Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
MoszeKortuxy

Katolik-patriota uważa, że "prawdziwi mężczyźni" powinni oddać pokłon matce Jezusa

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Bracia. Natrafiłem dziś na ten film:

Człowiek z którym przeprowadzany jest wywiad jest nawróconym katolikiem, którzy organizuje wyjazd dla mężczyzn do Częstochowy aby oddać pokłon Marii, matce Jezusa, którą dodatkowo tytułuje jak "Matkę i Królową Polski". Uważa on też, że bronią mężczyzny nie są pięści lecz różaniec. Mężczyźni biorący udział w tej inicjatywie mają powierzyć swoje życie i swoich rodzin Marii.

Powiedźcie mi bracia dlaczego nasza płeć tak upadła, że ciągle stawia kobiety na piedestale i z własnej woli ustawia je ponad sobą? Jak wiemy Maria była żoną Józefa, który został rogaczem, ponieważ Jezus nie był jego synem, a jakiegoś ducha świętego i taki właśnie przekaz jest kodowany w głowach katolików. Jezus został zabity na krzyżu, a ten koleś uważa, że Maria jest królową Polski oraz matką wszystkich Polaków.

Jaki to daje przekaz? Taki, że my jako naród skończymy tragicznie jak Jezus który także był dzieckiem Marii. Jeszcze tylko wspomnę, że Maria była żydówką, a oni ją obwołali królową Polski...

Ja nie jestem katolikiem ani nawet chrześcijaninem, ale nie czepiałbym się tej akcji  gdyby nie fakt, że organizuje wyjazd mężczyzn dla Marii, która jest kobietą. Czemu nie wybrał postaci Boga Ojca czyli postaci potęgi, dumy, siły, mądrości i chwały? Wyjazd  ma niby jednoczyć "prawdziwych mężczyzn", a jedyne co robi to krzewi męską uległość wobec kobiet. W tym przypadku chodzi o matkę Jezusa. 

Chrześcijaństwo odwróciło się od męskości co jest mocno widoczne. Polski Kościół zrezygnował ze ślubowania posłuszeństwa żony wobec męża już w 1928 r. – na fali ruchów emancypacyjnych.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Media narodowe - po co się tam wbijać? Niech się bawią jak lubią, kółko wzajemnej adoracji. Prawilniaki na lewaków, socjaliści na libertiarian, pecetowcy na konsolowców...

• Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kult matki Boskiej został zapożyczony ze starożytnego Egiptu w tamtejszej mitologii występowała pod nazwą Izyda (po grecku ISIS- Ciekawe czy to tylko przypadek?) 
Poniżej zdjęcie Izydy z małym Horusem porównane do obrazu Marii z Jezusem:

kult-bogini-matki.jpg

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież ojciec biologiczny Jezusa nazywał się Gabriel. Był blondynem o niebieskich oczach. Gdzieś w pamięci mam święty obrazek, gdzie Jezus ma oczy po tatusiu. 

@SzachMat Jezusek jest rudy na obrazku. Józef musiał być ciapaty. Egzotyczna uroda zawsze kusiła... 

Edytowane przez volcaniusch

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miał ładnie przystrzyżoną brodę a z serducha waliły mu lasery niebiesko czerwone

ediT: taki miałem obrazek nad łóżkiem

Edytowane przez Wotankeld
  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jezus był żydem mieszkającym na Bliskim wschodzie ponad 2 tyś lat temu więc wyglądał również dzisiejsi mieszkańcy tamtych terenów. Byłbym wdzięczny gdyby dyskusja nie schodziła jednak na temat wyglądu Jezusa, a trzymała się źródła tematu.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, MoszeKortuxy napisał:

Powiedźcie mi bracia dlaczego nasza płeć tak upadła, że ciągle stawia kobiety na piedestale i z własnej woli ustawia je ponad sobą?

Niewiem czy ktokolwiek będzie w stanie jednoznacznie odpowiedzieć Ci na to pytanie gdyż przyczyn mogło być wiele.

Myślę że to my sami jesteśmy sobie winni że tak łatwo daliśmy się zmanipulować zarówno naszym pięknym paniom jak i tej bandzie cwaniaków od których to wszystko się zaczęło (mam tu na myśli wpływowych bankierów, polityków i duchownych) którzy małymi krokami na przestrzeni dziejów zasiali nam w głowach tego wirusa poddaństwa wobec kobiet.

To my sami uwierzyliśmy że kobieta jest niemal że święta i na jej cześć powstawały te wszystkie wiersze i inne bajki ukazujące jej bezinteresowność i wierność wobec swojego mężczyzny.

Wydaję mi się że niema to nic wspólnego z kultem Maryjnym przecież są inne kraję Chrześcijańskie głównie protestanckie gdzie nie uznaję się matki Boskiej a spierdolenie mężczyzn i poddaństwo wobec kobiet jest na dużo większym poziomie niż w krajach katolickich, natomiast w takich krajach Ameryki Łacińskiej jak np. Meksyk jest bardzo silny kult Maryjny a mimo wszystko mężczyźni dominują nad kobietami pod każdym względem i jest tam dość popularna postawa tzw. Macho.

Co do fanatycznych katolików to irytuję mnie że uzurpują sobie prawo do nazywania siebie prawdziwymi Polakami i łączą swój katolicyzm z polskością głosząc jednocześnie tezy że prawdziwy Polak musi być koniecznie katolikiem.
Nazywają oni Maryję królową Polski nie zdając sobie sprawy że taka Maryja nigdy w swoim życiu nie słyszała o takim państwie jak Polska i gdyby żyła to by pewnie miała totalnie wyjebane na nie i to gdzie ono się znajduję.

Jak tak dalej pójdzie to kto wie może ogłoszą oni prezydentem Jezusa Chrystusa i staniemy się pośmiewiskiem na całym świecie w końcu jest taki oszołom jak np. Grzegorz Braun który głosi tego typu bzdury i ma on całą rzeszę swoich zwolenników.

Edytowane przez SzachMat
  • Like 1
  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio gdy nas mordowali i palono nami w piecach, pewnie miliony ludzi błagało Maryję o pomoc... jak się skończyło, dobrze wiemy. Polak zawsze mądry po szkodzie.

I co to za patriotyzm, gdzie interes państwa splata się z drugim ośrodkiem władzy, jakim jest obce dla nas państwo Watykan? To jest zdrada własnego państwa, a nie patriotyzm. Ale weź takim wytłumacz, nie i koniec a ja pójdę do piekła na wieki.

• Like 2
  • Dzięki 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Ostatnio gdy nas mordowali i palono nami w piecach, pewnie miliony ludzi błagało Maryję o pomoc... jak się skończyło, dobrze wiemy.

No przecież w końcu przestali nami palić i mordować. Więc Maryja pomogła. Zresztą, pewnie to i tak byli grzesznicy, albo dzieci grzeszników, albo rodzice grzeszników, albo sąsiedzi grzeszników, zresztą Bóg ma plan.

Na pytanie: "Dlaczego wasz miłosierny Pan Bóg pozwala na cierpienie niewinnych dzieci?", usłyszałem od pobożnej osoby "Bo dzieci płacą za grzechy rodziców".

Tutaj nie ma dyskusji, trzeba unikać dla własnego dobra i spokoju.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Walnąłem im komcia grzecznego:

Dzień dobry. Szanuję Państwa i Pana w studiu wiarę, ale nie rozumiem jednej rzeczy. Kiedy dokładnie Matka Boska pomogła Polakom? Bo tak się składa, że ostatnio nas mordowano masowo, palono nami w piecach, a miliony ludzi błagało Matkę Boską o pomoc i co? No i nic. Można tak wyliczać i wyliczać, kiedy to Polakom pomagała potężna armia, nowoczesne uzbrojenie, potężny władca i sojusze, a nie modlitwy do Matki Boskiej za którą, niestety, wypływają z Polski do obcego państwa Watykan gigantyczne pieniądze.

Każdy datek, podatek i darowizna dla kościoła, w jakiejś części wypływa z Polski do innego państwa. Skoro tak, to może lepiej pieniądze przeznaczane na obce państwo, przeznaczyć na Polską armię? Zamiast na kapelanów, uczenie dzieci w szkołach poczucia winy za śmierć Jezusa i grzech pierworodny i straszenia diabłami, kupować czołgi, samoloty, radary itd.? Bo to pomagało, a Maryja - nigdy.

Duch Święty także nie kiwnął palcem, gdy np. UPA w bestialski sposób mordowało Polskie dzieci i kobiety.

Może najwyższa pora zacząć myśleć o naszej ojczyźnie w sposób logiczny? Co mamy z tej żydowskiej religii i klękania przed żydami? Poproszę konkrety, dokładnie kiedy nam święta trójca pomogła w rozpaczliwych chwilach. Bo skoro nie pomagają, a płacić trzeba, to coś tu chyba mocno jest nie tak? I jaki to patriotyzm, skoro tyle pieniędzy oddaje się z naszej ojczyzny do obcego państwa, które może mieć inny interes niż nasz kraj? To prędzej zdrada, niż miłość do Polski, bo my biedniejemy a ktoś się wzbogaca na obietnicach, których nie można zweryfikować, a na pomoc liczyć nie można, a czasami wręcz nam oficjalnie przeszkadzają, co opisywał Tadeusz Kościuszko.

ozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia.

• Like 6
  • Dzięki 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Stulejman Wspaniały Dostaniesz zaraz tę samą odpowiedź co zawsze i wszędzie: "otwórzcie serca na nieskończoną miłość Jezusa blablabla". Swoją drogą widzę dużo podobieństw między kościołem katolickim a współczesnymi gównokołczami - maksimum obiecanek, zero konkretów. 

• Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Stulejman Wspaniały odpowiedzą, że Cud na Wisłą, Grunwald (śpiewanie Bogurodzicy) czy obrona Częstochowy. Na upartego (zgodnie z ich światopoglądem) odeprą argument. Dla zdrowia psychicznego i mniejszego hejtu ze strony ortodoksyjnych katolików lepiej nie iść z nimi w dyskusję, bo ego nie pozwoli im na zgodzenie się z Tobą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, MoszeKortuxy napisał:

Człowiek z którym przeprowadzany jest wywiad jest nawróconym katolikiem,

Neofici są najgorsi. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajny manipulant: Jeśli czujesz się prawdziwym facetem, to musisz to zrobić...

Nieładnie Szanowny Panie!!!

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tamten katolik i reszta ludzi z wyjazdu do Częstochowy to zwykłe sługi kobiet co akcentują poprzez pokłon i powierzenie opieki nad sobą oraz rodzinie Marii. Oni nawet nie zdają sobie sprawy jaki błąd popełniają. Kojarzą męskość z nadrzędną pozycją kobiet. Żenada totalna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 hours ago, Stulejman Wspaniały said:

Jeśli czujesz się prawdziwym facetem, to musisz czytać braciasamcy.pl - tak powinno być :>

powinno to się wyrzucić słowo "powinno" ze słownika w ogóle...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Jeśli czujesz się prawdziwym facetem, to musisz czytać braciasamcy.pl - tak powinno być :>

Chcesz żeby odwiedziny Ci spadły? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niemcy to nie naród Chrześcijański tylko Germański. Kiedy my staniemy się narodem Słowiańskim i wrócimy do genetyki i ducha słowian. Nie blokowanego , żadnym zastraszaniem przez kościół katolicki. Polacy kim jesteście przestraszonymi Chrześcijanami " nadstaw drugi policzek..." Czy narodem który stworzył husarię! Armie nie do pokonania przez ponad 100 lat. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już widzę jak wymachują tymi różańcami w obronie własnej i swojej królowej, której tak pięknie się kłaniają. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Patrząc na historię to wstawiennictwo Maryi bywa takie sobie. 

Maryja od roku 1656 za panowania Jana Kazimierza stała się patronką Kr. Polskiego. Od tamtej pory następuje powolny upadek państwa.

Oficjalna koronacja nastąpiła w 1717r. A potem rozbiory, 2 wojny światowe, 50 lat komunizmu.

Ale to i tak lepiej niż np Archanioł Michał patron Ukrainy. ;)

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byli katolikami, którzy zabijali Islamistów. Dzisiejsi katolicy zapraszają islamistów do domów. Obłuda kościoła nie zna granic. Zresztą to niesamowite jak religia steruje ludźmi. 300 lat temu lej Tatara było cool dzisiaj, to nie po chrześcijańsku ratujmy uchodźców. Dlatego Polacy muszą zrzucić jarzmo katola. Bo pod Wiedniem Sobieski podobno tyko spłacał długi u Habsburgów.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 31.10.2017 o 03:27, SzachMat napisał:

Co do fanatycznych katolików to irytuję mnie że uzurpują sobie prawo do nazywania siebie prawdziwymi Polakami i łączą swój katolicyzm z polskością głosząc jednocześnie tezy że prawdziwy Polak musi być koniecznie katolikiem.

Dokładnie spotkałem się z tym wiele razy, zwłaszcza wśród starszych pokoleń.

Dnia 31.10.2017 o 03:27, SzachMat napisał:

staniemy się pośmiewiskiem na całym świecie w końcu jest taki oszołom jak np. Grzegorz Braun który głosi tego typu bzdury i ma on całą rzeszę swoich zwolenników.

Ozajasz Golodberg vel JKM też głosi iż prawa pracownicze rujnują gospodarkę. Na zachodzie i północy mają dużo lepsze stawki i przywileje (np godzinna przerwa) a ciągną lepiej od nas. Może słyszą co chcą usłyszeć?

Dnia 31.10.2017 o 07:44, Stulejman Wspaniały napisał:

I co to za patriotyzm, gdzie interes państwa splata się z drugim ośrodkiem władzy, jakim jest obce dla nas państwo Watykan? To jest zdrada własnego państwa, a nie patriotyzm.

Pisałem wiele razy podobnie i myślę podobnie, podobne tematy również zakładałem. To okupant który chwalił niemców za podbój Polski w '39, który rzucał klątwy i popierał rozbiory. 

Dnia 31.10.2017 o 07:44, Stulejman Wspaniały napisał:

Ale weź takim wytłumacz

No weź takim wytłumacz np o papieżu. Gadał "dobrze" i był "dobry". Tusk w odniesieniu do wydarzeń w Kataloni również nawoływał do "siły argumentów, nie argumentu siły" i to czyni go "dobrym"?c Wojtyła zdradził Polskę dla obcego kraju, Tusk dla własnych korzyści i korzyści zachodu, to że gadali "dobrze", uśmiechali się do kamer, głaskali dzieci nie czyni ich "dobrymi". Taki przykład odnośnie muru nie do przebicia, argumenty nie docierają.

Odnośnie filmu to wydaje mi się, że koleś po prostu białorycerzy i jest ultrafanatycznym katolikiem.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, DOHC napisał:

Odnośnie filmu to wydaje mi się, że koleś po prostu białorycerzy i jest ultrafanatycznym katolikiem.

Też tak sądzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez SzatanKrieger
      Witajcie.

Sytuacja z przed chwili...

Mój sąsiad miał nie raz problemy za sprzedaż narkotyków - wiecie, policja i te sprawy.
      Jego syn poszedł w jego ślady, ponoć sprzedawał narkotyki nawet już w szkole (nie wiem czy już z tym skończył i nie wiem czy to prawda)
      Nie trudno zgadnąć, że kobiety uwielbiają bad boy, przecież oni są tacy męscy i świetni
      Piękna młoda dziewczyna dała się porwać no i poszła w tango z bad boyem. Kiedyś dziwiłem się, że on taki średniak a taką ładną dziewczynę wyrwał.

Co tu dużo mówić - młoda dziewczyna jest zaginiona, nie odzywa się od ponad doby, rodzicie się pytali mojej mamy czy nie mamy czasem numeru do sąsiada. Matka z ojcem i siostrami jeżdżą w te i we wte, krzyczą wyzywają no ale niestety nikogo u moich sąsiadów akurat nie ma. Jest to bardzo dziwne, bo zawsze ktoś tam był o tej godzinie.
      Biedni rodzicie jeżdżą nerwowi i szukają wszędzie młodej dziewczyny, współczuję im  

Tak się zastanawiam czy coś się jej stało, na przykład dziewczyna kitę odwaliła, jest w szpitalu, leży w rowie, została już zgwałcona w między czasie, czy sprzedana na części.
      Sąsiad pewno ma długi i miał kontakty z bandziorami więc wszystkiego bym się mógł spodziewać.

A wy jak obstawiacie, stawi się jutro dziewczyna na pierwszy dzień w szkole ?  
      Żyje czy udusiła się wymiotami po narkotykach ? 🙂 

Przestrzegam rodziców, byście zawracali uwagę z kim się wasze dzieci zadają. Historia zna nie jeden przypadek gdzie dziewczyna umarła bo brała narkotyki, nie bądźcie ślepi z kim wasze dzieci spędzają czas.

Pozdrawiam.

• Przez SzatanKrieger
      Witam.
      Dodaję je dla tych wszystkich, którzy szukają  
      Jako ciekawostkę dodam iż Sanyaja ocenił tą książkę jako "głupawkę"
      Natomiast Rozmowy z bogiem I,II,III oceniam jako jedną z najlepszych książek jakie przeczytałem a przeczytałem ją już kilka dobrych razy, chyba powrócę do nich po raz kolejny  

DZIESIĘĆ PRZYRZECZEŃ
      Po tym będziesz wiedział, że obrałeś drogę do Boga, i będziesz wiedział, żeś go znalazł, gdyż objawię ci to następujące znaki, następujące zmiany w twej osobie:
      1. Będziesz miłował Boga całym swoim sercem, całym umysłem, cała dusza. Nie będziesz stawiał innego Boga przede Mnie. Nie będziesz już czcił miłości ludzkiej, pieniędzy, powodzenia, władzy, ani też żadnych ich symboli. Odstawisz te rzeczy tak, jak dziecko odstawia zabawki. Nie dlatego, że nie sę godne, ale ponieważ z nich wyrosłeś.
      Będziesz wiedział, że zmierzasz do Boga gdyż:
      2. Nie będziesz nadaremno wymawiał imienia Boga. I nie będziesz wzywał Mnie w sprawach błahych. Zrozumiesz, jaka moc maja słowa i myśli, i nie pomyślisz nawet, aby wzywać imienia Boskiego w bez-Bożny sposób. Nie będziesz nadaremno wymawiał Moje imię, ponieważ nie możesz. Albowiem Mego imienia - “Jam Jest" - użyć nie można nadaremno (to znaczy, na próżno, bez rezultatu). A kiedy znajdziesz Boga, wiedzieć to będziesz.
      Dam ci też inne znaki, po których poznasz, że jesteś na dobrej drodze:
      3. Pamiętaj, aby dzień zachować dla Mnie, i nazwać go świętym. A to dlatego, abyś nie umacniał się w swym złudzeniu, ale przypomniał sobie, kim
      w istocie jesteś. Wówczas każdy dzień będzie dla ciebie szabatem, a każda chwila święta.
      4. Czcij matkę swa i ojca swego - i wiedzieć będziesz, że jesteś Synem Bożym, gdy cześć oddawać będziesz Bogu/Ojcu we wszystkim, co powiesz i zrobisz. Jak czcić będziesz Boga Matkę/Ojca, i swych ziemskich rodziców (którzy dali ci życie), tak i uszanujesz każdego.
      5. I poznasz, że znalazłeś Boga, gdy wiadomym ci się stanie, że nie zabijesz (nie zadasz z rozmysłem śmierci, bez powodu). Choć rozumieć będziesz, że odebrać życia nikomu i tak nie można (wszelkie życie jest wieczne), nie będziesz dążyć do położenia kresu danemu wcieleniu, ani do przemiany jednej formy energii życiowej w druga, bez najbardziej uświęconej przyczyny. Nowo nabyty szacunek dla życia sprawi, że będziesz czcić wszystkie formy życia - także rośliny, drzewa i zwierzęta - i będziesz w nie ingerował tylko wtedy, gdy wymagać tego będzie najwyższe dobro.
      I ześle ci również inne znaki, abyś wiedział, że kroczysz dobra droga:
      6. Nie zbrukasz czystej miłości zdrada czy nieuczciwością, gdyż to jest wiarołomstwem. Zapewniam cię, że gdy odnajdziesz Boga, nie dopuścisz się niewierności.
      7. Nie przywłaszczysz sobie tego, co nie jest twoje, ani nie będziesz oszukiwał, knuł czy szkodził drugiemu, aby wejść w posiadanie czegokolwiek, gdyż to oznacza kradzież. Zapewniam cię, że gdy odnajdziesz Boga, nie będziesz kradł.
      Ani też nie będziesz...
      8. Mówił nieprawdy i w ten sposób dawał fałszywego świadectwa.
      Ani też nie będziesz...
      9. Pożądał żony bliźniego swego, albowiem będziesz wiedział, że wszyscy sq twoimi ukochanymi braćmi i siostrami.
      10. Pożądał dóbr bliźniego swego, albowiem będziesz wiedział, że wszystkie dobra mogą być twoje i wszystkie dobra należą do świata.
      Poznasz, że zmierzasz ku Bogu, jeśli ujrzysz te znaki. Zaprawdę, nikt, kto szczerze poszukuje Boga, nie popełni tych czynów. Takie postępowanie stanie się dla nich po prostu niemożliwe.
      Nie są to moje zakazy, lecz swobody. Nie przykazania, lecz przyrzeczenia. Gdyż Bóg nie wydaje poleceń swojemu dziełu - Bóg jedynie mówi swoim dzieciom: oto, po czym poznacie, że wracacie do domu.
    • Przez SzatanKrieger
      Witam.
      Niestety nie mam dobrych wieści, nie wiem na ile jesteście dobrymi obserwatorami i jak mocno śledzicie to co się dzieję ale nie jest za dobrze.

Coś złego - jakaś fala się zbliża małymi aczkolwiek stanowczymi krokami.

Wenezuela się rozpada:
      https://businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/inflacja-w-wenezueli-przekroczyla-40000-procent/d3s8zxr
      Brazylia - Kraj na krawędzi upadku
      https://samiecweb.pl/post/1193/oczy-wszystkich-powinny-zwrocic-sie-w-strone-brazylii-to-kolejny-kraj-na-krawedzi-kryzysu
      Argentya - znów zbankrutuje ?
      https://www.forbes.pl/gospodarka/czy-argentyna-zbankrutuje-przyczyny-i-mozliwe-skutki-krachu/1ldyzpy
      Meksyk - to już nie wspominam, ponieważ trzęsienia ziemi oraz bieda wykańczają ten kraj.

Ameryka południowa jest w bardzo złym stanie.

Teraz Afryka :

Generalnie są pogromy białych ludzi, obwinia się ich o wszelkie nie powodzenia. Legalnym staje się mordowanie i przywłaszczenia mienia białych.
      Północna Afryka w tym Maroko, Albania itd forsują do Europy.

Europa :
      Kryzys Deutsche banku
      https://rekinfinansow.pl/niemcy-sprzedali-deutsche-bank/
      Tysiące emigrantów, lewactwo, rozdawnictwo, sprowadzenie tysięcy bojowników.
      Starzenie się społeczeństwa, kontrola.
      Turcja na krawędzi kryzysu:
      http://forsal.pl/artykuly/1198150,turcja-na-krawedzi-kryzysu-co-zrobi-erdogan.html
      Portugalia, Hiszpania, Grecja - generalnie cała Europa jest cholernie zadłużona.
      Cała idea EU klęka.

https://rekinfinansow.pl/swiatowy-kryzys-finansowy-poczatek/

Najbogatsi przewidują kryzys w ciągu maksymalnie dwóch lat
      Jakież było moje zdziwienie, gdy przeczytałem w czerwcu 2018, że SpaceX odkłada w czasie wysłanie ludzi na księżyc… ze względu na to, że spodziewa się spadku ilości zamówień na loty w kosmos w 2019… aż o 40%. To może szokować, każdego kto myśli, że „okres prosperity” jaki jest dziś będzie jeszcze długo trwał.
      75% najbogatszych Amerykanów przewiduje kryzys w ciągu maksymalnie 2 najbliższych lat. W ankiecie z kwietnia 2018 dla JP Morgan 21% z tych respondentów oceniło, że recesja zacznie się w 2019 roku, a 50%, że maksymalnie w 2020. Jeśli najbogatsi mający tyle majątku co pozostałe 99% ludzi na Ziemi mają takie negatywne nastawienie, to trudno nie spodziewać się kryzysu.
      Bill Gates (twórca Microsoft, 2-gi najbogatszy człowiek na Ziemi) w lutym 2018 na pytanie, czy będzie kolejny kryzys finansowy odparł:
      Co ciekawe, Gates zasugerował, że Warren Buffet także podziela ten pogląd. Warren Buffet to 3-ci najbogatszy człowiek na Ziemi, właściciel m.in Coca-Cola i Wall Mart.

Dużym Państwem, którego problemy już się ujawniły jest Turcja. Dodruk pustego pieniądza przez bank centralny Turcji doprowadził do inflacji w wysokości ponad 12% r/r. Nieoficjalna inflacja podobno jest jeszcze wyższa, niektórzy ekonomiści szacują ją na 40%. Gospodarka Turcji właśnie rozlatuje się na naszych oczach. Szybka normalizacja sytuacji ekonomicznej nie jest już możliwa moim zdaniem. Panikę ludzi trudno jest szybko opanować. Osobiście współczuję  Turkom utraty oszczędności życia.

Przypominam, że Turcja kładzie 20 miliardów euro na to by imigranci nie przedostali się do Europy.

Przygotuj się na ucieczkę przed załamującą się giełdą, spadkami cen nieruchomości, na upadek dużego partnera handlowego Wielkiej Brytanii oraz na największy kryzys bankowy w historii świata!
      15 września 2008 roku bank Lehman Brothers ogłosił bankructwo. Zobowiązania banku wyniosły ponad 600 mld dolarów co stanowiło największy przypadek bankructwa w historii. W ciągu kolejnych dwóch miesięcy amerykańska giełda załamała się o 40% powodując recesję na całym świecie.
      To było jednak nic w porównaniu z tym, co czeka nas już w roku 2018!
      Po roku 2009 kryzys zadłużeniowy w Grecji ciągnął się przez długi czas. Kraj ten nigdy nie wywiązał się ze swoich zobowiązań ani z pakietu ratunkowego. Spadek na greckim rynku nadal pozostaje na poziomie około 90% pomimo starań Międzynarodowego Funduszu Walutowego (IMF), Europejskiego Banku Centralnego (ECB) oraz Unii Europejskiej. Szacuje się niewypłacalność Grecji na kwotę 261 mld dolarów.
      To jest jednak nic w porównaniu z tym, co czeka nas już w roku 2018!
      4 lipca 1997 roku wierzyciele firmy Somprasong Land & Development głosowali za ogłoszeniem jej niewypłacalności – firma miała długi w wysokości 80 mln dolarów. W ciągu następnych dwóch dni ta niewielka jak na dzisiejsze czasy niewypłacalność tajskiego dewelopera, uruchomiła niewyobrażalny efekt domina, znany jako azjatycki kryzys finansowy. W rezultacie największy w historii spadek amerykańskiego indeksu Dow Jones wymusił zawieszenie handlu. Po podniesieniu stóp procentowych do 150% Rosja stała się niewypłacalna. Grupa G7 była zmuszona utworzyć plan ratunkowy dla Brazylii. Międzynarodowy Fundusz Walutowy IMP musiał ratować kilka państw przed bankructwem.
      To jest jednak nic w porównaniu z tym, co czeka nas już w roku 2018!
      Dzisiaj finansowy efekt domina dotyczący niewypłacalności będzie 30 tys. razy większy niż w przypadku Somprasong Land & Development!
      Czy potraficie sobie wyobrazić bankructwo dziesięć razy większe niż upadłość Grecji oraz cztery razy większe niż Lehman Brothers? Będzie to kryzys bankowy, który rozprzestrzeni się na całym świecie podobnie jak w roku 1997 oraz 2008 poprzez tzw. efekt domina.
      Podobnie jak poprzednio Wielka Brytania nie będzie na te wydarzenia odporna. Z powodu bankructwa Lehman Brothers po drugiej stronie Atlantyku, nasze akcje spadły o prawie 30%. Nasz system bankowy odmówił posłuszeństwa i konieczne było udzielenie pomocy wielu brytyjskim instytucjom finansowym.
      Kryzys w Grecji przez wiele lat powodował wstrząs na rynku UK pomimo ”działań ratunkowych” ze strony UE, IMF oraz ECB. Bez ich “starań” gospodarka światowa powróciłaby do sytuacji z roku 2008.
      Ale tym razem to inny – jeden z największych partnerów handlowych Wielkiej Brytanii mierzy się z bankructwem, nie niewielki kraj czy firma na drugim końcu świata. Będzie to bankructwo, które doprowadzi do znacznie gorszego międzynarodowego efektu domina, z którym nigdy wcześniej nie mieliśmy do czynienia.  Nasza przyszłość ekonomiczna oraz finansowa zostanie bardzo dotknięta. Będzie to miało wpływ na nasze konta bankowe, akcje, nieruchomości, emerytury, gospodarstwa domowe, stanowiska pracy, oraz wszystkie pozostałe elementy naszego życia finansowego.
      Szczerze mówiąc to kryzys ten będzie takich rozmiarów, że nawet nikt nie jest w stanie dokładnie określić jaki będzie miał na nas wpływ. Znajdujemy się na niezbadanych wodach i do dyspozycji mamy jedynie wraki z przeszłości, na których możemy się uczyć. Mogę zatem jedynie powiedzieć, że będzie dużo gorzej, niż po bankructwie banku Lehman Brothers. I znacznie gorzej, niż w przypadku ekonomicznego chaosu spowodowanego kryzysem związanym z długiem publicznym Grecji. Skutki będą sięgać dużo dalej niż podczas azjatyckiego kryzysu finansowego.
      Poluzowanie polityki pieniężnej (QE – Quantitative Easing) odwróciło na jakiś czas konsekwencje ekonomiczne i finansowe bankructwa Lehman Brothers. Grecja również otrzymała znaczną pomoc. Natomiast pakiety ratunkowe IMF “rozwiązały” azjatycki kryzys finansowy. Wydaje mi się jednak, że tym razem ratunku nie będzie. Z kilku prostych przyczyn. W roku 2018 kryzys finansowy rozpocznie się w miejscu, którego uratować nie można. Problem jest zwyczajnie zbyt duży, aby sobie z nim poradzić.
      Zamiast ratunku, rozwiązaniem będzie musiało być ogłoszenie niewypłacalności. Niewypłacalności, która uruchomi kryzys większy, niż w przypadku Lehman Brothers, Grecji oraz tajskiego dewelopera.
      Mam też jednak dobre wieści. My – mali inwestorzy, posiadamy pewne narzędzia, aby uchronić się przed tym kryzysem, a nawet czerpać z niego korzyści. Jakie? Czytaj dalej.
      Złamanie europejskiego banku dla osiągnięcia zysków w stylu George’a Sorosa.
      W roku 1992 Diabelska Trójca przyszła po Wielką Brytanię (pod nazwą Diabelskiej Trójcy – Eng. Unholy Trinity, znana jest hipoteza w ekonomii mówiąca, że tych trzech rzeczy jednocześnie w jednym miejscu być nie może: 1- stały kurs waluty, 2 – wolny przepływ kapitału, 3 – niezależna polityka monetarna.

W 1992r po wzroście stóp procentowych z powodu dzikiej polityki gospodarczej, brytyjski minister finansów Norman Lamont ostatecznie porzucił Mechanizm Kursów Walutowych (ERM). Wartość funta spadła o 17% a dzień ten stał się znany jako Czarna Środa (Black Wednesday). Owiany złą sławą kierownik ds. funduszy hedgingowych George Soros był na to przygotowany. Złamał bank centralny Anglii (Bank of England BoE) i … zarobił miliard dolarów. W międzyczasie Brytyjczycy popadli w recesję. Ceny domów spadły.
      W sumie to nie dziwi mnie fakt, ze Soros postanowił na tym skorzystać. Załamanie z 1992 roku było przecież jedynie powtórką kryzysu z lat 70-tych, kiedy to kariera Sorosa rozkwitła po raz pierwszy. Był on w stanie przewidzieć co miało się wydarzyć w roku 1992. I ponownie w roku 1997, kiedy to został wskazany przez premiera Malezji jako „nieuczciwy spekulant” z powodu czerpania zysków z azjatyckiego kryzysu finansowego.
      Dzisiaj ponownie mamy okazję zmierzyć się z taką samą sytuacją. Takie same zagrożenia. Takie same szanse. Diabelska Trójca powróciła! Dobrą wiadomością jest to, że sytuacja ta stawia przed nami takie same okazje, jakie miał Soros w latach 1972, 1992 oraz 1997.
      W 2018 roku Włochy zbankrutują, porzucą euro i spowodują uruchomienie największej paniki finansowej w historii.
      Podobnie jak szybko problemy banku Lehman Brothers oraz Tajlandii w 1997 roku rozprzestrzeniły się po całym świecie, tak samo kryzys długu publicznego Włoch szybko stanie się problemem globalnym. Wielka Brytania stanowi centrum finansowe dla Włoch, a strefa euro jest naszym największym partnerem handlowym. Będziemy zatem stanowić grupę dotkniętą w największym stopniu.
      W nadchodzących miesiącach ECB zamierza zaostrzyć warunki pieniężne poprzez porzucenie polityki QE i ewentualne podniesienie stóp procentowych. Jest to reakcja na ekonomiczny rozkwit i inflację w Europie północnej (w tym głównie  w Niemczech). Południowa Europa nadal jednak zmaga się z trudnościami. Oznacza to, że ECB nie będzie już dalej odkupować zobowiązań m.in. Włoch. A bez wsparcia ECB włoski rynek obligacji się załamie.
      Kto złamie się pierwszy?
      Wielka Brytania w dalszym ciągu będzie mogła drukować pieniądze i dewaluować funt, czego z resztą dokonała po głosowaniu w sprawie Brexitu. ECB ma natomiast związane ręce. Nie ma możliwości dewaluacji własnej waluty.
      W tym roku ze względu na inflację oczekuje się od głównych banków centralnych na całym świecie podniesienia stóp procentowych. ECB dokona likwidacji polityki QE prawdopodobnie już we wrześniu. To oznacza duże wyższe koszty finansowania m.in. dla Włoch. Kto polegnie pierwszy w sytuacji, gdy zadłużenie staje się coraz droższe? Pożyczkobiorcy wysokiego ryzyka, którzy zaciągnęli więcej pożyczek, niż mogli sobie na to pozwolić w oparciu o rosnące ceny domów? Być może firmy, które zbytnio się zadłużyły w dobrych czasach? Jak już wspomniałem, według mnie są to Włochy – włoskie gospodarstwa domowe, włoskie firmy, włoski rząd. Włochy stanowią najsłabsze ogniwo.
      Problemem jest to, że kraj ten jest zbyt duży, by upaść, ale też zbyt duży, by otrzymać pomoc. Niezbyt dobre połączenie dla strefy euro ani światowych rynków finansowych.
      „Kraj, który zbliża się do wyborów, posiadający wysokie poparcie partii populistycznej, z gospodarką posiadającą zbyt słabe wyniki, porównywalnie dużym obciążeniem w postaci kredytów, oraz słabym systemem bankowym, który w dalszym ciągu mierzy się z toksyczną spuścizną w postaci długu państwowego – wszystko to stanowi wiele elementów potrzebnych dla wystąpienia potencjalnego kolejnego kryzysu finansowego.” – Deutsche Bank.
      „Możemy zatem założyć, że jeśli Włochy staną się przyczyną kryzysu, będzie to prawdopodobnie groziło uruchomieniem kryzysu egzystencjalnego na całym obszarze gospodarczym.” – Deutsche Bank.
      Problem kredytów podwyższonego ryzyka we Włoszech.
      Nie tylko dług rządu stanowi problem. Niepokojący jest również problem Włoch związany z prywatnymi nieściągalnymi należnościami. Posiada on nawet swoją nazwę – Le Sofferenze – co oznacza „cierpienie”. Nawet w przypadku stóp procentowych bliskich zeru, ludzie nie mogą spłacić swoich długów. Bank BNP Paribas informuje:
      “Włoski system bankowy posiadał wskaźnik zagrożonych pożyczek na poziomie 16,4% w trzecim kwartale roku 2016. Jedynie systemy bankowe Grecji, Cypru oraz Portugalii posiadały wskaźniki wyższe, odpowiednio 47%, 47% oraz 20%. Ich aktywa reprezentują jednak jedynie, odpowiednio, 1,2%, 0,3% oraz 1,4% całkowitych aktywów bankowych całej strefy euro. Wartość dla włoskiego systemu bankowego wynosi 13%, czyniąc ją trzecią co do wielkości w strefie euro, po Francji (27%) oraz Niemczech (25%)”.
      Deutsche Bank szacuje, że problem zagrożonych pożyczek jest teraz nawet większy, sięgając 349 mld euro! To więcej, niż niewypłacalność Grecji. Jest prawie takiego samego rozmiaru, jak straty z tytułu hipotek o wysokim ryzyku w USA podczas kryzysu w 2008 roku. Oznacza to, że włoski system bankowy posiada ogromny problem i to już dzisiaj – w miarę jeszcze dobrych warunkach ekonomicznych.
      W jaki sposób rozpocznie się kryzys związany ze zobowiązaniami Włoch w 2018 roku?
      Przyczyną będzie konieczność zwiększenia stóp procentowych przez ECB z powodu inflacji, głównie w Niemczech. Również tegoroczne zaprzestanie wykupowania zobowiązań Włoch w ramach QE.
      W jakiej pozycji stawia to Wielką Brytanię? Masakra walutowa oraz implozja europejskiej gospodarki wywołałaby oczywiście spustoszenie zarówno w brytyjskich sektorach eksportowych jaki i usługach finansowych. Spadek funta uchronił nas przed upadkiem z powodu Brexitu ale kryzys europejski będzie miał odwrotny skutek – wartość funta znacznie wzrośnie. Pogorszy to warunki handlowe Brytyjczyków w momencie, gdy UK mierzy się z rozprzestrzeniającym się kryzysem bankowości.
      Należy pamiętać, że Wielka Brytania jest wyjątkowo narażona na zagraniczne kryzysy finansowe. Dlaczego? Z powodu swojego systemu finansowego. Można wyróżnić dwa powiązane ze sobą czynniki, które są dla mnie najbardziej niepokojące w przypadku sektora bankowości, jak i usług finansowych Wielkiej Brytanii:
      1) Jego rozmiar.
      Przemysł finansowy zatrudnia ponad 7% całej siły roboczej Wielkiej Brytanii (2,2 mln osób). Jest to największy sektor odprowadzający podatki (11,5% wpływów podatkowych). Jest to również największy eksporter, posiadający nadwyżkę handlową wynoszącą 72 miliardy funtów. Co jest najbardziej niepokojące to stopień, w jakim przemysł dotuje pozostałą część kraju. Usługi finansowe zlokalizowane są głównie w południowo-wschodniej i londyńskiej części kraju, które przypadkowo są jedynymi regionami, które generują nadwyżkę podatkową. W każdym z pozostałych regionów w Wielkiej Brytanii wydatki publiczne przewyższają wielkość generowanego wpływu z podatków. Przychody generowane przez sektor finansowy są zatem kluczowym elementem dobrej sytuacji ekonomicznej Wielkiej Brytanii.
      2) Sposób, w jaki jest on połączony.
      Podczas ostatnich kryzysów nie chodziło o to, że banki były „zbyt duże, by upaść”. Banki Wielkiej Brytanii były zbyt powiązane, aby upaść – była to złożona sieć kontaktów między nimi a pozostałymi międzynarodowymi instytucjami, które doprowadziły do kryzysu. Banki Wielkiej Brytanii stanowią ogromną część gospodarki UK ale i również stanowią istotne elementy wiążące globalny system finansowy. Banki te dzięki swojemu złożonemu systemowi połączeń posiadają zdolność do przenoszenia toksycznych problemów z jednej części świata finansowego do innej.
      Metafora tych połączeń – wyobraźmy sobie, że np. we Włoszech lub Hong Kongu wybucha epidemia jakiegoś wirusa. Ile czasu minie zanim ktoś będzie podróżował przez lotnisko Heathrow? Niewiele. Przełóżmy to teraz na system finansowy.
      To wszystko oznacza, że system finansowy Wielkiej Brytanii – jak wspomniałem powyżej, o kluczowym znaczeniu dla naszej gospodarki – jest wyjątkowo podatny na kryzys. Jeśli zagłębimy się w to, jak bardzo wrażliwy jest ten system, doznamy ogromnego szoku. Bo:
      – System finansowy Wielkiej Brytanii udziela ogromnej liczby pożyczek innym korporacjom finansowym. W roku 2014 wartość ta znajdowała się na poziomie 34% naszego całego PKB – pięć razy więcej, niż średnia w grupie G7.
      – Jest to, jak do tej pory, najbardziej rozwinięty sektor w porównaniu do naszej gospodarki spośród wszystkich krajów wchodzących w skład grupy G7. Aktywa bankowe stanowią 400% naszej całej gospodarki!
      – Jeśli chodzi o narażenie na dług konsumencki, zajmujemy drugie miejsce po Kanadzie. Przewiduje się wzrost długu konsumenckiego do 150% PKB w przyszłym roku.
      – Posiadamy najniższy wskaźnik „przydatnych pożyczek” (udzielanych “rzeczywistym” przedsiębiorstwom a nie innym instytucjom finansowym) w grupie G7.
      – Posiadamy najwyższy wskaźnik „aktywów obciążonych ryzykiem” spośród wszystkich krajów grupy G7 (stosunek bezpiecznych aktywów związanych z działalnością do bardziej ryzykownych aktywów niezwiązanych z podstawową działalnością).
      – Posiadamy najwyższy wskaźnik dźwigni finansowej (udzielania pożyczek) spośród wszystkich systemów bankowych grupy G7.
      Economics Foundation dokonała klasyfikacji każdego kraju na podstawie odporności. Wielka Brytania znajduje się na ostatnim miejscu! Kolejny najmniej odporny system stanowi nota bene system Włoch.
      Innymi słowy, system finansowy i bankowy Wielkiej Brytanii tworzy ogromną porcję naszej gospodarki, dotując pozostałą część kraju w postaci podatków, a jednocześnie jest najbardziej wrażliwym systemem finansowym na świecie.
      Należy zatem samodzielnie zabezpieczyć się przed kryzysem finansowym. Można to uczynić na różne sposoby. Skontaktuj się ze mną, żeby oszacować czy Twoje aktywa są zagrożone i jak ewentualnie je ochronić.

PS Osobą zarządzającą funduszami, która prawdopodobnie zepchnie Georga Sorosa na drugi plan jest Ray Dalio. Ten gość w roku 2018 potroił swoje zakłady wobec włoskich firm do 3 mld dolarów! i podniósł swoje zakłady wobec firm europejskich do 22 mld dolarów! Dalio spodziewa się takiego samego kryzysu, jak ja.
      PS1 Inny ogromny problem to nasi “przyjaciele” zza oceanu – Stany Zjednoczone. Ich dług wynosi już ponad 20 bln dolarów a najwięksi wierzyciele USA czyli Chiny i Japonia, nie chcą Ameryce już więcej pożyczać. Wartość dolara spada, część świata przechodzi na petro-juana, a to jest ogromny cios dla największej (jeszcze) gospodarki świata. Moim zdaniem bez jakiegoś spektakularnego rozwiązania Stany po prostu upadną, lub przynajmniej utracą pozycję światowego lidera. Co mam na myśli pisząc “spektakularnego”? Nie wiem, być może wojna światowa, a być może coś innego, czego jeszcze wcześniej nie doświadczaliśmy. Ale zdecydowanie coś wisi w powietrzu…

Co sądzicie o tym Panowie ?
    • Przez viko
      Od jakiegoś czasu zastanawia mnie jakie macie doświadczenie w pracy w Polsce i zagranicą. Głównie intereusją mnie wasze przejścia z przełożonymi. Z tego co doświadczyłem na własnej skórze za gramica najgorsy jest Polak jako szef. Za pare euro sprzeda jak śmiecia. 

W Polsce to zależy. A jakie Wy macie przejścia?
    • Przez Still
      Niestety, kultura w łóżku nie zawsze jest naszą mocną stroną. I jeśli wydaje ci się, że to zazwyczaj mężczyźni nie postępują w alkowie tak, jak należy. Kobietom również zdarzają się wpadki – niektóre są nieumyślne, inne natomiast dokładnie przemyślane.

Oto szokująca relacja kilku facetów. – Nie mogłem uwierzyć w to, co zrobiła moja partnerka. Na jej miejscu ze wstydu wyjechałbym z miasta – mówi jeden z nich.

„ Pewna dziewczyna chciała przede mną wyjść na wyzwoloną kochankę. Przechwalała się, że lubi robić loda do końca i że smak spermy ją nakręca. Mnie z kolei nakręciły takie opowieści. Rozpiąłem rozporek i powiedziałem, żeby pokazała, na co ją stać. Doszedłem w jej ustach, ona jakby nigdy nic przełknęła nasienie. Po 10 sekundach… zwymiotowała je jednak na moje stopy. Ohyda!”.   

Może pan niech je więcej owocków w szczególności ananasa - podobnież wtedy lepiej smakuje i nie ma cofki 

„Pamiętam, jak kiedyś przyjechałem do pewnej dziewczyny. Nie umawialiśmy się na seks, ale w głębi duszy(wtf? ) liczyłem na to, że do czegoś między nami dojdzie. Piliśmy sobie wino, stopniowo przysuwaliśmy się do siebie na kanapie, aż wreszcie zaczęliśmy się namiętnie całować. Najpierw dotykałem jej przez ubranie, ale w końcu zacząłem ją rozbierać. Zdjąłem sukienkę, rajstopy, stanik, zdjąłem też majtki. I tutaj przykra niespodzianka. Były brudne, co nie umknęło mojej uwadze. Nie mogła zmienić bielizny przed moją wizytą? Wszystkiego mi się odechciało, ale jakoś się zmusiłem do szybkiego numerku. Więcej się nie spotkaliśmy”.

Oj może mokro się dziewczynie zrobiło na jego widok i od razu trauma.... 

„Kochałem się kiedyś na pieska z jedną dziewczyną. Było mi przyjemnie, dopóki nie zauważyłem, że w czasie zbliżenia ona obgryza sobie paznokcie. Nie znoszę tego nawyku i tego widoku. To było obrzydliwe. Potem myślałem tylko o tym, że po moim prześcieradle walają się kawałki paznokci i martwego naskórka”.

WoW, to facet musiał być dobry w te klocki.... Dziewczyna z nerwów obgryzała paznokcie bo nie wiedziała co jej Prywatny Grey jeszcze wymyśli... 

„Spotykałem się kiedyś z niezłą wariatką. Chyba byłem z nią tylko dlatego, że lubiła seks. Mogła kochać się na okrągło, miała wręcz niezaspokojony apetyt( szczęściarz  ). Kiedyś naszła ją ochota na igraszki akurat wtedy, gdy miała okres. Nie za bardzo chciałem z nią wtedy to robić, bo seks w czasie miesiączki wydaje mi się po prostu obrzydliwy. Ona wymyśliła więc, żebyśmy pokochali się od tyłu. Zgodziłem się, ale tylko pod jednym warunkiem – że zrobi lewatywę. Nie chciałem mieć brudnych niespodzianek.  
      Zamknęła się w łazience i przez kwadrans stamtąd nie wychodziła. Potem powiedziała mi, że zrobiła to, o co prosiłem. Zaczęliśmy się kochać analnie. Było naprawdę ostro. Kiedy nagle wyciągnąłem penisa, moja dziewczyna… załatwiła się na prześcieradło. Okazało się, że wcale nie zrobiła lewatywy, tylko mnie oszukała. To było najbardziej obrzydliwe doświadczenie w moim życiu. Nie mogłem uwierzyć w to, co zrobiła. Na jej miejscu ze wstydu wyjechałbym z miasta”. 

A jednak nie szczęściarz   Nie wytrzymał bym - jebną bym pawia !

„W moim mieście jest pewna panna, która ma opinię łatwej. Zasłużyła sobie na nią, bo trudno znaleźć faceta, z którym nie spała. Zazwyczaj dzwoniłem do niej, jak akurat naszła mnie ochota na seks.
      Pewnego wieczoru poprosiłem, żeby do mnie przyjechała. Zgodziła się. Poprosiła, żebym zgasił światło, choć wcześniej robiła to chętnie przy zapalonym. Stwierdziłem: „OK., zrobię wszystko, byle ją przelecieć”. Zaczęliśmy to robić na stojąco przy ścianie. Było ekstra, dopóki nie skończyliśmy. Włączam światło, a w pokoju pełno krwi. Na moim penisie, na dywanie, a nawet na ścianie. Laska miała okres, ale mi się do tego nie przyznała. Zacząłem się na nią wydzierać, ona z kolei wrzeszczała na mnie. Na odchodne wyrzuciła na podłogę zużyty tampon, który przed wejściem do mojego mieszkania schowała w swojej torebce. Potem jakby nigdy nic wyszła, a ja musiałem sprzątać cały pokój. Ścianę trzeba było odmalować”.   

Dobry marynarz to i morze czerwone przepłynie. 

A bracia mają jakieś ciekawe historie ??? 

Zrodło: https://www.bezux.pl/wpisy/oblesne-rzeczy-ktore-kobiety-robia-podczas-seksu/3559/2
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.