Skocz do zawartości

Synchroniczność


vodkas85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam piszę na bieżąco, bo mi umknie kilka rzeczy. Otóż, dzisiaj rano myślałem o filmie Cast Away - poza światem i o sekcie Najwyższa Prawda. Słucham radia i słyszę że jakaś pani wypowiada się o tym filmie. Słucham właśnie dzisiejszej audycji Marka i wypowiada się on na temat sekty o której wyżej napisałem. Była kilka innych rzeczy ale mi umknęły. Miałem dzisiaj sen o Judo i nie wiem czy nie powinienem zająć się tą sztuką walki. Gdzieś czytałem, że gdy pojawia się synchroniczność to znaczy,że jesteś na właściwej drodze. Trochę to wszystko dziwnie brzmi, ale nie miałem jeszcze tylu zbiegów okoliczności w jednym dniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważałbym na to. Jest coś takiego jak programowanie społeczne, a interpretacja zdarzeń zależy wyłącznie do Ciebie.

Natomiast nic się nie stanie jeśli spróbujesz, to tylko umysł chce doświadczać. Jednak wszystko co pochodzi z umysłu nie daje spełnienia, ot taka fanaberia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś przypadek, że czytałem jakiś artykuł w gazecie i miałem włączony telewizor, i w tym samym momencie w którym trafiłem na krótkie zdanie padło ono też z ekranu na filmie który właśnie był wyświetlany. ...

Innym razem wziąłem robotę do domu i kiedy w komputerze otworzyłem kartę z nazwiskiem pracownika, ten sam gość (w tej samej chwili) zadzwonił do mnie ... miałem jeszcze chyba ze dwa, trzy podobne przypadki, i jeszcze inne (z kobitkami ...;) ). ...

 

Podejrzewam, że da się to wyjaśnić statystycznie ... uważam również, że takie rzeczy dzieją się kiedy prowadzimy aktywny tryb życia  (w moim przypadku tak było)

 

 

 

 

Edytowane przez Starzec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak taak zgadza się, też zdarzają mi się takie rzeczy i też podobnie myślałem i myślę, tylko teraz to uśmiecham się pod nosem. Już nie zagłębiam się. Bo jak myślę to nigdy nie trafiam tylko bardziej ufam odczuciom, to po prostu samo przychodzi a najbardziej jak człowiek jest zajęty inną czynnością a tu taki impuls znienacka dochodzi do głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.