Jump to content

Generał Szrama

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  285
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

Generał Szrama last won the day on May 29 2021

Generał Szrama had the most liked content!

Community Reputation

465 Świetna

About Generał Szrama

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,257 profile views
 1. Geje lubią seks analny, może jednak masz inną orientację mordo? A tak na poważnie to temat do usunięcia, przez takie głupie tematy kolejni Youtuberzy i portale mają pożywkę do szkalowania forum.
 2. 😆 chłop odkrył "wyścig szczurów", co dalej odkryjesz Sherlocku? Ogień?! A może koło? 🤤
 3. Generalnie sytuacja chujowa, bo żonka ma kartę przetargową w postaci twojej zdrady której może używać do usranej śmierci 😆 A czemu Ciebie nie zostawiła? No cóż nie miała nikogo na twoje miejsce, a teraz może jest kandydat, całkiem możliwe.
 4. 🤠 Gdyby nie koniobijcy, nieudacznicy i inni faceci z deficytami to to forum by upadło.
 5. No tak, mogła mieć Chada, a wzięła grubego knura. Co na to @Arch i profesor z Berlina?
 6. Wydaje mi się, że mylisz brak agresji ze strachem. Stary ja trenowałem ponad 6 lat sporty walki i nie bałbym się konfrontacji fizycznej z jakimś troglodytą z pracy czy na ulicy. Wolę wyśmiać takiego pajaca prosto w twarz niż wybuchać agresją. Nikt kto jest pewien siebie nie boi się szczekania małego psa, a tak widzę tych wszystkich napinaczy co myślą, że ktoś ich się wystraszy bo krzyczą xD
 7. Dlatego napisałem drugi komentarz dopełniający ten pierwszy który pominąłeś, piszemy przez internet i nie widzę sarkazmu. Nie wiem też w którym momencie był ten trigger
 8. Opisałem zachowanie a nie twoją osobę, co więcej jakaś cecha nie definiuje nas całkowicie jako osoby a jest jakimś tam wycinkiem obrazu.
 9. A miałeś czytanie ze zrozumieniem w szkole?
 10. I to jest prawdziwa życiowa mądrość. Nie zlicze ile straciłem zdrowia i czasu na denerwowanie się na idiotów. Zbyt wiele.
 11. Byłem taki jak miałem te naście lat, później mi stopniowo przechodziło gdyż widziałem jakie to jest głupie
 12. Wszyscy bez wyjątku 😉 Jak mnie nazwałeś DZBANIE? 🙃🙃 Ta teoria nawet mnie rozbawiła 😏😆 pojadę klasykiem "nie jestem taka jak wszystkie"
 13. Jest coś takiego w naszym społeczeństwie co często widać tutaj na forum. Czemu tak wielu z was ma problem z kontrolowaniem emocji? Dosłownie wystarczy negatywny komentarz jakiegoś randoma byście wpadli w szał. Ja gdy słyszę coś negatywnego na swój temat to często wysłuchuje tego by podjąć decyzję czy biorę to na klatę (czasem ktoś może mieć rację) czy też sram na to. Oczywiście jeśli ktoś na was pluje to nie ma co udawać, że deszcz pada ale trzeba odpowiadać bez ładunku emocjonalnego. Naprawdę jeśli np. ktoś pisze wam byście się leczyli na głowę to czym wy się przejmujecie? Przecież ta osoba n
 14. Dlatego, że na zaocznych jest sporo osób po 30/40 r.ż. które wiedzą po co tam są i za co płacą. Taka osoba mimo tego, że nie przyswaja tak wiedzy jak 19-latek to jednak jest lepszym studentem gdyż uczy się pilniej od młodego studenta któremu szumi w głowie imprezami po liceum/technikum.
 15. Też tak mi się wydaje, poza tym Anglicy mają dużo bardziej wyjebane co o nich mówisz i myślisz niż Polacy
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.