Skocz do zawartości

Smród z waginy. Co zrobić


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, rarek2 napisał:

Na razie dopóki się ona nie wyleczy z łóżkiem dam sobie spokój.

Sam się też przebadaj.

 

Z podobnej beczki, żeby trochę rozluźnić temat. Jednym z moich hobby jest akwarystyka. No i bywa tak że przy starcie zbiornika pojawiają się sinice/cyjanobakterie (straszne ścierwo). Najlepszy na nie sposób to zaciemnienie i kuracja zbiornika Erytromycyną (taki antybiotyk makrolidowy dla uczulonych na penicylinę). Więc bywało że co jakiś czas kupowałem w pobliskiej aptece Erytromycynę, którą farmaceuci kojarzą wyłącznie z jakimś leczeniem chlamydii, rzeżączki pierwotnej czy wczesnej kiły.

Tak że mam tam wyrobioną opinię :D 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, rarek2 napisał:

Zauważyłem u niej ostatnio na stoliku nocnym i w łazience - Clotrimazolum. Chyba się na coś leczy.

 

Macie rację - muszę to z nią wyjaśnić. Na razie dopóki się ona nie wyleczy z łóżkiem dam sobie spokój.

No ma grzybice pochwy conajmniej i to bez dwóch zdań.

pewnie koleżanki poleciły specyfik,tam się bez antybiotyku ostrego nie obejdzie to raz a dwa jak nie była u lekarza to może i co inne niż grzyb bo crotlimazol powinien jednak pomoc.

Nie dałbym rady z takim smrodem tylko powiedział krotko ,że idż do lekarza bo coś niezdrowo pachniesz z cipki.

Dobrze o tym wie ze jej wali z otworu ale skoro siedzisz cicho to jej pasuje bo jest zaspokojona. Do czasu poprawy niech ci robi loda.

jak nie jest egoistka to ci loda bedzie robić i sama sie leczyc ale egoistka jest po wiedząc że ma problem powinna go leczyć i twojego gerła nie tykaś bo tak samo sie zgrzybi .

 

 

23 minuty temu, roxtedy napisał:

No ma grzybice pochwy conajmniej i to bez dwóch zdań.

pewnie koleżanki poleciły specyfik,tam się bez antybiotyku ostrego nie obejdzie to raz a dwa jak nie była u lekarza to może i co inne niż grzyb bo crotlimazol powinien jednak pomoc.

Nie dałbym rady z takim smrodem tylko powiedział krotko ,że idż do lekarza bo coś niezdrowo pachniesz z cipki.

Dobrze o tym wie ze jej wali z otworu ale skoro siedzisz cicho to jej pasuje bo jest zaspokojona. Do czasu poprawy niech ci robi loda.

jak nie jest egoistka to ci loda bedzie robić i sama sie leczyc ale egoistka jest po wiedząc że ma problem powinna go leczyć i twojego berła nie tykac bo tak samo sie zgrzybi .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dba o higienę, a mimo to przykry zapach pozostaje, to jest to ewidentny sygnał, że coś jest nie w porządku.

 

Dziwi mnie, że Twoja panna nie reaguje, wszak nie wierzę, by ona nie czuła tego zapachu. Porozmawiaj z nią o tym. Wiem, że to delikatna sprawa, ale tutaj chodzi o zdrowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że niedługo będzie gadka w stylu "nurkuj tam Ty podły seksistowski gnoju i nie dyskryminuj mnie ze względu na zapach!"

 

A może kobietki lecą na ciapaków dlatego, że uchodźcom nie przeszkadza taki zapach, a jest wręcz... swojski?

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ołł jakiiżż smrooood, brrr ... stiinky wedżajna

Trza powiedzieć braciom - sprawa jest niefajna

Niemiłosiernie drastycznie odczuwa się tę woń

Bo daje po nozdzach i łupie ostro w skroń

I niestety u kobiet czasami tak bywa

Że w tych ważnych miejscach natura przegrywa

Są nieźli lekarze co mogą dać remedium

Wszak medycyna dzisiaj to wiedzy kompendium

Trzeba tylko znaleźć recepty potencjalne

I takie emotki nie będą aktualne:

 

 

:-{  -__-:

 

 

 

Edytowane przez Endeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już spokój z tym, że historia jest delikatna i w ogóle. Moja złapała takie coś w jacuzzi to tam na dole... Nie chcę wracać pamięcią. Pokręciłem nosem, powiedziałem, że coś jest nie tak, sama zobaczyła i poszła do lekarza. Po kłopocie. Cipa to cipa. @rarek2 Mówisz lasce, że z nią coś bardzo nie teges i ma iść do lekarza. Jak ci laska aferę zrobi to zwyczajnie jest głupia i bym przemyślał dalszy związek. Jeśli w trosce o zdrowie mówisz jej, że ma problem a dostajesz jazdy to jest po prostu idiotką. Tyle w temacie.

Sam też idź do lekarza po tabletki. Przy takich chorobach zawsze lekarze pytają o partnera i dostaniesz dawkę dla siebie.

Edytowane przez Tomko
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.