Skocz do zawartości

Dylemat


Rekomendowane odpowiedzi

@daretti ten brak sexu to jak by na to nie patrzeć twoja wina dlaczego zapytasz . Już ci mówię wziąłeś ślub czyli popełniłem społeczne samobójstwo dałeś się schwytać samicy pokazałeś ze jesteś słabym samce który dla tej dupy nawet w niewielkich ilościach zrobi wszytko . I druga sprawa może oprócz tego że nie ma dużo sexu to jeszcze dostawałeś tzw. Ochłaby czyli byle jaki bez polotu 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odlotowy...poczytaj jeszcze raz co pisalem...a nie strzelaj inwektywami na oślep. Nic do Ciebie nie mam a Ty atakujesz mnie z furia. Moze jednak kupie Ci ta gume?☺

 

Matiz no masz racje biore to na klate. Musze pomyslec co teraz...

Edytowane przez daretti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Odlotowy jak zwykle pozamiatał (z gumą do żucia to mnie rozbawiłeś nawet). Mnie dziwi tylko nabicie już trzeciej strony postów. Powiedziano już wszystko dawno, a Ty już wyraźnie szukasz atencji i pomiziania. Dla mnie EOT.

Edytowane przez volcaniusch
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie na prawde nie wiem czemu tak na mnie naskakujecie... Nikogo nie obrażam pisze z Wami normalnie a niektorzy z Was ciagle sie mnie czepiają. Wyluzujcie

 

Mysle ze ten temat nie jest daremny jak np ten o smrodzie z waginy ale tam sie nie czepiacie autora...

Edytowane przez daretti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie troll tak jak @Pozytywny napisał.

No i @Odlotowy wyjaśnił. 

 

Ale teraz dla zabawy teraz zróbmy małe przeramowanie. Wyobraźmy sobie że sytuacja odbywa się w analogicznym dla kobiet środowisku jak to forum. I temat rozpoczyna @daretta będąca w identycznej sytuacji: 

 

Witam wszystkich

 

To mój pierwszy post. Napisałam bo mam nie lada dylemat. Mam męża i dziecko w drodze. Problem jest jest taki, że od dłuższego czasu mąż nie ma ochoty na seks. Jest to dla mnie frustrujące, ponieważ ja lubie te klocki. I teraz niedawno poznałam na czacie super bruneta. Jest z tego samego miasta. Jest sam i bardzo chętny na mnie. Umówiliśmy się, że to będzie tylko przygoda(spotkania na seks) a jak on sobie kogoś znajdzie to to zakończymy. Co robić... z jednej strony źle mi z tym co chcę zrobić ale z drugiej mamy jedno życie i mam się męczyć? Mąż poza tematem seksu to niemal ideał... no ale jednak swoje potrzeby mam.

 

Co Wy na to? Dać mu się schlapać na dziecko czy może wytrzymać i zmienić się samej na lepsze dla siebie i pośrednio dla męża żeby też mu się mnie chciało? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszytko mi chłopaki z BS.PL zepsuliście ta blondi to ja @zuckerfrei i z nudów po nocach wrabiam typów w randki - jestem łysy i mam włosy na plecach. Potem ich szantażuje przed żonami i płacą mi sos. 

 

 

Dziecko w drodze to może zacznij skręcać łóżeczko - zrobisz w końcu coś męskiego.

 

Temat do zamknięcia.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@daretti chciałbyś zapewne, aby nasze porady były lekkie, łatwe i przyjemne. To wszystko dostaniesz w... kafeteria.pl , tutaj niestety nie. Nasze porady będą radykalne, brutalne, nawet bolesne, ale za to prawdziwe. Masz zatem dwa wyjścia; primo - przemyśleć i spróbować rozwoju we właściwym kierunku, secundo - nadal żyć w "cukierkowym" świecie z poradami z kafeterii. To tyle. To co jest Tobie potrzebne, zostało już napisane powyżej przez wielu. Wybór należy do Ciebie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, daretti napisał:

dalbys namiar na jakis taki temat chetnie poczytam...

Śliniaczek też założyć i nakarmić? Dorosły facet a zachowuje się jak jakaś nastolatka :) Tak naprawdę i szczerze, prosto ode mnie - gdybyś przeczytał choć połowę tematów o kobietach to byś nie musiał tego wątku zakładać. Nie obrażaj się ale moim zdaniem Twoja kobietka Cię ustawiła i jak ona nie będzie chciała seksu/nie będzie miała celu by Ci go dać, to go nie będzie. Twoje wybory, twoje konsekwencje, nie utrudniaj sobie życia dodatkowo pewna pania z czatu, bo pójdziesz z torbami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, zuckerfrei napisał:

Dziecko w drodze to może zacznij skręcać łóżeczko - zrobisz w końcu coś męskiego.

Nawet tego by chyba nie dał rady :D Pamiętam jak raz na procentach łóżko skręcałem scyzorykiem, nie no, albo gwoździe liczyłem - ehh cholerne zaburzenia obsesyjno-kompulsywne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Drizzt zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.