Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
Ikiru

Za taksówkarza.

Recommended Posts

No wlasnie - trzeba uruchomic 'szeptanke' by wiecej ludzi moglo do nas zajrzec - moze jakies wrzutki na popularnych forach - onet, wp i gazeta?

• Like 1

No wlasnie - trzeba uruchomic 'szeptanke' by wiecej ludzi moglo do nas zajrzec - moze jakies wrzutki na popularnych forach - onet, wp i gazeta?

Wiózł mnie na lotnisko, wspominałem mu, że lece wesprzeć kumpla któremu się małżeństwo posypało. W odpowiedzi dostałem adres strony internetowej ;-)

• Like 1

Wiózł mnie na lotnisko, wspominałem mu, że lece wesprzeć kumpla któremu się małżeństwo posypało. W odpowiedzi dostałem adres strony internetowej ;-)

Ja dosyc czesto jezdze taksami wiec bede 'szeptal'...

Marku polecam twój blog i książkę facetom.. tylko tym dobrym.. kumatym, bo jak się okazuje ludzie nie ogarniają do końca ... nie potrafią czytać ze zrozumieniem : ) .. teraz podejście zmieniłem.. facet musi być naprawdę w potrzebie, wtedy jest zdeterminowany i ogarnie cały temat.. felietony i książkę oczywiście .. Stosunkowo Dobry

tylko facet mógł takie coś napisać ( chociaż ostanio słyszałem, że Woźniak się wsydzi tej piosenki ) lol życie i ludzie bywaja przewrotni hahah
  • Like 2

Ci ktorzy tkwia w matrixie - rowniez zasluguja na szanse - czesc z nich jest zdolna przejrzec gdy tylko poda sie im idee... Ja sam mam na koncie 3 mlodych (ponizej 25 lat) 'konwertytow' ktorzy juz raczej nigdy sie nie ozenia. Oprocz tego w co najmniej kilku zasialem ziarno a w kilku je wzmocnilem - czesto robie to podwozac lebkow na Blabla car... Trzeba szerzyc slowo - pamietajcie - dzieki MGTOW w USA w tym roku po raz pierwszy liczba malzenstw wsrod populacji ktora moze sie zenic jest nizsza od 50%!!!

Dziękuje algorytmom YouTube'a. Rzadko się to zdarza, bo zazwyczaj podsuwają tylko bs do zabijania czasu, ale jak widać nie zawsze. Z tego co czytałem to dużo osób trafiło tutaj przez audycję Marka na yt właśnie.