Skocz do zawartości

Nieoczekiwane pokłosie akcji z tagiem metoo


Kelner Panic

Rekomendowane odpowiedzi

Tak w skrócie. Panie feministki przystąpiły do akcji bezkompromisowej walki z molestowaniem, w której na pierwszy ogień poszedł amerykański producent filmowy Harvey Weinstein. Akcja polega na tym, że uczestniczki "przypominają sobie" (albo zmyślają, kto to sprawdzi?) jak to były molestowane przez bogatych samców, a następnie publikują te rewelacje w mediach społecznościowych, opatrując je tagiem #metoo ("ja też [byłam molestowana]"). Jak dotąd, jest to dość typowe dla poziomu umysłowego i praktyki działania tej grupy. Tylko że w pewnym momencie lewicowe poglądy niektórych pań uległy zapętleniu... Milionerowi został postawiony również inny zarzut: dyskryminującego kolorowe panie molestowania jedynie białych kobiet. Serio serio! Mają do niego pretensje, że nie molestował czarnych. Źródło (ang.), z linkami do innych źródeł.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały Oby to się nie stało bo na księżyc ani na Marsa jeszcze uciec nie możemy :D 

 

Cała ta akcja z #MeToo to czysta nagonka na mężczyzn. To tylko jeden ze sposobów aby kobiety mogły wylać swoją agresję, nienawiść i frustrację względem mężczyzn - to czysta mizoandria. Co ciekawe mężczyźni tego samego zrobić nie mogą bo zaraz będzie zarzut o mizoginizm.

 

Kelthuz w swojej niedawnej audycji dobrze wyjaśnił tą sytuację. Kobiety uderzają w mężczyzn pod pretekstem walki z molestowaniem seksualnym, a jedynymi, którzy się przejmują są zwykli i wrażliwi faceci, którzy nigdy nikogo molestowali przez co piszą ##ididtoo. Dodatkowo są całe hordy białych rycerzy, którzy bronią tych kobiet i w komentarzach piszą coś "żałuje, że urodziłem się facetem" albo "wstyd mi za własną płeć".

 

W taki właśnie sposób w mężczyznach tworzy się kolejne poczucie winy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jak zawsze takie oskarżenia pojawiają się w momencie gdy gwiazdeczka traci szanse na kolejne role, gaże, traci popularność. Jej gwiazda blednieje, to trzeba wywołać skandal. To, że jej załatwił role przez łóżko/molestowanie, to raczej wynikło za jej zgodą. Choć tak naprawdę nie wiemy na ile jest prawdą takie oskarżanie o molestowanie/gwałt. 

Dobrze wiemy, że kobiety potrafią się mścić mówiąc o wymyślonych gwałtach, które nie miały miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.