Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Generał Szrama

Użytkownik
 • Content Count

  62
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

67 Świetna

About Generał Szrama

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

173 profile views
 1. Jakby ktoś nie widział to Żółwie Ninja mają imiona od artystów z renesansu Leonardo, Donatello, Michelangelo i Raphael. 😂
 2. Cześć! Nie wiem czy to normalne ale gdy mam jakiś konfliktową sytuację to potrafię cały dzień chodzić zdenerwowany i o niej myśleć. Inni zauważyłem, że potrafią się kłócić, a później jakby nigdy nic się nie wydarzyło, zaś ja nawet gdy wrócę do domu to nadal jestem pełen złych emocji i żyje nadal jakąś sytuacją np. z pracy. Co prawda po piwie czuje się lepiej ale wiem, że nie mogę tak reagować, bo to najlepszy sposób by wpaść w alkoholizm. Dodam, że uczucie takiego wewnętrznego niepokoju towarzyszy mi dość często w moim całym życiu.
 3. Ale to jest wina systemu edycji, mamy pełno pseudomagistrów z gównokierunków. Przez to wykształcenie wyższe schodzi na dalszy plan a liczą się umiejętności oraz doświadczenie. Głupio się utarło, że jak nie masz wyższego wykształcenia to będziesz nikim, a jak ktoś ma konkretny zawód po zawodówce to będziesz mniej zarabiać i jesteś gorszy. Przez to tworzą się takie patologie, że gość który mógłby być fachowcem w jakimś zawodzie to jest młodszym bułkowym w McDonaldzie po szkole wyższej kulturoznawstwa, bo wstydził się pójść do zawodówki.
 4. Mają coś w sobie, kiedyś byłem anty na te samochody bo kojarzyły mi się z dresiarstwem. Teraz sam mam BMW i następnym razem też kupię ten samochód. Świetny komfort jazdy, łatwo dostępne części, jakość wygląd itd .. Kup a się przekonasz
 5. Oczywiście, że faceci, bo znacznie częściej od kobiet podejmują ryzyko i potrafią zrezygnować z wygodnej posadki na rzecz lepszej choć wcale nie pewnej przyszłości. Facet prędzej pójdzie kłócić się z przełożonym i walczyć o swoje. Kobiety tylko gadają, ale jak trzeba podjąć ryzyko to się zazwyczaj wycofują.
 6. praca, przeglądanie rzeczy w necie które mnie interesują, jakaś książka, piwerko ze znajomymi, czasem gdzieś wyjdę z jakąś świnką i tak to powolutku leci, gdzieś tam odkładam kasę i mam plany na przyszłe lata. No i jeszcze sport który jest ważną częścią mojego życia.
 7. Ta bezinteresowna kobieta poznana w latach szkolnych, może z czasem stać się bardziej interesowna. Szkolne miłości kończące się ślubem są raczej rzadkością niż regułą.
 8. Chłopie ogarnij się! Też taki byłem jak poszedłem pierwszy raz po szkole do pracy, po pierwsze nie stawiaj się w swojej głowie jako ktoś gorszy od nich, a po drugie chłopaki pewnie robią sobie jaja bo chcą sprawdzić czy jesteś swój chłop. Jeżeli mówią do Ciebie jakieś głupie teksty to możesz odpowiadać tymi samymi tekstami, też sobie rób z nich jaja. Oni widzą, że siedzisz cicho i bardziej cisną bekę, np. jak któryś powie, że nic nie robisz cały dzień to powiedz mu "To prawda, ja jestem od obijania a ty od zapierdalania". Jesteś chłop i masz jaja!
 9. Ukraińcy i Rosjanie są znacznie mniej fałszywi niż Polacy i zachodnie nacje, jeżeli Ruski jest dla Ciebie serdeczny/miły to możesz być pewien na 100%, że nie będzie Ci obrabiał dupy za plecami. Na pewno jak będziesz dla nich w porządku to zawsze Ci pomogą jak poprosisz o pomoc. Jeżeli chodzi o pracowitość to sprawa raczej indywidualna tak jak u nas.
 10. Ktoś może być dla Ciebie drogowskazem, ale ostatecznie to Ty wyznaczasz szlaki w swoim życiu. Jeżeli bierzesz 100% tego co powie Ci twój guru to znaczy, że masz wyprany mózg, inteligentny człowiek słucha wszystkiego i sam decyduje co jest wartościowe. Także rozumiem autora posta, z red pilla można wziąć fajne rzeczy ale nie powinna to być filozofia życia.
 11. Słyszałem, że dostaniesz nową tożsamość, legia cudzoziemska to była druga szansa dla dezerterów, uciekinierów i kryminalistów. W sumie mógłbyś iść równie dobrze do niemieckiej Bundeswehry, chociaż jak chcesz być w mundurze poza granicami kraju to pomyśl o brytyjskiej policji, podobno nie jest trudno się dostać a kasa dobra, i praca z pewnością ma ciekawy charakter.
 12. Jeśli zostałbyś pobity to idź z tym na policję, gość nigdy więcej Cie nie uderzy to jest pewne na 100% jeśli nie miał większych problemów z prawem i boi się więzienia. Skoro jest większy to zawsze będzie przekrocznie obrony koniecznej nawet jak uderzysz pierwszy a on zrobi ci większą krzywde niż Ty jemu. Poza tym kumple będą mieli z niego bekę, że "lamus" dał mu w ryja, więc to też wpłynie na jego reputację.
 13. Naucz się dwóch magicznych słów "odpierdol sie" i "wypierdalaj" i masz je stosować w każdej takiej sytuacji gdyż to jedyny język który rozumieją neandertalczycy. Gość nawet jak spuści Ci wpierdol to nabierze do Ciebie większego szacunku, bo będzie wiedział że może dostać w mordę i jestem przekonany, że to zakończy takie zachowanie. Poza tym pomyśl nad zmianą znajomych skoro pozwalają na takie zachowanie kolegi, bo skoro nie reagują to też dostarcza im to rozrywki albo się go boją.
 14. Ostatnio trafiłem na ciekawy filmik osiemnastkowy 😅 Co prawda o ile te wyzwiska były niepotrzebne, to jednak i tak dobrze zareagował, bo typiara zamiast tradycyjnie dać paskiem po dupie solenizantowi to kopnęła go jak śmiecia. Prawdopodobnie to jakiś wiejski szlauf, a ojciec już od dawna był na nią cięty, w każdym bądź razie nie pojmuje tych białorycerskich ataków na ojca i bronienie tej tępej dzidy w komentarzach. https://www.sadistic.pl/nabuzowany-tatus-na-urodzinach-vt115449.htm
 15. Czego ona oczekiwała? Że w dzień randki oślepniesz i nie zauważysz różnicy? 😂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.