Skocz do zawartości

Bardzo podoba mi się ta dziewczyna, a wam?


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Przypadkiem oglądając coś w sieci, przerzuciło mnie do Wuwunia - który mnie mało interesuje, ale zobaczyłem w tym błocku piękną perłę. W filmie od 4:32, podoba mi się ta dziewczyna, jej twarz, śmiech, co taka laska robi na bazarku? Podoba wam się?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z łóżka nie wyrzuciłbym, ale ja wolę rude lub brunetki/szatynki, najlepiej w typie Żydówki, Gruzińki lub Greczynki, azjatki też są w moim typie. Nie ma sensu konkurować o kobiety, dla każdego wystarczy. ;)

Edytowane przez volcaniusch
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, zuckerfrei napisał:

To Luiza już narzeczona WuWunia. Od tych wakacji.

Nie chodzi o Panią którą widać, tylko przewiń do 4:32.

 

37 minut temu, HORACIOU5 napisał:

@Stulejman Wspaniały a rano byś się obudził w romantycznym nastroju obok niej, spojrzał na nią i... o, motyla noga, kto to kurrrrtyna jest :D

 

To też ciekawe, jak Pani wygląda rano bez tapety, ale myślę że ma taki kształt twarzy, że chyba dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bazarku to jest to event urodzinowy wytwórni Wielkie Jol w warszawskim klubie Iskra. 

 

Ta pani przewinęła się we wcześniejszym filmiku Wuwunia chyba na urodzinach Tedego w Mielnie stąd też są nawiązania ponieważ on jej wtedy w formie żartu sugerował, że ona pracuje własnie dla New Yorkera. 

 

Ona pracuje dla Wielkiego Joł zapewne dla działu odzieżowego i reprezentuje ich na takich właśnie eventach :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mosze Black napisał:

ale nie dziwi mnie fakt co akurat robi na bazarku. Tam można spotkać całkiem dużo takich perełek (tak btw to chyba nie był bazarek tylko jakiś festyn czy coś w tym stylu chyba).

A mogłaby przecież w agencji pracować albo jako szanowana kobieta być

sponsorowana (w związku lub zupełnie nie) przez gościa przy kasie...

 

Na festynach/promocjach na takich stoiskach pracują dorywczo studentki/uczennice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.