Skocz do zawartości

Serial "Ciąża z nieznajomym" w duńskiej telewizji


MoszeKortuxy

Rekomendowane odpowiedzi

No w Skandynawii coraz bardziej "postępowo" :lol: W Danii od 2018 roku wystartuje serial o nazwie "Gravid med en fremmed” czyli "Ciąża z nieznajomym". Teraz uczestniczki nowego programu mają zachodzić w ciążę z obcymi sobie mężczyznami. To osoby, które chcą mieć dziecko, ale pozostać jednocześnie singlami. Po dobraniu partnera wedle preferencji mają zajść z nim w ciążę, a potem wspólnie sprawować nad nim opiekę, mieszkając osobno. 

"Format reklamowany jest jako odejście od tradycyjnego modelu rodziny."

 

Takie seriale oglądają głównie kobiety i mają one utrwalić w kobiecych głowach przeświadczenie, że ich dzieci nie potrzebują ojca, a mężczyzna jest im jedynie potrzebny do zapłodnienia.

 

Co sądzicie o tym serialu?
 

źródła:

http://www.fronda.pl/a/ciaza-z-nieznajomym-w-dunskiej-telewizji-oto-kolejny-dowod-moralnego-upadku-europy,101770.html

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/discovery-networks-reality-ciaza-z-nieznajomym-pregnant-with-a-stranger

https://www.wprost.pl/teatr-opera/10083912/slub-z-nieznajomym-nowy-hit-telewizji-to-ciaza-z-nieznajomym.html

 

 

 

Edytowane przez MoszeKortuxy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, napisałem tak jakby to było porównywalne, mój błąd. Chodziło mi bardziej o modę w stylu - 'prawdziwe życie'. Tak jak te powszechne u nas seriale z "aktorami" z łapanki, żeby było bardziej autentycznie a mniej cukierkowo. Dla mnie jasne jest to, że jak już łapy na tym kładzie telewizja, to jest to jedna wielka ustawka pod publikę = duuuży hajs dla sponsorów/reklamodawców.

 

Wyremontuj mi chatę. Odpicuj mi furę. Wydobądź ropę. Shandluj barak. Odśwież kebaba. Zrób dzieciaka - jedno gówno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to wczoraj, miałem to wstawiać na forum :) Powiem tak,

nawet nie muszę oglądać. Takie przypadki to ja mam na wyciągnięcie ręki. Samo życie.

 

Jest tam też mowa o polskim programie ślubu od pierwszego wejrzenia na TVN.

Współczuję facetom, w ciemno od razu pakować się w ślub, pewnie bez intercyzy.

 

Jeszcze 5 lat temu człowiek był naiwny, ale teraz już po prostu ludziom odwala i co gorsza widać to w swoim bliskim otoczeniu. 

Edytowane przez slavex
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogaci będą się bogacić a biedni ubożeć i to nie w wymiarze wyłącznie finansowym. To że kogoś się wsadzi do Passata nie oznacza że przestał być proletariuszem. Teraz jest mnóstwo programów dla proletariatu, bo czymś go trzeba zająć, jako że nigdy nie miał własnego pomysłu na siebie. Myślę że programów typu "taniec na wzwodzie" czy "sranie z gazdami" będzie coraz więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka tendencja nic dobrego nie wróży. Te programy mają odciągnąć uwagę proletariatu od prawdziwych problemów. Jednak im biedniejsi będą, a koszty życia będą coraz wyższe tym szybciej zaczną się rozruchy społeczne. Wtedy właśnie podrzuca się agentów pokroju Lenina i Trockiego do danego państwa, którzy już całkiem je destabilizują i rozpoczynają wojnę domową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.