Jump to content

Generał Szrama

Starszy Użytkownik
 • Posts

  330
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

Generał Szrama last won the day on May 29 2021

Generał Szrama had the most liked content!

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

4,812 profile views

Generał Szrama's Achievements

Kapral

Kapral (4/23)

526

Reputation

 1. Już niech k**wa biega od razu maratony po 30km🤣 jeszcze mu ułóż dietę i plan na cykl sterydowy jak chłop nawet sztangi w ręce nie trzymał xDDD A co do Op'a to po prostu wpisz sobie na internecie przykładowy plan treningowy np. FBW i zobacz na YT jak wykonywać ćwiczenia. W dodatku kup sobie luźne spodenki lub dres, koszulkę, trampki na zmianę i ręcznik by koledzy z siłowni nie musieli ćwiczyć w twoim pocie który zostawisz na sprzęcie.
 2. A może weź się za dziewczyny zza granicy zamiast pajacować.
 3. Polega to na tym, byś cały czas szukał i płacił za aplikację, a nie znajdował sobie dziewczynę.
 4. To tylko kawałek szmaty, nie twórz do tego filozofii.
 5. Kup sobie kilka koszul, tylko koniecznie z długim rękawem i podwijają je na "włocha". Koszule z krótkim zostaw dla 50 letnich tatuśków i dziadków Wchodzisz do jakiejś sieciówki w galerii i bierzesz 5 koszul w twoim rozmiarze które Ci się podobają i problem z głowy.
 6. Babcia mi opowiadała, że nawet boso się często chodziło a buty dopiero w niedzielę do kościoła zakładało, bo taka bieda była. Dla mnie to abstrakcja.
 7. Teraz też każdy ma. Sam mam kilka eleganckich ciuchów ale nie chodzę w nich na co dzień. Jak idę z psem na spacer czy wyskakuje do sklepu pod blokiem to zakładam dres i mam gdzieś czy to się komuś podoba.
 8. Jak twój dziadek popierdalał na co dzień w garniaku to pozdro 600
 9. Żeś taki tytuł dowalił, że myślałem, że chodzi o znaczenie marynarki wojennej w XXI w.
 10. Ja już widzę spory błąd tej nowoczesnej "przeglądarki", ponieważ jej "wiedza" opiera się na tym co jest w google. Otóż jak Open AI będzie rozróżniał fałszywe informacje od prawdziwych? Już były przypadki, gdzie Chat GPT podawał kompletne bzdury przez to, że jego "wiedza" była oparta o fake newsy.
 11. Jak to przeczytałem to poczułem się jakby ktoś mnie w mordę pierdolnął, że też są gnidy z takim myśleniem to się w bani nie mieści. W sensie jestem tego świadom, ale też zachodzę się w głowę co trzeba mieć w bani, by wykazywać tak kurewskie zachowania i nawet nie mieć refleksji na ten temat.
 12. Miałem kilka dziewczyn takich 6/10 i jedną 7.5/10 (miała zajebiste cyce, w pornolach nawet takich nie widziałem duże i idealnie kształtne), czyli wcale nie tak dużo ale też nie tak źle, co więcej to od większości lasek dostawałem zlewki. Nie chcesz mi wierzyć to nie musisz, żyj sobie w swoim świecie baśni i fantazji xD.
 13. I tu jest całe clou tej sprawy, nie jeden klawisz się złamie jak trafi się napalona na niego więźniarka. Ja od zawsze twierdziłem, że żeńskich więzień powinny pilnować kobiety a męskich mężczyzni. To tak samo jak z kobietami w wojsku czy policji, przecież nie bzykają się one z kosmitami tylko z kolegami po fachu, którzy mają często żony i dzieci.
 14. Najważniejszy jest status oraz pieniądze w dorosłym życiu mężczyzny.
 15. Co ty tworzysz xD moja mordą to 5.5/10 w najlepszym okresie życia, z wzrostem 178 rzeczywiście byłem Chadem xD 95% wyobrażeń które są w twojej głowie (tych pozytywnych jak i negatywnych) nigdy się nie wydarzy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.