Skocz do zawartości

Rosyjski rekord obciachu pobity. „Seks na oczach setek ludzi


Matiz

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądam sieć i trafiam na takie coś ją myślałem że Europa zachodnia upada że laski są gwałcone przez migratów a inne same dają im dupy okazuje się że skala no no wiem dobrego smaku kurestwa już pobita 

http://nczas.com/wiadomosci/rosyjski-rekord-obciachu-pobity-seks-na-oczach-setek-ludzi-bohaterka-tego-nagrania-chciala-byc-nauczycielka-video/ 

Co wy na to czy spotkaliście się z czym takim ja np widziałem już dużo jak ludzie chodzą do wc koleś z panią , pani z panią też się z tym spotkaliście napiszcie co o tym sądzicie i z czym się spotkaliście 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś było tak, że młodzież jak chciała się napić alkoholu albo seksić to robiła to w taki sposób, żeby nikt nie widział. Widać najpierw zmieniło się kwestia picia, a teraz zmienia się i kwestia bzykania. Ciekawe, kiedy zacznie się publiczne dawanie w żyłę albo wypróżnianie się na środku autobusu i kiedy zostanie przekroczona granica, po której nastąpi brutalny reset w postaci ostrego ostracyzmu i piętnowania takich zachowań.

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby nic odkrywczego, na takich spędach rypią się jak króliki, tyle że bardziej dyskretnie - sam korzystałem często z takich uciech.Różnica jest tylko taka, że trzeba być kompletnym durniem, albo mieć przećpany/przepity łeb aby nie przewidzieć jak przykro otoczenie da odczuć taki wyskok.Ale może właśnie o atencje chodzi i lubi być brana publicznie jak tania suka bez krzty klasy?

33 minuty temu, Matiz napisał:

skala no no wiem dobrego smaku kurestwa już pobita 

Pobita? ostatnio u nas w kraju nad Wisłą jakaś maciora ujeżdżała młodego pijanego do nieprzytomności gościa, a znajomi kręcili kibicowali.Trudno będzie to przebić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sieci jest pełno takich filmików i to nie jest nic niezwykłego. Kiedyś takie sytuacje były tylko regionalnymi legendami miejskimi, a teraz mamy smartfony i wi fi w prawie każdym miejscu, więc przynajmniej możemy sobie zwalić. Dodam jeszcze, że ruchanie w miejscu publicznym już dawno funkcjonowało np. w Starożytnej Grecji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Przemek1991 pomijając kwestię uprawiania seksu w miejscu publicznym - panią Ksenię wyrzucono z uczelni za ten śmiały wyczyn. Co natomiast z kolesiem, który brał udział w tym zdarzeniu? Na BS obnażamy naturę kobiet, ale z tego punktu widzenia ten artykuł/sytuacja zajeżdża obłudą.

Edytowane przez bezprym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.