Skocz do zawartości

Tutorial - jak ogarnąć minetkę


ReddAnthony

Rekomendowane odpowiedzi

@Tornado Hahaha grafiki nie moje, ja tylko w Paincie poprawiłem, bo tyle umiem :P No tu masz rację, do drugiego zgięcia, do stawu. Niby na rysunku jest to pokazane jak się przyjrzeć, ale słabo to widać. W ogóle ta poglądowa cipka z rysunku to jak suszony pomidor wygląda :D No chodzi o to, że cały palec będzie za głęboko a końcówka za płytko. Najlepiej właśnie wsunąć cały palec i po prostu masować wysuwając go. Na coś się trafi po drodze ;) 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ReddAnthony Ja zbierałem się jak wóz z węglem, ty napisałeś tutorial, ja pouzupełniałem coś i kolego idziemy obaj po tytuł nadwornych mistrzów cipolizów :D Teamwork! 

Fajnie by było, żeby temat się rozrastał do postaci biblii minety ;) 

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Naszła mnie jeszcze jedna uwaga. Panowie - prawidłowy smak cipki jest lekko kwaśny (bo taki ma prawidłowy odczyn pH). Zapach to pomieszanie trzech głównych składowych - wydzieliny, moczu i potu. Więc zdrowa cipka powinna po umyciu mieć lekko mdły i kwaśny smak (z przewagą kwaśnego choć w okolicach okresu i dni płodnych może jednak być lekko słonawa i mieć lekko metaliczny smak (żelazo z krwi - tak mi się wydaje)) a zapach... Ciężko określić, ale świeża cipka praktycznie go nie ma. Im dalej w ciągu dnia to właśnie przyjmuje zapachy z tych trzech składowych co wyżej napisałem. Tak więc jak będziecie czytać jakieś wywody na temat wspaniałego zapachu cipki na różnych portalach typu "oczami mężczyzny" to parsknijcie śmiechem bo cipa to cipa. Rosną na niej truskawki? No nie. Fiołki może? Też nie widziałem. Więc zapach taki będzie mieć jak napisałem wyżej. Jeśli więc taki jest - wasza kobieta jest najprawdopodobniej zdrowa tam na dole. Jeśli smak jest słony, coś nie pachnie i nie bangla - odpuśćcie i wyślijcie waszą kobietę do lekarza.

Edytowane przez Tomko
  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda nie jestem takim koneserem-cipkosmakoszem bo byle odstępstwa od zapachu/smaku obojętnego potrafią mnie skutecznie zniechęcić.Jedno jednak jest dla mnie oczywiste, że patelacha tylko u swojej sprawdzonej partnerki i tylko świeżo po myciu.Już czytałem gdzieś o historiach zniesmaczonych mocno samców jak to wjechali jęzorem samicy po całym dniu w robocie i kończyło się przykro.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Polecam poradniki Niny Hartley z tego zakresu robót łóżkowych :D Stosowałem już kilkukrotnie jej porady i za każdym razem padało pytanie, kto Cię tego nauczył ;) A w obecnym związku dziewczyna nawet podejrzewałą zdradę bo rady wprowadziłem po kilku msc. znajomości.

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na redtubie był tutorial i chyba nadal jest . Gościu nawet się nie rozebrał, wsadził palca tu i tam, a ja pierwszy raz zobaczyłem jak wygląda unoszenie się w powietrzu - lewitacja - a drgawki miała jakby miała atak epilepsji. Czegoś takiego nie da się udać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.11.2017 o 14:59, Tomko napisał:

Więc zdrowa cipka powinna po umyciu mieć lekko mdły i kwaśny smak 

Dokładnie.

Jeśli ktoś ciekaw, a jeszcze nie próbował może przeprowadzić eksperyment.

Wystarczy butelkę mleka pozostawić poza lodówką w ciepłym pomieszczeniu. Po kilku godzinach odkręcając korek mamy gotowy zapach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Tomko napisał:

Jaaa. Widziałem tego pajaca. Ten tutorial częściowo tylko działa.

Muszę poszukać :P

Moja pańcia szybko doszła po lizanku łechtaczki. Podobało się jej. Potem oczywiście uskuteczniała swoje "ujeżdzanie" czyli pobudzanie guziczka o mojego Wacusia ;) I miała niezły odlot sądząc po jękach :blink:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Super tutorial :D

Od siebie dodam tylko, że lechtaczka jest zbudowana jak taki mikro penis.

Ja przy minetce, ustami ściągam maksymalnie ile to mozliwe skórkę z zoledzia dzyndzelka i stymuluje koncowka języka to miejsce.

Trzeba to robić z wyczuciem, bo ta różowa koleczka jest mega wrażliwa i zbyt "brutalnie" potraktowana może dawać kobiecie nieprzyjemne uczucie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie zauważyłem, żeby było to wspominane, być może w podnieceniu mi umknęło:

1. Jeśli panna się odsuwa, nie gonić jej. Skoro się odsuwa, to pieścimy za mocno lub/i w złym miejscu. W drugą stronę działa to tak samo - jak się przysuwa, to ją tam właśnie pieścić.

2. Jedne lubią mocno, inne delikatnie. Jednym łechtaczkę można pieścić palcem, innym tylko językiem.

3. Odnośnie jednej panny wypracowałem algorytm nawet, najkrótszą drogę do celu. Początkowo z góry na dół tyłem języka, potem z boku na bok, a na końcu z dołu go góry i z góry na dół.

4. Warto wystawić język i trzymać go w jednym miejscu, wówczas pani sama się zacznie o niego pieścić, odkrywając swoje najczulsze punkty.

5. Obserwować, obserwować, i jeszcze raz obserwować. Głównie słuchać jęków. Rzadko która wam powie "tu, o tu", "idealnie", "tu nie", "nie zwalniaj", "mocniej" czy "za mocno".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Miałem dużo kobiet i jakoś najbardziej zawsze była ochota robić patelnię dla ex żonki. Może to świadomość tego, że dbała o higienę codziennie. Choć nie ukrywam, że najbardziej mi smakowała że wszystkich ?

Teraz jak idę z kubu z panną na kwadrat i pomyślę sobie, że lała parę razy na imprezie, odpycha mnie jak cholera! Tak, tak, hipokryzja razy 10000. Skoro nie myje małego przed dymaniem a żądam czochrania małego! Cóż życie! 

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.