Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Marek Kotoński

Bardzo podoba mi się ta dziewczyna, a wam?

Polecane posty

Przypadkiem oglądając coś w sieci, przerzuciło mnie do Wuwunia - który mnie mało interesuje, ale zobaczyłem w tym błocku piękną perłę. W filmie od 4:32, podoba mi się ta dziewczyna, jej twarz, śmiech, co taka laska robi na bazarku? Podoba wam się?

Z łóżka nie wyrzuciłbym, ale ja wolę rude lub brunetki/szatynki, najlepiej w typie Żydówki, Gruzińki lub Greczynki, azjatki też są w moim typie. Nie ma sensu konkurować o kobiety, dla każdego wystarczy. ;)

Edytowano przez volcaniusch
  • Like 1

Nie podoba mi się. Wygląda bardzo sztucznie. Trzeba by było karcherem ją potraktować, żeby zobaczyć jej "piękno" :P

• Like 5
  • Dzięki 2
  • Haha 5

Ma piękny uśmiech, błyszczą się jej oczy, piękna twarz - taka dziewczyna w związku zniszczyła by mnie DOSZCZĘTNIE :> Chwalić dobrego Pana Boga, pewnie nie jestem w jej typie :>

• Like 1

Marek lubi anorektyczki i dobrze uwędzone :D Rączka jak gałązka, papieros szerszy. 

Z buzi ładna.

Musiałem wyłączyć dźwięk bo dziewczyna ma śmiech jak świnia kaszel.  Dla mnie jest straszna ale rozumiem, że może się podobać.

• Like 1
  • Haha 1

26 minut temu, zuckerfrei napisał:

To Luiza już narzeczona WuWunia. Od tych wakacji.

Nie chodzi o Panią którą widać, tylko przewiń do 4:32.

37 minut temu, HORACIOU5 napisał:

@Stulejman Wspaniały a rano byś się obudził w romantycznym nastroju obok niej, spojrzał na nią i... o, motyla noga, kto to kurrrrtyna jest :D

To też ciekawe, jak Pani wygląda rano bez tapety, ale myślę że ma taki kształt twarzy, że chyba dobrze.

Fajka w prawej ręce, tatuaże na lewej. Fulltapeta i brak cycków. Chyba się zakochałem.

Edytowano przez Heniek
literówki
  • Haha 1

Dla mnie jest przepiękna, to nie ma co ukrywać (a przynajmniej jak ma tapetę hue hue :P ), ale nie dziwi mnie fakt co akurat robi na bazarku. Tam można spotkać całkiem dużo takich perełek (tak btw to chyba nie był bazarek tylko jakiś festyn czy coś w tym stylu chyba).

,a ta to chyba dziewczyna menadżera tedego tu tez jest jezeli to ona... Bo one wszytkie wyglądają juz tak samo.....

• Smutny 1

Co do bazarku to jest to event urodzinowy wytwórni Wielkie Jol w warszawskim klubie Iskra. 

Ta pani przewinęła się we wcześniejszym filmiku Wuwunia chyba na urodzinach Tedego w Mielnie stąd też są nawiązania ponieważ on jej wtedy w formie żartu sugerował, że ona pracuje własnie dla New Yorkera. 

Ona pracuje dla Wielkiego Joł zapewne dla działu odzieżowego i reprezentuje ich na takich właśnie eventach :) 

12 minut temu, Mosze Black napisał:

ale nie dziwi mnie fakt co akurat robi na bazarku. Tam można spotkać całkiem dużo takich perełek (tak btw to chyba nie był bazarek tylko jakiś festyn czy coś w tym stylu chyba).

A mogłaby przecież w agencji pracować albo jako szanowana kobieta być

sponsorowana (w związku lub zupełnie nie) przez gościa przy kasie...

Na festynach/promocjach na takich stoiskach pracują dorywczo studentki/uczennice.

Tez lubię kobiety, które mają trochę ciałka...takie niskie brunetki/szatynki z duzymi piersiami :D

Ale jej ta figura nawet pasuje...

Edytowano przez dobryziomek

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.