Skocz do zawartości

Głosowanie na moderatora


Rekomendowane odpowiedzi

Marek. Ok. W takim razie czekam na rozwój spraw.


Pikaczu, dział net-mma to nie jest w cale taki głupi pomysł. Nadmiar ciśnienia w zamkniętym układzie rozsadzi go. Dział 'Klatka' to mógłby być zawór bezpieczeństwa, gdzie można by się do woli tłuc oślimi szczękami i obrzucać kałem w kontrolowanych warunkach.
I tak jak w życiu - zawodnik z klasą, po pojedynku podaje dłoń adwersarzowi i razem idą na piwo (lub nie śmiecą prywatą w tematycznych wątkach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym widział tych trzech braci - chociaż Brzytwa jest surowy i bezwzględny :) Jacek ma chyba za dobre serce, a Vincent kumpluje się z Pikaczu, który robi rozróby :)

 

Marek, fakt że Pikaczu jest moim znajomym, bo kumpel to za mocne słowo jak na dotychczasowe jedno spotkanie w "realu", nie oznacza że będąc moderatorem będę go jakoś mocniej faworyzował i przymykał oko na jego potencjalne występki i "wykroczenia". Ja będę "moderatorował" twardą i mocną ręką i na pewno nie będzie u mnie podziału jak u Orwella na równych i równiejszych. Osobiste sympatie czy animozje w moim wypadku nie będą miały nic do rzeczy.

 

Swoją drogą dziękuję wszystkim za nominację. Nie ukrywam że czasu na bycie moderatorem nie będę miał zbyt wiele, bo od stycznia złapałem dodatkową fuchę, dlatego dobry jest pomysł, żeby było nas trzech. Wtedy podział obowiązków będzie równomiernie rozłożony.

 

"Pro forma" wysuwam dwie kandydatury od siebie (gdyż obecnie bezcelowe, bo dwóch moderatorów jest już wybranych) - Brzytwa i Lewiatan. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka drobna uwaga do moderatorów. Jeżeli udzielacie Panowie ostrzeżeń, niekoniecznie rozmiarem czcionki gwałcącej oczy :) Kolor czerwony jak najbardziej pożądany, aczkolwiek wypada się podpisać, ponieważ nie ma widocznej opcji "edytowane przez..." W końcu nie duchy, a konkretni ludzie to robią :)

 

Edit: PS. Wiem Brzytwa, że wpisujesz w dzienniku kto i za co, ale podpisywanie się jest dobrą praktyką.

Edytowane przez Saint
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.