Skocz do zawartości

Za taksówkarza.


Ikiru

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie - trzeba uruchomic 'szeptanke' by wiecej ludzi moglo do nas zajrzec - moze jakies wrzutki na popularnych forach - onet, wp i gazeta?

 

Wiózł mnie na lotnisko, wspominałem mu, że lece wesprzeć kumpla któremu się małżeństwo posypało. W odpowiedzi dostałem adres strony internetowej ;-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Marku polecam twój blog i książkę facetom.. tylko tym dobrym.. kumatym, bo jak się okazuje ludzie nie ogarniają do końca ... nie potrafią czytać ze zrozumieniem : ) .. teraz podejście zmieniłem.. facet musi być naprawdę w potrzebie, wtedy jest zdeterminowany i ogarnie cały temat.. felietony i książkę oczywiście .. Stosunkowo Dobry

 

tylko facet mógł takie coś napisać ( chociaż ostanio słyszałem, że Woźniak się wsydzi tej piosenki ) lol życie i ludzie bywaja przewrotni hahah
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci ktorzy tkwia w matrixie - rowniez zasluguja na szanse - czesc z nich jest zdolna przejrzec gdy tylko poda sie im idee... Ja sam mam na koncie 3 mlodych (ponizej 25 lat) 'konwertytow' ktorzy juz raczej nigdy sie nie ozenia. Oprocz tego w co najmniej kilku zasialem ziarno a w kilku je wzmocnilem - czesto robie to podwozac lebkow na Blabla car... Trzeba szerzyc slowo - pamietajcie - dzieki MGTOW w USA w tym roku po raz pierwszy liczba malzenstw wsrod populacji ktora moze sie zenic jest nizsza od 50%!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.