Skocz do zawartości

Klubing w Polsce- realna opcja na sex czy strata kasy?


Esej

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio otworzyli nowy klub dla mlodych licealistek tak od 17-22 lat :)) Tam mieszanka niesamowita...Poczawszy od Japonek przez mulatki(brazylia) murzynki konczac na angielkach I kobietach z Europy Wschodniej...Jest w czym wybierac, w dodatkuu kobiety tu sa o wiele bardziej otwarte na nowe znajomosci, same prowokuja usmiech I zagadywanie (tak jak dzis piekna hinduska w sklepie ktora rozpracuje jeszcze przed swiietami) Wystarczy ze masz usmiech, ladny ciuch I umiesz tanczyc wtedy jest okej:) To ze wiekszosc z nich nie ma nic pod kopula to drobiazg, w koncuu idziesz sie bawic a nie rozmawiac o konstrukcji bomby atomowej. Ogolnie sex jest latwo dostepny a I doswiadczenia jakie! :) Mina kolegow z Polski ktorym opowiadasz o randkach z Tajka badz afro-amerykanka konczac na murzynce :) Oni w wiekszosci podrywaja Jadzie z Pierdziszewa a tu prosze :) Reasumujac tu nie mam zadnych blokad osnosnie kontaktu z kobietami, jestem o wiele bardziej swobodny pewny siebie, nie wiem czym to sie ma :) W dodatku dzieki wam przewartosciowalem gar w tych kwestiach I jest w ogole lepiej :) Zamierzasz tu wpasc Quizas?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio otworzyli nowy klub dla mlodych licealistek tak od 17-22 lat :)) Tam mieszanka niesamowita...Poczawszy od Japonek przez mulatki(brazylia) murzynki konczac na angielkach I kobietach z Europy Wschodniej...Jest w czym wybierac, w dodatkuu kobiety tu sa o wiele bardziej otwarte na nowe znajomosci, same prowokuja usmiech I zagadywanie (tak jak dzis piekna hinduska w sklepie ktora rozpracuje jeszcze przed swiietami) Wystarczy ze masz usmiech, ladny ciuch I umiesz tanczyc wtedy jest okej:) To ze wiekszosc z nich nie ma nic pod kopula to drobiazg, w koncuu idziesz sie bawic a nie rozmawiac o konstrukcji bomby atomowej. Ogolnie sex jest latwo dostepny a I doswiadczenia jakie! :) Mina kolegow z Polski ktorym opowiadasz o randkach z Tajka badz afro-amerykanka konczac na murzynce :) Oni w wiekszosci podrywaja Jadzie z Pierdziszewa a tu prosze :) Reasumujac tu nie mam zadnych blokad osnosnie kontaktu z kobietami, jestem o wiele bardziej swobodny pewny siebie, nie wiem czym to sie ma :) W dodatku dzieki wam przewartosciowalem gar w tych kwestiach I jest w ogole lepiej :) Zamierzasz tu wpasc Quizas?

 

Dokładnie, byłem w angielskim klubie i potwierdzam, do wyboru do koloru :) uśmiech, dobry ciuch, tanczysz...kwestia lizania to raczej no problem, jak z ruchaniem to nie wiem, bo w klubach i z klubów dup nie ruchałem. natomiast juz 1 dnia po przyjeżdzie miałem opcje na sex z sasiadkami z naprzeciwka- 3 rasy, 1 jezyk :) ale nie skorzystałem.

Masz Asasyn rację, trzeba  korzystać z promocji, nie zajmować sie wiejskimi bognami polskimi-materacami  murzynsko-arabskimi Bogny to kurwy, wstyd taką gdzies ciagnąc, bo opinia o puszczajacych sie polkach denerwuje. U polskich męzczyzn ciagle albo konserwatyzm albo niesmialość.albo brak znajomosci angielskiego, albo wszystko na raz. Szkoda, bo nasi piloci juz raz Anglię podbijali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assasyn mam to w planach, ale raczej dalszych niż bliższych, tzn. taki weekendowy wpad do UK, nigdy nie byłem - ot zobaczyć na własne oczy jak wygląda życie Albionu. Może w przyszłości nawet na trochę dłużej, gdyby trafiła się jakaś robota z możliwością odłożenia nieco $, ale po tym co się tutaj naczytałem opinii tych co tam siedzą/siedzieli dłużej to raczej nie na stałe  :D Póki co to pozostaje mi wypad od czasu do czasu na Kujawianki i Pomorzanki w rejonie.

 

Natomiast z moich obserwacji to warto zapytać panny skąd jest (mowa o PL). Jeżeli miejscowa, to szanse na seks tej samej nocy zazwyczaj spadają, jeżeli zrobiła jakąś większą kilometrówkę niż okolice, to szanse wzrastają. Dziewczyny często zapuszczają się gdzieś dalej by bawić się bez oporów, zazwyczaj w towarzystwie koleżanki z podobnym celem. Pozbycie się presji w przypadku kobiety "co powie ktoś znajomy jak zobaczy" potrafi działać cuda, a w obcym mieście pozbywa się też wszelkich domysłów i plotek (poszła gdzieś z jakimś gościem bla bla bla). Najczęściej jednak do tego i tak zaleje się alkoholem, co by na drugi dzień mogła uspokoić swoją zakonniczą część sumienia "nie jestem puszczalska, po prostu za dużo wypiłam" - po brudzie nie zostaje ślad, zostają same mydliny  :ph34r:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Esej ja przylizaem sie t z kilkoma kobietami, dwie angielki I jedna muurzynka ktora miala ponetne usta I lizak z taka to cos cuudownego :)) Co do ruchania, mam opcje afro angielka ok 35 lat ale z facetem, w rytm zasad nie moge jej bzyknac, chodz jestem swiadom ze sex z taka to cos wspanialego... :) Podobnie dzis hinduska w sklepie ktora pozerala mnie wzrokiem :) Akuurat ja mam na haku bo wiem ze leci, jej dluuuugie patrzenie sie w moje oczy nie klamia :) Dlatego trzeba korzyystac zeby bylo co opowiadac na starosc:) Co do Polakow to Ci albo znaja slabo jezyk albo sie boja, chodz w mojej ekipie nie ma tchorzy I lecimy z tematem na maxa co weekend :)) Pamietam lotnikow staramm sie isc tym samym tropem:) Od kiedy przewartosciowalem GAR  dzieki wam, moje stosnki z kobietami sa o wiele wiele lepsze, a tak naprawde wcale mi na nich  nie zalezy, juz to dzis pisalem :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quizas, ja tez nie zostaje tu na stale, odkladam hajs I jak wiadomo jest hajs I sa pomysly na dalszy rozwoj, podejrzewam ze jeszcze z rok tuu zagrzebie :) Swoja droga dzieki Angli nauczylem sie wiele o sobie, zyciu I tak dalej...Dala mi w kosc ale doswiadczenie bezcenne :) Co do kobiet I ich hamulow masz racje, im dalej od domu tym presja mniejsza, zadna nie chce wyjsc na puszczalska, dlatego wysyp dziwek i kurewek polskiego pochodzenia w UK i Niemczech nie ma konca, tuu puszczaja hamulce.A jak ttrafi sie jeszcze przystojny opalony rodem z pustyni poganiacz bydla to juz w ogole kisiel :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze trzeba korzystać, jak najbardziej. Ja dodałbym do tego jeszcze swoje bezpieczenstwo tzn. zawsze i wszedzie guma dobra będzie :lol:. mulatki sa zajebiste, nie zauwazylem równiez zadnego dystansu do białych w Uk, a bycie z Polski, o ile jest sie wygolonym, pachnącym, dobrze ubranym, mówiacym komunikatywnie po angielsku, usmiechnietym i otwartym- mozna naprawde nieźle sie tam "urządzić" z dupami. Tutaj kluby to bardziej pogrzeb i stypa, niby leci muzyka dobra, ale wszystko spięte, panie ubieraja sie jak kurwy a chca byc traktowane jak ksiezniczki i ta obłuda konfesjonalna na dodatek. Tutaj wogole nie da rady porozmawiac jak z człowiekiem z tymi cipami. ,odrazu albo spierdalaj albo jebanie- opcja zero-jedynkowa. a juz sposob poruszania polskich kobiet- te kręcenie dupka w moejsce przez 2 minuty a póxniej dalej zapierdalamy. po co to wogole przychodzi? tylko pokazać sie i dowartosciować. Tak wyglada to generalnie.

 

PS. kurwa zebym ja miał teraz mozliwosc wyrwania sie do jakiegos klubu zagranicą, ja pierdole zupełnie inny człowiek,inne nastawienie, naturalny haj bez alko i ćpania gwarantowaNY, ale co jak niewiadomo o co chodzi to...EHHH trzeba czekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas temu wchodzac do jednego z klubow stalismy  w kolejce, zaczelismy gadke z trzema dziewczynami, na moje ok jakies 20 lat . Jedna Brazylijka, Hinduuska I angielka :) Byly bardzo sympatyczne, tak jak mowisz Esej zero zlewania, poprostu sie super gadalo, widac ze byly otwarte na rozmowe .Jak powiedzialem ze jestem z Polski jedna zapyytala sie mnie co mysle o Putinie I jego polityce hahahaha :) Uczyla sie polityki mloda psioszka :) Ostatecznie zrezygnowalismy z imprezy ale fajnie sie rozmawialo ;-) Niestety w Polsce czesto napotykasz mur przynajmiej w 80% .Zimne bez uczciowe traktowanie jest czesto spotykane, malo usmiechu I tak dalej I tak dalej. Co do Polakow, jesli kazdy ubieral by sie fajnie, zadbal o zapach, zeby, sylwetke I ogolnie mowe ciala, usmiech(95% polakow sie w ogole nie usmiecha) Mialby ogromne sukcesy, bo pod wzgledem uurody nie ustepujemy :) No ale wiekszosc Polakow w Uk to dresik, chamskie odzywki, kamienna twarz plucie na ulice I slaby angielski a takze wieczny pospiech I zamkniecie na inne kultury , doswiadczenia. Z moich obserwacji wynika ze takich gagatkow jest tu ok6,7 na 10 :) Moja ekipa z ktora robie tournee jest na szczescie inna, otwartosc, dobry jezyk, zadbanie fajny ciuuch ,zapach poprostu trzeba o siebie dbac :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asasyn, nie mogę tego kurwa mać już czytać, dla młodego męzczyzny siedzącego w PL to brzmi jak torturowanie, co piszesz :lol:

 

PS. dlatego z niecierpliwościa nie moge sie doczekać momentu kiedy stac mnie bedzie na jakis wypad zagranicę, w sumie to jednak preferowałbym tereny połozone na wschód od odry. Kiedys rozmyslałem o Lwowie, do którego tak czy inaczej chciałbym sie po prostu wybrac, ale panstwa słowianskie to panstwa wydaje mi sie zbyt konfesjonalne i na wschodzie jest raczej podobnie jak w PL, czyli wszystkie kurwa ksiezniczki do pierwszego bezowego. W sumie to z najtanszych opcji wydaje mi sie ze Grecja, drozej juz Włochy i Hiszpania, a opcja juz na bogato i to bardzo to Aeryka Południowa typu Brazylia, Argentyna haha

 

Zawsze uwazałem, uwazam i bede juz chyba do konca zycia uwazał ze w Polakach drzemie olbrzymi potencjał, który nie moze sie rozwinąc z powodu konfesjonalnych kobiet, trzymajacych juz nie tylko pipke,ale czesto i gebe na kluczyk. Wielu Polaków nie potrafi objąc swoimi wyobrazeniami, ze gdzie indziej na swiecie kobiety potrafia byc bardziej otwarte, usmiechnięte. A nawet jak juz pojada na Zachód to sie trzymaja tych polek jak maminej spódnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha :) Nie przesadzaj stary :) Poprostu kiedy zmienilem nastawienie do lasek I ogolnie do siebie jest jakby lepiej :)  Wiecej odwagi, pewnosci siebie I ruszasz w miasto ;-) Tak jak pisalem kobiety same szukaja kontaktu, usmiechaja sie :) Ale dobre gumy to podstawa Tu jest inna mentalnosc, zreszta sam byles troche na wyspach to wiesz...Zdrada, ruchanie I ciagniecie lachy po krzakach na porzadku dziennym :) Wbrew pozorom nie jest tak trudno wyrwac cos ciekawego, usmiech I jeszcze raz usmiech dystans I poczuucie humor no I dbalosc o wyglad, jakas dobra koszula fajna kurtawka czyste buty I czyste zeby +paznokcie No I zapach to podstawa :) To moje plusy gdziekolwiek ide w miasto :) Tu laski sa takie ze jak utrzymujesz z nia kontakt wzrokowy to One nie odpuszczaja, ostatnio sytuacja na pasach, stoi mloda anngielka z wozkiem z dzieckiem, usmiecham sie I patrze prosto w oczy, ona odgarnia wlosy czyli wiem ze jest zainteresowana I odwzajemnie usmiech :) Moze trudno w to uwierzyc, bo jeszcze pare miesiacy temu bylem wrakiem I zalilem sie wam na forum ale naprawde przechodze metamorfoze, dla chcacego nic trudnego...Poprostu chce sie zmienic I tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale widzisz, to nie jest tak, ze sie nie usmiecham, ba twierdze nawet ze robie to dosyc czesto, kiedyś częsciej, ale tak jak piszesz, tutaj mentalnośc kobiet jest jakas taka pierdolnieta generalnie oczywiscie, bo wyjatki sie zdarzają. Łeb w chmurach i klękajcie narody przed maryną z wioski. Nie mam zamiaru zadnej nadskakiwać. Trudno w to uwierzyć, ale przeciez widzę, nawet ostatnio, chłopaki dobrze ubrani, perfumy, ogoleni itd. itd i co?Naprawde o Polakach w klubie ciezko pod względem wygladu powiedziec coś źle- decyduje mentalność.na zachodzie,to mieliby branie,tutaj  cipy albo łaża,tylko w kółko albo tancza gapiac sie w podłoge albo sufit. Po prostu mezczyzna moze tyle, na ile pozwoli mu kobieta, Konfesjonał,

 

O zachodnich laskach nie ma co mówić, bo to kompletnie inna półka,jesli chodzi o wyrywanie, czy usmiech czy zwykłą gadkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie! W Polsce kobiety sa jakies takie zamkniete, niby chca byc nowoczesne ale nie umieja...Sam nie wiem co jest grane, nie jestem specjalista od kobiet, na tym forum sa ludzie duuuzo bardziej doswiadczeni odemnie I umieja lepiej grac w te klocki takze moze Oni sie wypowiedza :) Ogolnie wiekszosc lasek przychodzi potanczyc...Roznica jest na wiejskich potancowkach, tam jest wiecej kurestwa I nie kryja sie na takich spedach...Stawiasz browarka, dwa I gr gitara :) Ale kobiety tego pokroju co mozna zdobyc za piwko to poziom rynsztoku.Mentalnosc jest taka ze wiekszosc kobiet jest ze wsi I maja menatalnosc grzecznych dziewczynek ale seriale, tv I internet robia jej wode z mozgu dlatego to wszystko sie tak im w garze miesza I niby chca a nie umieja niby umieja a nie chca to moje zdanie :) w UK krotka pilka , oczywiscie tez mozesz dostac z liscia w gar nie ma tak ze na pstryknieciie palcem.Swoja droga czesto spotykam sie tu z podobnymi akcjami jak w Polsce, mianowicie jak podchodzisz do laski to jej kolezanka tez podchodzi I ja od Ciebie odciaga :) Nie wiem o co chodzi, przeciez nie jestem takki brzydki :P hahah

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga czesto spotykam sie tu z podobnymi akcjami jak w Polsce, mianowicie jak podchodzisz do laski to jej kolezanka tez podchodzi I ja od Ciebie odciaga :) Nie wiem o co chodzi, przeciez nie jestem takki brzydki :P hahah

 

Panowie zaprawieni w bojach proszę wyjaśnić nam tutaj sytuację, bo ja też tak miewam... i podejrzewam, że to częściej spotykany motyw niż tylko w przypadku moim czy Assasyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja interpretacja jest podobna-pomieszanie myslenia zaściankowego z chęcia bycia nowoczesną. tez tak mi sie wydaje, u tych kobiet występuje w Polsce jakieś dwutorowe myślenie. Rodzice, dziadkowie, siostry, ciocie, ksiądz, sąsiadki- kiedy chlopak, kiedy mąż, kiedy dziecko,zobacz ta wyszła za mąż, ta ma dziecko...a z drugiej strony  telewizja, internet: baw się, roznegliżuj, uchlej, upal, bądz trendy itd. itd. totalny paradoks- telewizja swoje,społeczenstwo swoje. i później wychodzi taki miszmasz.

 

Chca być nowoczesne, czyli zachowywac sie jak dziwki na amerykanskich klipach, a jednoczesnie nie chcą byc tymi dziwkami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zaprawieni w bojach proszę wyjaśnić nam tutaj sytuację, bo ja też tak miewam... i podejrzewam, że to częściej spotykany motyw niż tylko w przypadku moim czy Assasyna.

Eh...motyw jest bardzo prosty.jedna jest ładniejsza druga brzydsza,brzydsza dodaje sobie fejmu ładniejszą no i jak ładniejsza sie wyrywa to brzydsza wkracza. Inna mańka.jedna jest o druga zazdrosna.dlatego do takich duetów jest potrzebny wing.

Opcja z grubej rury to swirować brzydszą potem gdy ładniejsza wkroczy, zajać sie ładniejszą

Gorzej jak ładniejszej ty sie nie spodobasz%-)

Opcja od opcji swirować je obydwie i niech same wybiora miedzy soba wysublimowanymi znakami która ciebie bierze

Zycie jest piękne.kolejny post bez merytoryki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikacz, masz rację ale wtedy skrzydłowy skazany na pożarcie, bo przeciez grubej ruchać nie bedzie, a jak grubasa odpuści, to ten szybko zawlecze sie z powrtoem do ładnej. Czyli wing jest jak kamikadze tego wieczoru :D  przy dobrym zgraniu, nastepnym razem ten głowny robi za winga, ale jak to w PL jak juz zarucha albo bedzie miał opcje na ruchanie tej ładnej to wing zostaje na lodzie. :D

 

Pikacz, wrzuc na luz. Ciezko sie Ciebie czytało do tej pory, ale teraz wygląda ładnie stylistycznie i mozna sie dojebac ewentualnie do merytorycznych spraw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka jest rola winga.pomaga a nie wpierdala sie w eter, z reszta jezeli lala wybierze winga to główny rozgrywajacy zostaje sam.

ąę :D

tylko dosyć trudno znaleźc takiego skrzydłowego który by chciał sie poświecic. W PL to zasadniczo jak idzie brygada, to sie kazdy rzuca szturmem do mięsa, a nie patrzy jak koledze pomóc.

 

ąę C., :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie zmienia ekipe albo dogaduje na konkret co i jak.

Zacząłeś zdanie z małej litery, nie masz poszanowania dla ojczystego jezyka. Zgłaszam to do prokuratury. Halo policja?prosze przyjechać na fejsbuka. Doktorek juz czeka%-)

skad wiesz, ze to mój ojczysty :P  kiedyś jeszcze na EE ktoś mi zarzucił uprawianie hasbary wiec... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem to tak samo jak siedzac w Polsce reprezentuje swój kraj w zagramanicach :D......

 

Wybacz, Pikaczu że skojarzyłem Ciebie z angielską emigracją. Mój błąd. Natomiast co do Twojej ignorancji i mentalnego lenistwa graniczącego z upośledzeniem, mojego zdania nie zmieniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.