Skocz do zawartości

Wsparcie graficzne - oficjalne logo forum, koszulki, itp.


GarageOwner

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Szanowni Bracia, jestem tutaj nowy.

Moim hobby jest grafika komputerowa, kilka lat temu zajmowałem się tym tematem na szczeblu nieznacznie więcej niż amatorskim.

Mówiąc wprost chciałbym wspierać forum (i nie tylko) tematami graficznymi, oczywiście jeśli byłaby taka potrzeba.

Z tego co widzę forum nie ma oficjalnego logo, poruszany był także temat koszulek itd. zrobienie grafik o odpowiedniej tematyce będzie dla mnie przyjemnością i wyzwaniem.

Myślę, że sprzedaż koszulek innych gadżetów pomogła by w finansowym wzmocnieniu forum.

Niestety jednak muszę przyznać, że ostatnio trochę zaniedbałem rozwijanie umiejętności w temacie rysowania. Dlatego poniżej podsyłam małą próbkę z tematycznymi motywami,

które mogłyby zostać wykorzystane:

 

59f5fa5072360_BraciaSamcyI.jpg.6603e14bd026ceed7f5204cccbf9dafd.jpg59f5fa562ec31_Passion.jpg.f910d351c4bcb63273abf9a6bea6042a.jpg

 

Bardzo ciekawy jestem co o tym sądzicie

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej link do wszystkiego co posiadam w 'tej tematyce':

https://logopond.com/ErPatzano/profile/260607

Dopiero zacząłem wracać do zabawy z grafiką komputerową więc nie jest tego zbyt wiele

Czy na forum jest jakieś miejsce gdzie można wrzucić tego typu pliki w ,,pełnej okazałości'', bowiem załączniki pozwalają tylko na 50 kb łącznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, venom napisał:

behance.net/venomstyle  - koszulek aktualnie tu nie ma, ale jestem w stanie przygotować projekty koszulek także. ;)

Mała uwaga co do Webu. UX w Twoich projektach leży. Pamiętaj że projekt graficzny jest częścią PRODUKTU a produkt ma rozwiązywać problem lub być narzędziem do rozwiązania problemu przez użytkownika.

W Twoim wypadku mamy ładną dojechaną grafikę która nic nie rozwiązuje bo formularz do wypełnienia danych jest wyszarzony jakby był nieaktywny. Do tego brakuje elementów wymaganych przy Checkaoucie.

Styl projektowania masz fajny.

2 godziny temu, GarageOwner napisał:

Witam 

Szanowni Bracia, jestem tutaj nowy.

Moim hobby jest grafika komputerowa, kilka lat temu zajmowałem się tym tematem na szczeblu nieznacznie więcej niż amatorskim.

Mówiąc wprost chciałbym wspierać forum (i nie tylko) tematami graficznymi, oczywiście jeśli byłaby taka potrzeba.

Z tego co widzę forum nie ma oficjalnego logo, poruszany był także temat koszulek itd. zrobienie grafik o odpowiedniej tematyce będzie dla mnie przyjemnością i wyzwaniem.

Myślę, że sprzedaż koszulek innych gadżetów pomogła by w finansowym wzmocnieniu forum.

Niestety jednak muszę przyznać, że ostatnio trochę zaniedbałem rozwijanie umiejętności w temacie rysowania. Dlatego poniżej podsyłam małą próbkę z tematycznymi motywami,

które mogłyby zostać wykorzystane:

 

59f5fa5072360_BraciaSamcyI.jpg.6603e14bd026ceed7f5204cccbf9dafd.jpg59f5fa562ec31_Passion.jpg.f910d351c4bcb63273abf9a6bea6042a.jpg

 

Bardzo ciekawy jestem co o tym sądzicie

 

Dość słabo. Pamiętaj że najważniejszym pytaniem Projektanta w grafice jest: Co chcemy przekazać potencjalnemu odbiorcy/klientowi/użytkownikowi? Projekt graficzny to nie tylko znajomość programów i efektów w nim zawartych a przede wszystkim umiejętność określania i rozwiązywania problemów.

Z rzeczy technicznych: pomniejsz sobie te loga do wielkości 1x1cm i zobacz czy dalej się je dobrze czyta. 

Mam takie pytanie co oznacza ta typografia na drugim? bo nie mogę się doczytać.

 

Z poważaniem,

 

MB

Edytowane przez Michaił Bułhakow
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Michaił Bułhakow napisał:

 

Dość słabo. Pamiętaj że najważniejszym pytaniem Projektanta w grafice jest: Co chcemy przekazać potencjalnemu odbiorcy/klientowi/użytkownikowi? Projekt graficzny to nie tylko znajomość programów i efektów w nim zawartych a przede wszystkim umiejętność określania i rozwiązywania problemów.

Z rzeczy technicznych: pomniejsz sobie te loga do wielkości 1x1cm i zobacz czy dalej się je dobrze czyta. 

Mam takie pytanie co oznacza ta typografia na drugim? bo nie mogę się doczytać.

 

Z poważaniem,

 

MB

Właśnie o taką opinię mi chodziło (nie ma dla mnie znaczenia czy na + czy -) ważne że jest konkretna i jednoznaczna.

Nie wiem do końca jaki jest cel pomniejszania grafiki do rozmiarów 1x1cm w przypadku gdy docelowo ma być użyta np. jako nadruk na tył koszuli (format A3).

To sa tylko JPEGi wrzucone w małych rozdzielczościach.

Nie do końca rozumiem tematu: 'określania i rozwiązywania problemów' pod katem grafiki np. na koszulkę związaną z tematyka forum.

Na drugim jest napis: passion.

Michaił Bułhakow czy tez jesteś grafikiem? Jeśli tak jak długie masz doświadczenie w branży?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem młodszy również interesowałem się grafiką komputerową. Długo w tym siedziałem głównie w programie Adobe Photoshop 8.0, robiłem prezentacje profilowe na portal Epuls, loga, avatary, strony dla drużyn esportowych w CS. Szkoda, że tego nie kontynuowałem bo przypuszczam, że dzisiaj byłbym w tym bardzo dobry. Teraz też coś potrafię jednak moje skillsy mogą nie spełnić oczekiwań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.10.2017 o 19:10, Michaił Bułhakow napisał:

Mała uwaga co do Webu. UX w Twoich projektach leży. Pamiętaj że projekt graficzny jest częścią PRODUKTU a produkt ma rozwiązywać problem lub być narzędziem do rozwiązania problemu przez użytkownika.

W Twoim wypadku mamy ładną dojechaną grafikę która nic nie rozwiązuje bo formularz do wypełnienia danych jest wyszarzony jakby był nieaktywny. Do tego brakuje elementów wymaganych przy Checkaoucie.

Styl projektowania masz fajny.

 

Dzięki. Jeśli chodzi o kwestie UX, to w przypadku projektowania chodziło mi raczej o kwestie designu bo większość to concepty. A UX wymaga badań, już przy konkretnych przypadkach :)

 

W dniu 29.10.2017 o 17:10, Stulejman Wspaniały napisał:

Witaj, wrzuć co masz. Logo mamy, tylko nie wstawione. Ogólnie grafą na koszulkach miał się zająć @Voqlsky, ale jak coś byś zrobił zajebistego to chętnie od Ciebie odkupię.

 

Zrobić coś zajebistego można, ale zależy w jaki temat chcemy się zagłębić. Czy to ma być coś bardziej w sportową odzież, czy elegancką, no i tematyka wzoru, czy bardzo powiązana z Braćmi czy bardziej odległa i jaką gałąź poruszająca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.