Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Lucjusz

Użytkownik
 • Content Count

  81
 • Donations

  5.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

76 Świetna

1 Follower

About Lucjusz

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Dolina Muminków
 • Interests
  Dobra kawa i cisza

Recent Profile Visitors

295 profile views
 1. @mac Możliwe, ale też jest pewnie tak, że przyczyn jest wiele, kultura, wychowanie, środowisko, biologia tworzą kulę śnieżną, która później uderza w takiego delikwenta. Nie oceniam, większość i tak nie zależy od nas, dziękuje tylko, że trafiłem na to forum w tak młodym wieku, bo ominie mnie wiele nieprzyjemnych rzeczy, które mogłyby spotkać gdybym dalej myślał tak jak myślałem przed.
 2. Może odpowiedź jest prostsza niż mogłoby się wydawać, a jest nią rozklapiuszka.
 3. Lucjusz

  Joga

  Ja ćwiczę głównie pranajame, regularnie od kilku miesięcy, wcześniej robiłem to z doskoku, przeważnie jak potrzebowałem się zrelaksować, a teraz stało się nawykiem. Praktykuję głównie w domu oraz na dworze po treningu lub przed, jedną z najciekawszych rzeczy jakie zauważyłem to ogromna zmiana w postawie, prosty kręgosłup, otwarta oraz wypięta klatka piersiowa, głębokie oraz powolne do brzucha. Dodatkowo skupiam większą uwagę na tym jak oddycham i jeżeli widzę, że oddech przyspiesza, pojawia się stres lub coś takiego, a nic nie zagraża to celowo go spowalniam i wracam do poprzedniego stanu.
 4. Polki to nad kobiety, a Tobie przypadkiem najemca z opłatą się nie spóźnia? Może pójdziesz sprawdzić?
 5. Królowa wszystkich cech, najwyższa z najwyższych, pierwsza i najwspanialsza, opływająca złotem, upragniona przez tłumy, posiadana przez tak niewielu, budująca relacje nie tyle co z kobietami, ale z ludźmi w ogóle, a jest nią swoboda. Swoboda to klucz, swoboda to nad cecha, swoboda to śpiew i taniec, swoboda to relaks, swoboda to wolność.
 6. Ona brała pigułki, które odstawiła bez jego wiedzy. Koleś został oszukany o to tutaj chodzi.
 7. Najczęściej wychodzi mi INFP-T około 30-40% wyników 74% Introwersja - 26% Ekstrawersja 58% Intuicyjny - 42% Realistyczny 49% Logika - 51% Zasady 49% Planujący - 51% Poszukujący 40 % Asertywny - 60% Czujny To znaczy, że jestem homo i już mogę przeprowadzać się do Holandii, a tam popełnić samobójstwo z moim kochankiem w taniej kawalerce na przedmieściach Amsterdamu ? A tak na serio co to właściwie znaczy?
 8. Też bym się zawiódł, metoda Wim Hofa to technika z pranajamy, którą stosowali i stosują nadal jogini w różnych wariacjach. Ma wiele zalet i jest świetnym wstępem do medytacji ze względu na swoje właściwości relaksujące. Tylko ta metoda ma jedną wadę, powietrze nabiera się głównie przez usta co może prowadzić do wysuszenia gardła. Gdyby wprowadzić oddech gardłowy przez nos + oddychanie do brzucha efekty byłyby lepsze, ale takie coś z kolei prowadzi do mniejszej podaży tleny względem opcji ustnej. Rozwiniesz?
 9. Duchu Analityku, przybywaj, światło mądrości twej niech spłynie na lud, który w mroku niewiedzy żywot swój prowadzi.
 10. Chciał zaimponować samicy poprzez zdominowanie Ciebie, pokazać kto jaką zajmuje pozycje w hierarchii. Celem takiego działania mogła być chęć pociupciania z ów samicą lub podbudowa obrazu siebie w oczach własnych lub oczach innych.
 11. Radio samiec, Redpill to będzie dobry ruch na początek, ale uważaj żebyś nie zamienił się w mizogina, nie zaczął gardzić kobietami. Poznaj zasady gry, ale nie nienawidź ich.
 12. Masz na myśli jakiś konkretny ruch? W ruchu odnowy kontemplacyjnej organizowane są spotkania co jakiś czas w górach, możesz pojechać i się zapytać. Znam osobę co była w zakonie buddyjskim przez kilka lat, miała święcenia itd. później wróciła do Polski i założyła rodzinę. Ruchała przed i po.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.