Skocz do zawartości

Dziennik Treningowy (Cel 100 kg na klatę)


Lukulus

Rekomendowane odpowiedzi

Trening 36:    45 min  15 maja 2015r

KLATA BARKI TRICEPS

Wyciskanie leżąc ławka płaska: 28kg(4) 38kg(4) 48kg(4) 58kg(4) 68kg(3) 68kg(3) 68kg(3)

Wyciskanie żołnierskie stojąc: 30kg(4) 36kg(4) 42kg(4) 44kg(3) 44kg(3) 44kg(3)

Triceps hantla z za głowy(tylko dzis) : 16kg(4) 20kg(4) 22kg(4) 24kg(3) 24kg(3) 24kg(3)

Wracam do ćwiczeń. Dzis bez kreatyny. Zamierzam wystartować z dietą na dniach. Może efekty będą wieksze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jadłem to co mogłem. Teraz będę trzymać stałe wartości BTW.

Żeby waga szła w górę muszę jeśc około 3500 kcal. B: 140g: W: około 500g: T:120g co jest dla mnie ogromną ilościa jedzenia(bo bedę jadł jak najmniej cukrów prostych), lecz takie mam zapotrzebowanie.

 

Diety z wysokimi tłuszczami nie dam rady stosować. 300 g tłuszczy dziennie w siebie nie wmuszę.

 

Ogólnie tyle różnych rzeczy o dietach już czytałem, że mam mętlik co jeść a co nie. ;)    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja cierpliwość znow zostala wystawiona na próbę. Nici z ćwiczenia, po tym jednym treningu znow boli nadgarstek. Mimo używania rekawiczek z usztywnieniem nadgarstkow wszystko wróciło. Jednak nie poddam sie i w koncu wycisne tą 100-we chocby nie wiem co. Wroce za 20-30 dni, tymczasem pocwicze same nogi jak najmniej obciazajac rece. :( szkoda gadać. To narazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

 

 

Diety z wysokimi tłuszczami nie dam rady stosować. 300 g tłuszczy dziennie w siebie nie wmuszę.

Zwykłe cywilizacyjne uzależnienie od węglowodanów. Cyklicznie tniesz węgle i dodajesz tłuszcz (zwierzęcy).

W formie potrafiłem zjeść 100g masła okołotreningowo. Odpowiedź hormonalna organizmu jest wspaniała.

Bo o to chodzi z dietą. Większość liczy kalorie...człowiek to nie piec. 

 

 

 Mimo używania rekawiczek z usztywnieniem nadgarstkow wszystko wróciło.

Obstawiam, że to wina tych rękawiczek...marketingowy syf. Tak samo jak pasy i inne "niezbędne" głupoty.

Osłabiają tylko mięśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.