórz do tego filozofii.
 4. Kup sobie kilka koszul, tylko koniecznie z długim rękawem i podwijają je na "włocha". Koszule z krótkim zostaw dla 50 letnich tatuśków i dziadków Wchodzisz do jakiejś sieciówki w galerii i bierzesz 5 koszul w twoim rozmiarze które Ci się podobają i problem z głowy.
 5. Babcia mi opowiadała, że nawet boso się często chodziło a buty dopiero w niedzielę do kościoła zakładało, bo taka bieda była. Dla mnie to abstrakcja.
 6. Teraz też każdy ma. Sam mam kilka eleganckich ciuchów ale nie chodzę w nich na co dzień. Jak idę z psem na spacer czy wyskakuje do sklepu pod blokiem to zakładam dres i mam gdzieś czy to się komuś podoba.
 7. Jak twój dziadek popierdalał na co dzień w garniaku to pozdro 600
 8. Żeś taki tytuł dowalił, że myślałem, że chodzi o znaczenie marynarki wojennej w XXI w.
 9. Ja już widzę spory błąd tej nowoczesnej "przeglądarki", ponieważ jej "wiedza" opiera się na tym co jest w google. Otóż jak Open AI będzie rozróżniał fałszywe informacje od prawdziwych? Już były przypadki, gdzie Chat GPT podawał kompletne bzdury przez to, że jego "wiedza" była oparta o fake newsy.
 10. Jak to przeczytałem to poczułem się jakby ktoś mnie w mordę pierdolnął, że też są gnidy z takim myśleniem to się w bani nie mieści. W sensie jestem tego świadom, ale też zachodzę się w głowę co trzeba mieć w bani, by wykazywać tak kurewskie zachowania i nawet nie mieć refleksji na ten temat.
 11. Miałem kilka dziewczyn takich 6/10 i jedną 7.5/10 (miała zajebiste cyce, w pornolach nawet takich nie widziałem duże i idealnie kształtne), czyli wcale nie tak dużo ale też nie tak źle, co więcej to od większości lasek dostawałem zlewki. Nie chcesz mi wierzyć to nie musisz, żyj sobie w swoim świecie baśni i fantazji xD.
 12. I tu jest całe clou tej sprawy, nie jeden klawisz się złamie jak trafi się napalona na niego więźniarka. Ja od zawsze twierdziłem, że żeńskich więzień powinny pilnować kobiety a męskich mężczyzni. To tak samo jak z kobietami w wojsku czy policji, przecież nie bzykają się one z kosmitami tylko z kolegami po fachu, którzy mają często żony i dzieci.
 13. Najważniejszy jest status oraz pieniądze w dorosłym życiu mężczyzny.
 14. Co ty tworzysz xD moja mordą to 5.5/10 w najlepszym okresie życia, z wzrostem 178 rzeczywiście byłem Chadem xD 95% wyobrażeń które są w twojej głowie (tych pozytywnych jak i negatywnych) nigdy się nie wydarzy.
 15. XD czyli ludzie którzy przeprowadzają się w nowe miejsce są skazani na samotność?! Co za bzdury. Ja akurat jeżeli chodzi o pracę to mam z każdego miejsca w którym pracowałem co najmniej jedną osobę z którą mam kontakt do dziś, a nawet byłem w związku z dziewczyną poznaną w pracy i nic się takiego nie wydarzyło złego z tego co można wyczytać na forum. Co więcej jak spotkam tą dziewczynę raz na rok gdzieś na ulicy to normalnie gadamy co tam się dzieje u nas wzajemnie i nikt nikomu nie podkłada świń ani nie obrabia dupy, było minęło i tyle. Blackpill wam zrył za bardzo berety i na siłę chcecie tworzyć rzeczywistość jakiej nie ma. Przez całe nastoletnie żyćko miałem mordę w syfach, byłem chudy jak obozowicz Auschwitz-Birkenau i do tego byłem nieśmiały, a mimo to miałem dziewczyny, a wg. użytkowników forum nie powinienem wychodzić z pokoju.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.