Jump to content

Lucjusz

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  633
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Donations

  10.00 PLN 

Lucjusz last won the day on February 4

Lucjusz had the most liked content!

Community Reputation

1,125 Świetna

4 Followers

About Lucjusz

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Dolina Muminków
 • Interests
  Dobra kawa i cisza

Recent Profile Visitors

1,918 profile views
 1. Nastrój może mieć też podstawę czysto biologiczną np. można się źle czuć w wyniku złej diety, uszkodzeń mechanicznych itd. Nie za każdym nastrojem stoją wyobrażenia.
 2. Duże znaczenie ma to na jakich ludzi się trafi i jakim jest się samemu człowiekiem. Ja lubię kobiety właśnie za to, że są lekko dziecinne, bo to nadaje życiu lekkości i zabawy. Jak chcę porozmawiać na poważne tematy to dzwonie do przyjaciela i nie próbuje robić mąki z kamienia bo to nigdy nie wychodzi. Lubię podejście Fryderyka, który mówi o tym, że mężczyzna powinien być chowany do "wojny", a kobieta do odpoczynku "wojownika", a wszystko inne jest nieporozumieniem. Zgadzam się z tym i nie próbuje robić z kobiet "wojowników".
 3. W sumie jak zrobili ją na śpiocha, to się nazywa chyba gwałt, co nie ?
 4. Ludzie mają różne pobudki, wrzucanie wszystkich do tego samego worka jest bez sensu.
 5. Już w podstawówce zacząłem to zauważać. Zgadzam się w 100%.
 6. Mocno pogłębione zainteresowania są odpowiedzią według mnie. Znajdź coś co bardzo lubisz robić, a ludzie sami przyjdą, a nawet jeżeli nie przyjdą to i tak będzie fajnie bo będziesz robił to co lubisz. Sytuacja win-win. Piszę to na swoim przykładzie. Przez pogłębione zainteresowania mam dostęp do bardzo dużej ilości ludzi, ale to nigdy nie było moim celem, raczej skutkiem ubocznym tego co robię.
 7. Mogę iść z Tobą jak chcesz. A co do spotkania wychodzi na to, że alkohol jest jedną z głównych rzeczy, która trzyma waszą grupę, dlatego jak go zabrakło stała się taka nijaka.
 8. Z ciekawości zapytam ile masz wzrostu, jaką szczękę, masz zakola ?
 9. Uczyła się i ciężko pracowała to ma. Tacy ludzie jak ona są dla mnie największą inspiracją i motywacją do robienia trudnych i wartościowych rzeczy, bo pokazują, że pomimo znoju i trudu to wszystko ma sens.
 10. To jest najważniejsze. Ja nie złożyłem broni. Chodziło mi bardziej o takie rzeczy, których na prawdę nie można zmienić, a obrywa się za nie od życia po dupie (Już stoicy to zresztą zauważyli i znaleźli rozwiązania tego problemu, mianowicie resentyment i skupienie się na tym co zależy od nas). Świat jest pokrętnym mechanizmem. i w sumie Chrześcijanie też to zauważyli, świetnie to widać w modlitwie "Ojcze Nasz".
 11. @Messer Doświadczyłeś kiedyś mocnej dyskryminacji w jakiejkolwiek formie z przyczyn, które nie były od Ciebie zależne i nie mogłeś ich zmienić? Ja się nie dziwie tym wszystkim ludziom, których wymieniłeś bo sam kiedyś tak miałem. Nie godziłem się na to co mnie spotkało i nie było moim wyborem. Z przyczyn, które nie zależały ode mnie i nie mogłem na daną chwile ich zmienić pomimo usiłować, chęci i starań byłem dyskryminowany na różnych polach życia. Nie polecam takiego życia jest to coś w rodzaju fatum. Ale takie życie przynajmniej uczy tam jakiejś formy wyrozumiałości do innych ludz
 12. I bardzo dobrze zrobiła. Kobiety powinny mieć pierwszeństwo, a już zwłaszcza te z dziećmi. Co z Ciebie za dżentelmen...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.