Skocz do zawartości

Anthony de Mello


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Od tego Pana, zacząłem wątpić w moją religię, zasady i życiowe cele http://www.youtube.com/watch?v=y88bRmWLdJI

 

Ten człowiek zasiał we mnie ziarno niepokoju, które wykiełkowało w wielki niepokój... Ale i czasami niezwykły powiew szczęścia i wolności. To mój duchowy mędrzec. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki temu, że zainspirowałeś się tym Panem, pomagasz stale odmieniać nasze życia. każdy czegoś się uczy i potrafi sam siebie obserwować.

Mam trochę żal do otoczenia, że moje JA jest w taki, a nie inny sposób zaprogramowane. Ale grunt to chęć do zmiany, wyrzucenie starego programu i budowanie go od nowa obserwując siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odkupuje temat, ale właśnie skończyłem czytać Przebudzenie i pomyślałem, że poruszę ten wątek.

Dnia 30.07.2014 at 00:07, Marek Wolf napisał:

Od tego Pana, zacząłem wątpić w moją religię, zasady i życiowe cele http://www.youtube.com/watch?v=y88bRmWLdJI

 

Ten człowiek zasiał we mnie ziarno niepokoju, które wykiełkowało w wielki niepokój... Ale i czasami niezwykły powiew szczęścia i wolności. To mój duchowy mędrzec. 


Na początku jak czytałem myślałem, że czytam którąś z twoich książek Marku :)

Nie wiem czy może nie pochopnie, ale tak jak u Marka czuje teraz jakiś dziwny niepokój być może to początek końca drogi bo ksiązka zrobiła na mnie duże wrażenie i w większości rzeczy z książki mają znaczenie w rzeczywistości.

Stąd pytanie czy polecasz jeszcze jakieś książki Antoniego, czy reszta jego książek to już to samo co Przebudzenie tylko vol.2?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie są fajne - mam chyba wszystkie. Ale "Przebudzenie" było niesamowite, ta lekkość i finezja, niezwykła precyzja, to były potężne uderzenia w jeden, słaby punkt. Zadziałało na mnie jakby mnie ktoś oblał wrzątkiem, przebudziło we mnie jakieś skrywane wątpliwości i uczucia. Coś niesamowitego. Czytałem ją u babci, dała mi cholernie mocno do myślenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.