Skocz do zawartości

Dziękuję za to forum


deleteduser139

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Wam bracia za Wasze posty, pomoc i wiele wartościowych treści.

Widzę u siebie zmianę na lepsze.

W tym miesiacu przeczytałem juz 4 książki, rozpocząłem treningi na siłowni, chodzę regularnie na basen i najważniejsze, że wreszcie odstawiłem kofeinę :)

Czuje ze wreszcie zaczynam wykorzystywać swoj potencjał...będę więcej czytał, więcej ćwiczył i wierzę że zrealizuje swój życiowy cel.

Wielkie dzięki dla Was wszystkich

  • Like 15
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziękuję @Stulejman Wspaniały za książki i audycje, które mnie wyleczyły z uprzedzeń do kobiet, lekkiej mizoginii i frustracji z powodu notorycznego wpadania w friendzone. A Braciom na forum dziękuję za pochylanie się i rzeczową pomoc niekiedy szorstkim tonem. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dobryziomek

 

Bracie, ja też bardzo wiele zyskałem, dzięki Naszej społeczności.

 

To wspaniałe miejsce, gdzie można zdobyć wiele cennej wiedzy. Ciesze się, że kroczysz właściwą drogą, i życzę samych sukcesów.

 

W chwili zwątpienia przypomnij sobie jaki jest cel Twojej podróży. Mi to zawsze pomaga odzyskać równowagę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry temat. Wszyscy z tego korzystamy, w duchu jesteśmy wdzięczni za to, że mamy swój spokojny port w postaci forum, ale nie przypominam sobie postu, żeby ktoś po prostu... podziękował.

Jestem tu zbyt krótko, żeby moje zdanie miało duże znaczenie w stosunku do starych wyjadaczy, ale widzę zmiany po sobie i wiem, że to składowa wszystkich informacji, które koduję w głowie i zmieniam wzorce z zaprogramowanych mi przez społeczeństwo na te z treści forum oraz audycji Marka.

 

Do drobnych, dorobniuteńkich zmian mogę zaliczyć fakt, iż przestałem nienawidzić samego siebie i zdałem sobie sprawę, że brak kobiety wcale nie jest moją winą - bowiem wielokrotnie ten fakt roztrząsałem - i nie jestem w tym przypadku odosobniony. Można być kimś dla siebie, ale niekoniecznie tą samą osobą dla kogoś innego - pogodziłem się z tym.

Zacząłem mocniej wierzyć w siebie i stać po swojej stronie w niezachwianym przekonaniu, że przemyślałem fakty, jestem świadom tego co robię i pomimo, iż ryzykuję nie wiedząc, co jest po drugiej stronie wkraczam w nieznane z nadzieją, a nie poczuciem bycia przegranym. Ewoluuję.

Za radą Braci w jednym wątku, który dodałem na forum w momencie, kiedy coraz bardziej ogarniała mnie niechęć do życia i poczucie braku jego sensu zacząłem dziękować za to co już mam. Po jakimś czasie w kwestiach, które uznawałem za moje braki zacząłem dostrzegać możliwości. Nadal są trudne do realizacji - to się nie zmieniło póki co - ale trudne nie znaczy niemożliwe.

 

Dziękuję za to forum oraz Wam Bracia, bowiem kilka napisanych przez Was linijek pod moim postem (generalnie na całym forum) postawiło mnie na nogi i pokazało inną perspektywę życia.

Gdybym poszedł za ideą dyktowaną mi przez matrix pewnie skończyłbym z kobietą, której niekoniecznie chciałem, a jedynie tolerowałem, bo ona tolerowała mnie. Po lekturze i audycjach Marka zdawało mi się, że opisywany schemat powstał jakby ktoś stał obok i relacjonował wydarzenia z mojego życia. Tak to było zbieżne.

 

Dlatego powtórzę się po raz kolejny - dziękuję Wam, Bracia.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tony Montana Dzięki, nikt nigdy nie poruszał tematu, jak wiele kosztowało mnie stworzenie takiego miejsca. Ile to kosztowało - pal licho pieniądze - ale nerwy, czas, nienawiść i mściwość hejterów, atakowanie bliskich mi osób, tragedie ludzi mi bliskich których atakują wrogowie tego forum. 

 

Fajnie że ktoś to zauważył, ogólnie ludzie mają to w dupie i tylko żądają czegoś dla siebie. Rzadko kiedy ktoś chce zauważyć, jaki ktoś poniósł koszt żeby to działało - moderatorzy, sponsorzy, ludzie dobrej woli. Nie ma łatwo, oj nie ma.

  • Like 4
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ja również dziękuję Bracie@Marek Kotoński, właściwie Ojcze Założycielu tego Forum i Radia. Brzmi patetycznie ale co tam, uważam że należy Ci się :D

 

Podziwiam to, że Marek miał i ma pomysły i wytrwałość, zapierdala codziennie, nagrywa konsekwentnie, pisze książki, walczy z hejtem, szuka rozwiązań i je znajduje, nie wstydzi się opisywać swoich słabości, szukać pomocy, być sobą jako osoba publiczna i dzielić się tym z nami.

 

Dziękuję że z wysokiej jakości Forum i Radia korzystam za darmo.

Edytowane przez Imbryk
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

@Marek Kotoński dziękuję za wszelkie życiowe rady, poświęcony czas, trud, pracę i pieniądze.

 

Miałem założyć podobny temat gdzie każdy będzie mógł dziękować ale kolega mnie ubiegł☺️

 

Co osiągnąłem dzięki forum, Szefowi, modom (ave Red i ekipa) i Braćmi (respekt Panowie)? 

Samoocena w górę, jakieś 10x, pewność siebie minimum 5x (nie da się zmierzyć, ale można odczuć!), podstawy wiedzy życiu, paniach, szczęściu i innych. 

 

Choć byłem białym rycerzem, z perspektywy czasu widzę że miałem pierwiastek faceta w sobie. A odkąd tu jestem, już ponad dwa lata wszystko idzie zgodnie dobrym kierunku! 

 

To miejsce i wszystko co z nim związane MIAŁO REALNY WPŁYW NA MOJE ŻYCIE. Miało i ma wpływ na życie, które czuję że w końcu się zaczyna, a mam już bliżej 30tki.

 

Dzięki!!!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.