Jump to content

Lucjusz

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  628
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Donations

  10.00 PLN 

Lucjusz last won the day on February 4

Lucjusz had the most liked content!

Community Reputation

1,108 Świetna

4 Followers

About Lucjusz

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Dolina Muminków
 • Interests
  Dobra kawa i cisza

Recent Profile Visitors

1,768 profile views
 1. Ludzie mają różne pobudki, wrzucanie wszystkich do tego samego worka jest bez sensu.
 2. Już w podstawówce zacząłem to zauważać. Zgadzam się w 100%.
 3. Mocno pogłębione zainteresowania są odpowiedzią według mnie. Znajdź coś co bardzo lubisz robić, a ludzie sami przyjdą, a nawet jeżeli nie przyjdą to i tak będzie fajnie bo będziesz robił to co lubisz. Sytuacja win-win. Piszę to na swoim przykładzie. Przez pogłębione zainteresowania mam dostęp do bardzo dużej ilości ludzi, ale to nigdy nie było moim celem, raczej skutkiem ubocznym tego co robię.
 4. Mogę iść z Tobą jak chcesz. A co do spotkania wychodzi na to, że alkohol jest jedną z głównych rzeczy, która trzyma waszą grupę, dlatego jak go zabrakło stała się taka nijaka.
 5. Z ciekawości zapytam ile masz wzrostu, jaką szczękę, masz zakola ?
 6. Uczyła się i ciężko pracowała to ma. Tacy ludzie jak ona są dla mnie największą inspiracją i motywacją do robienia trudnych i wartościowych rzeczy, bo pokazują, że pomimo znoju i trudu to wszystko ma sens.
 7. To jest najważniejsze. Ja nie złożyłem broni. Chodziło mi bardziej o takie rzeczy, których na prawdę nie można zmienić, a obrywa się za nie od życia po dupie (Już stoicy to zresztą zauważyli i znaleźli rozwiązania tego problemu, mianowicie resentyment i skupienie się na tym co zależy od nas). Świat jest pokrętnym mechanizmem. i w sumie Chrześcijanie też to zauważyli, świetnie to widać w modlitwie "Ojcze Nasz".
 8. @Messer Doświadczyłeś kiedyś mocnej dyskryminacji w jakiejkolwiek formie z przyczyn, które nie były od Ciebie zależne i nie mogłeś ich zmienić? Ja się nie dziwie tym wszystkim ludziom, których wymieniłeś bo sam kiedyś tak miałem. Nie godziłem się na to co mnie spotkało i nie było moim wyborem. Z przyczyn, które nie zależały ode mnie i nie mogłem na daną chwile ich zmienić pomimo usiłować, chęci i starań byłem dyskryminowany na różnych polach życia. Nie polecam takiego życia jest to coś w rodzaju fatum. Ale takie życie przynajmniej uczy tam jakiejś formy wyrozumiałości do innych ludz
 9. I bardzo dobrze zrobiła. Kobiety powinny mieć pierwszeństwo, a już zwłaszcza te z dziećmi. Co z Ciebie za dżentelmen...
 10. Czemu słabość? Moim zdaniem jest w tym i siła i słabość. Z jednej strony w braku otwartości jest strach przed zranieniem, a z drugiej strony jest siła bycia samotnym w pewien sposób i na odwrót. W byciu otwartym jest siła bo dana osoba godzi się na zranienie, ale z drugiej strony słabość bo jest silna potrzeba drugiego człowieka. @Analconda Za wysoko stawiasz wygląd. Mam pełno znajomych, którzy wyglądają jak pół dupy zza krzaka, pracują za 2000, a są w stałych udanych związkach lub mają regularnie ons. Twój problem nie polega na tym, że jesteś brzydki i dlatego nie ruchasz, a kobie
 11. Ja się otwarcie przyznaje do tego że boję się wszelkich głębszych związków, zwłaszcza tych emocjonalnych z kobietami i nie tylko z nimi. Nie ufam ludziom i jedyne związki jakie chcę mieć to tylko te na szeroko rozumianym poziomie fizycznym. I to prawda, że czuję lęk przed bliskością i odrzuceniem, ale nie chcę tego zmieniać ponieważ to mnie chroni przed robieniem głupich rzeczy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.