Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
dobryziomek

Dziękuję za to forum

Recommended Posts

Dziękuję Wam bracia za Wasze posty, pomoc i wiele wartościowych treści.

Widzę u siebie zmianę na lepsze.

W tym miesiacu przeczytałem juz 4 książki, rozpocząłem treningi na siłowni, chodzę regularnie na basen i najważniejsze, że wreszcie odstawiłem kofeinę :)

Czuje ze wreszcie zaczynam wykorzystywać swoj potencjał...będę więcej czytał, więcej ćwiczył i wierzę że zrealizuje swój życiowy cel.

Wielkie dzięki dla Was wszystkich

  • Like 15
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dobryziomek a jak będziesz wątpił w to, czy dasz radę, to pomyśl sobie, że Cię znajdę i Cię dorwę i zasadzę Ci motywacyjnego kopa! :D

Edited by HORACIOU5
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja dziękuję @Stulejman Wspaniały za książki i audycje, które mnie wyleczyły z uprzedzeń do kobiet, lekkiej mizoginii i frustracji z powodu notorycznego wpadania w friendzone. A Braciom na forum dziękuję za pochylanie się i rzeczową pomoc niekiedy szorstkim tonem. ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dobryziomek

 

Bracie, ja też bardzo wiele zyskałem, dzięki Naszej społeczności.

 

To wspaniałe miejsce, gdzie można zdobyć wiele cennej wiedzy. Ciesze się, że kroczysz właściwą drogą, i życzę samych sukcesów.

 

W chwili zwątpienia przypomnij sobie jaki jest cel Twojej podróży. Mi to zawsze pomaga odzyskać równowagę. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo dobry temat. Wszyscy z tego korzystamy, w duchu jesteśmy wdzięczni za to, że mamy swój spokojny port w postaci forum, ale nie przypominam sobie postu, żeby ktoś po prostu... podziękował.

Jestem tu zbyt krótko, żeby moje zdanie miało duże znaczenie w stosunku do starych wyjadaczy, ale widzę zmiany po sobie i wiem, że to składowa wszystkich informacji, które koduję w głowie i zmieniam wzorce z zaprogramowanych mi przez społeczeństwo na te z treści forum oraz audycji Marka.

 

Do drobnych, dorobniuteńkich zmian mogę zaliczyć fakt, iż przestałem nienawidzić samego siebie i zdałem sobie sprawę, że brak kobiety wcale nie jest moją winą - bowiem wielokrotnie ten fakt roztrząsałem - i nie jestem w tym przypadku odosobniony. Można być kimś dla siebie, ale niekoniecznie tą samą osobą dla kogoś innego - pogodziłem się z tym.

Zacząłem mocniej wierzyć w siebie i stać po swojej stronie w niezachwianym przekonaniu, że przemyślałem fakty, jestem świadom tego co robię i pomimo, iż ryzykuję nie wiedząc, co jest po drugiej stronie wkraczam w nieznane z nadzieją, a nie poczuciem bycia przegranym. Ewoluuję.

Za radą Braci w jednym wątku, który dodałem na forum w momencie, kiedy coraz bardziej ogarniała mnie niechęć do życia i poczucie braku jego sensu zacząłem dziękować za to co już mam. Po jakimś czasie w kwestiach, które uznawałem za moje braki zacząłem dostrzegać możliwości. Nadal są trudne do realizacji - to się nie zmieniło póki co - ale trudne nie znaczy niemożliwe.

 

Dziękuję za to forum oraz Wam Bracia, bowiem kilka napisanych przez Was linijek pod moim postem (generalnie na całym forum) postawiło mnie na nogi i pokazało inną perspektywę życia.

Gdybym poszedł za ideą dyktowaną mi przez matrix pewnie skończyłbym z kobietą, której niekoniecznie chciałem, a jedynie tolerowałem, bo ona tolerowała mnie. Po lekturze i audycjach Marka zdawało mi się, że opisywany schemat powstał jakby ktoś stał obok i relacjonował wydarzenia z mojego życia. Tak to było zbieżne.

 

Dlatego powtórzę się po raz kolejny - dziękuję Wam, Bracia.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Tony Montana Dzięki, nikt nigdy nie poruszał tematu, jak wiele kosztowało mnie stworzenie takiego miejsca. Ile to kosztowało - pal licho pieniądze - ale nerwy, czas, nienawiść i mściwość hejterów, atakowanie bliskich mi osób, tragedie ludzi mi bliskich których atakują wrogowie tego forum. 

 

Fajnie że ktoś to zauważył, ogólnie ludzie mają to w dupie i tylko żądają czegoś dla siebie. Rzadko kiedy ktoś chce zauważyć, jaki ktoś poniósł koszt żeby to działało - moderatorzy, sponsorzy, ludzie dobrej woli. Nie ma łatwo, oj nie ma.

  • Like 4
  • Thanks 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak już jest ludzie widza całe przedstawienie, ale juz prób i ciężkiej pracy nie widzą. I jeszcze hejtuja, że na pewno wszytko z nieba zleciało. Ja w mannę nie wierzę.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja również dziękuję Bracie@Marek Kotoński, właściwie Ojcze Założycielu tego Forum i Radia. Brzmi patetycznie ale co tam, uważam że należy Ci się :D

 

Podziwiam to, że Marek miał i ma pomysły i wytrwałość, zapierdala codziennie, nagrywa konsekwentnie, pisze książki, walczy z hejtem, szuka rozwiązań i je znajduje, nie wstydzi się opisywać swoich słabości, szukać pomocy, być sobą jako osoba publiczna i dzielić się tym z nami.

 

Dziękuję że z wysokiej jakości Forum i Radia korzystam za darmo.

Edited by Imbryk
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Marek Kotoński dziękuję za wszelkie życiowe rady, poświęcony czas, trud, pracę i pieniądze.

 

Miałem założyć podobny temat gdzie każdy będzie mógł dziękować ale kolega mnie ubiegł☺️

 

Co osiągnąłem dzięki forum, Szefowi, modom (ave Red i ekipa) i Braćmi (respekt Panowie)? 

Samoocena w górę, jakieś 10x, pewność siebie minimum 5x (nie da się zmierzyć, ale można odczuć!), podstawy wiedzy życiu, paniach, szczęściu i innych. 

 

Choć byłem białym rycerzem, z perspektywy czasu widzę że miałem pierwiastek faceta w sobie. A odkąd tu jestem, już ponad dwa lata wszystko idzie zgodnie dobrym kierunku! 

 

To miejsce i wszystko co z nim związane MIAŁO REALNY WPŁYW NA MOJE ŻYCIE. Miało i ma wpływ na życie, które czuję że w końcu się zaczyna, a mam już bliżej 30tki.

 

Dzięki!!!

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.