Skocz do zawartości

Zakładanie nowych tematów czyli zadbajcie o tytuł


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio mamy wysyp tematów, gdzie autorom najwyraźniej nie chce się nawet chociaż trochę wysilić, aby stworzyć sensowny tytuł. Ludzie, tak bardzo wam się nie chce, czy tak bardzo macie gdzieś innych Braci? Jak zakładacie nowy wątek, to nazwijcie go jakoś sensownie zamiast "domyśl się człowieku, co autor miał na myśli, bo mu się nie chciało poświęcić 5 minut na porządny tytuł". Poza tym, skoro wam się nie chce wysilić nad tytułem temat czy edycją tekstu, to po co ktoś ma poświęcać wam czas na odpowiedź i udzielenie rady? Tyle ode mnie, bo w sumie więcej chyba nie muszę dodawać. Znając życie to i tak wielu oleje to ciepłym moczem na zasadzie "bo tak".

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karolek do siebie nie równaj. Ja na przykład potrafię zrozumieć prośbę, ponieważ również uważam, że odpycha mnie clickbaitowe nazywanie tematów, np o nazwie "Pomocy!!!". To jest zwalanie odpowiedzialności - ja się tu teraz liczę, krzyczę o pomoc, ale musisz się dokopać, żeby dowiedzieć co się dzieje. Nienawidzę takiego podejścia. Wiadomo, że człowiekowi łatwiej jest zrozumieć kogoś, kto wie do czego służy tak naprawdę tytuł. Szanujmy czas innych, ułatwiając sobie życie na forum. 

Edytowane przez koksownik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@koksownik Mówiłem o skrycie filozoficznych tytułach tematów :) , gdzie trudno jest zrozumieć autora tematu na podstawie samego tytułu tematu.

A tak jak mówisz, osoby które krzyczą o pomoc, całkiem możliwe że też zaliczałem się do tego typu osób, bo przyszedłem na forum z problemem, i także próbowałem wszystkich zainteresować swoim smrodem.

Ludzie w skrajnych przypadkach, lub przewrażliwieni na własnym punkcie, którzy szukają gałęzi, właśnie tak się zachowują nie zwracając uwagi na swoje zachowanie.

A takie zachowanie jest skrajnie egoistyczne.

A może  ja jestem za głupi? Nie jednokrotnie to słyszałem od kobiety, kolegów z pracy, rodziny, swojego kota.  <łkanie>

Edytowane przez karolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.