Skocz do zawartości

Iść do psychologa


2073

Rekomendowane odpowiedzi

Do psychoterapeuty bardziej Ci polecam isc. Do psychiatry idziesz po "diagnoze" ew leki, a tego nie chcesz. Szukaj ale pamiétaj, że w każdej chwili możesz zmienić jeśli coś Ci nie będzie pasowało np. terepeuta będzie chciał Cię namawiać na jakieś wybaczanie albo usprawiedliwianie rodziców itp. I czasami jest to konieczne bo w tym zawodzie też są ludzie co się do tego kompletnie nie nadają .NFZ tak, ale radziłbym szukać prywatnie. Koszty to około 80-150zł/h

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, 2073 napisał:

Bo nic mi się nie chce, nie widzie sensu w zyciu tak naprawdę.

Najpierw zrób sobie badania na krew i oba testosterony. Do tego zastanów się co jesz i czy dbasz o siebie odpowiednio. Ja jakoś na początku roku dostałem takiej kompletnej rezygnacji, ogólnego sflaczenia i poszedłem na badania. Okazało się, że mam teścia poniżej normy. Teraz tak sobie nawet myślę, że miałem fajną babkę, trzymałem ją w ryzach a przez tego pieprzonego teścia zacząłem być jakiś taki miałki i bez motywacji i pojebałem wszystko. Hormony strasznie potrafią na mózg wpłynąć ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj pomyśleć o ogromie wszechświata, jego pięknie i że twoja dusza jest jego elementem, o Bogu który to wszystko stworzył i dał Ci piękną duszę, spróbuj poczytać również Biblię. Takie małe porady a propo bezsensu życia, jasne, wyrzucisz z siebie ten syf jeśli nie masz się żywcem komu wygadać, MOŻE doradzi coś mądrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.