Skocz do zawartości

Jakie perfumy?


Jakie perfumy ?  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Perfumy o jakich nutach głównych najbardziej Wam się podobają ?



Rekomendowane odpowiedzi

Moje ulubione (damskie) to:

Nr 1. Euphoria Calvina Kleina- delikatne, ale jednocześnie kobiece

Nr 2. DKNY be delicious zielone jabuszko- bardzo świezy zapach, głownie na wiosne i lato

Nr 3. Naomi Campbel- Private

Kiedyś jeszcze uwżywałam Amor Amor i mój facet je uwielbiał, ale jak dla mnie były aż za słodkie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione Ysl Opium a na lato Creed Aventus coś niesamowitego zapach w którym czuć pieniądze za jakie kosztuję. A tak w ogóle to jestem perfumoholikiem i mi dygnał jak zobaczyłem temat bo to jedna z moich pasji. Jestem uczulony na odmianę słowa "perfumy" proszę tylko nie "perfuma" "perfumu" "perfume".

Edytowane przez Głodny Prawdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... nie znam się, ale wiem, że musi mi się podobać. 

Używam tych:

- owocowe, cytrusy

- Joop 

- Kenzo, te z makiem

i moje ulubione: Dior Dolce Vita, choć od 2 lat już ich nie używam, bo ex powiedział, że śmierdzę jak stara baba :( 

Wiem, że jestem stara i to mnie zniechęciło, ale teraz kupię by przełamać się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Gr4nt napisał:

osobiście mi się podobają no ale wiadomo bez należytej konsultacji z naszymi Paniami nie kupię.

Pachniesz dla siebie czy dla pań, osobiście nie znam tych zapachów ale zapachy sieciówkowe czy celebryckie zazwyczaj są słabe i nie warto nimi się interesować ale bytom to niby jakaś lepsza półka dam ci linka ogólnie to forum to kopalnia wiedzy o perfumach http://www.perfuforum.pl/viewtopic.php?f=43&t=15341

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię u dziewczyn owocowo-cytrusowe nuty. Od razu chcę ją na polanę zaciągnąć i bzykać się jak zwierzęta w zaroślach :D I lubię zapach kobiecej skóry wysmarowanej wcześniej oliwką bambino gdy zapach już zwietrzeje. Mam silną kotwicę po mojej byłej. Mimo iż związek katastrofa (białorycerskie podrygi i prawictwo) to jednak jak czuję ten zapach to ciasno mi się w spodniach robi ;) 

Edytowane przez Tomko
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z męskich perfum podobają mi się jeszcze Hugo Bossa dokładnie te:

pol_pl_HUGO-BOSS-Hugo-Just-Different-per

Mój sobie teraz kupił z tej serii też wodę po goleniu. :) Mmmm cudownie pachnie! 

 

Kiedyś też miał Calvina Kleina MAN - dość mocne na początku, ale jak lekko zwietrzeją są super:) 

 

Mój brat z kolei gustował w Davidoffie Cool Water:


DAVIDOFF_Fragrances_CoolWater_EDT-125ml.

Te z kolei są bardzo mocne i intensywne ale przez to wystarczy psiknąć się raz i zapach bardzo długo trzyma. Mój brat niestety psikał się za mocno to wtedy te perfumy traciły cały swój urok a ja będąc blisko niego się dusiłam :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się moja pomarańczka od Hugo Bossa kończy więc będę szukała czegoś innego. Weszłam na tę wyszukiwarkę z chęcią znalezienia czegoś z nutą zielonej herbaty... ciekawi mnie zatem Kenzo Amour ( do tego ma zmyślną buteleczkę)

Green Tea Elizabeth ArdenFlowerBomb ,ewentualnie jeszcze Fleur de Sephora tylko sam jaśmin mi pachnie bardzo babcino - kiedyś wąchałam jakieś perfumy jaśminowe z niższej półki to się trochę zraziłam i stwierdziłam, że ten zapach byłby dobry dla mnie dopiero jakbym była na emeryturze:P 

Miał ktoś wyżej wymienione pozycje? Polecacie coś w takich klimatach?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HippieOrange od Bossa znam, jednak nie wiem które były by podobne nie mam pojęcia.
Sama lubię  też z nutą cytrusów, świeże , choć teraz widzę że odkąd rzuciłam palenie prawie 5 lat temu, to zapachy utrzymują się pięknie i  nie muszą być wcale jakieś bardzo drogie np. CK In to you, lub Night Obssesion  . Wstyd pomyśleć jak się kiedyś pachniało ..../paląc papierosy ...

Edytowane przez Ella F.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam hugo bossa nie kupie bo niemieckie nie chce nawet tego wąchać, a perfumy owszem nie muszą być drogie są też takie które są tanie i dobre np. Versace blue jeans 80zł ale zazwyczaj te dobre perfumy zaczynają się od 500zł i to nie w perfumerii na S i D gdzie jest przebitka 200 zł tylko na internecie gdzie jest o te 200zł taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Lalka napisał:

zapach ten wyzwala prawdziwe oblicze kobiety

Hahaha o boże mam nadzieję że zdajesz sobie sprawę z tego że wszystkie "opisy" danego producenta perfum to tylko marketingowy bełkot, dlatego ja nigdy ich nie czytam szkoda zaśmiecać sobie tym głowę. Nigdy nie sugeruj się reklamą czy tym opisem. Większość opisów męskich wód wygląda tak "dla pewnego siebie mężczyzny który wzbudzi podzadanie u każdej kobiety" no śmiech na sali. Co do zapachu osobiście nie znam ale to jakaś odmiana opium wiec może być dobre przejdź sie pare razy do perfumerii i powąchaj tylko nie sugeruj sie radami pań które tam pracują. Ja zawsze odpowiadam "NIE DZIĘKUJĘ!" szybko i głośno odstraszam hahahha.

Edytowane przez Głodny Prawdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Ella F. napisał:

czasem faktycznie dobry fajny nowy zapach jest super,  :)

Sricze oblicze, najważniejsze aby ten zapach był TWÓJ ma być jak druga skóra ma być zapachem którym mogła byś pachnieć całe ŻYCIE to ty masz się w nim czuć sobą czyli najlepiej oczywiście mówie tu jak o signature scent a nie jedno razowej przygodzie.

 

Zdałem sobie sprawę że mam dużo większe doświadczenie z perfumami niż z kobietami hahahaha perfum nosiłem ponad setke a kobiet...:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.