Skocz do zawartości

Prośba o męskie rady


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :-) 

Jeśli dodałam temat w złym miejscu to przepraszam i proszę o przeniesienie, ale w rezerwacie dla kobiet nie znalazłam odpowiedniej kategorii. 

Poznałam w pracy fajnego mężczyznę 2 miesiące temu,  jesteśmy na etapie flirtu. Facet ten początkowo dość często i jawnie ze mną flirtował, po czym zaczął się wycofywać. 

Ja próbowałam do niego zagadywać ale nie widząc już tak pozytywnych sygnałów z jego strony jak na początku, odpuściłam bo myślałam, że widocznie mu się nie podobam. Jak tylko sobie odpuszczałam to on znowu zaczynał zabiegać. I tak ciągle, aż nie wiedziałam o co mu chodzi. 

Pierwszy raz mam taką sytuację. Do tej pory sprawy były jasne: jak ktoś był zainteresowany to zabiegał do skutku, jak nie zabiegał to nie był zainteresowany i tyle. 

Tu mam niezłe zdziwko bo facet mnie olewa a jednocześnie zauważyłam, że patrzy się na mnie, zaczyna się przysłuchiwać jak z kimś rozmawiam, etc. Wygląda to tak jakby był zainteresowany i obrażony jednocześnie. Z tym, że nie bardzo ma powody by się obrażać i ta opcja odpada bo na przemian jest bardzo miły lub oschły. 

Szkoda bo to fajny facet, w moim typie pod względem poczucia humoru, fizyczności i paru innych kwestiach. 

Chciałabym zrozumieć co tu się wydarzyło.

Już miałam sobie odpuścić bo wydawało mi się, że jednak on nie jest mną zainteresowany. 

Potem znowu okazywało się, że jednak jest.

Zastanawiam się czy po prostu ma mnie w D, czy to jakieś zagrywki mające na celu złapać moje zainteresowanie. 

 

Ostatecznie poprosiłam go o przysługę bo wiem, ze ma łatwy dostęp do rzeczy, którą chciałam nabyć. Zgodził się od razu, nawet się bardzo ucieszył  jak go poprosiłam o to. Obiecał,  że się odezwie w tej sprawie na drugi dzień, po czym w ogóle się nie odezwał. Gdy się spotkaliśmy w firmie to zagadywał do mnie z uśmieszkiem na głupie tematy tylko nie na ten. Przykro mi było, że olał moją prośbę w ważnej dla mnie sprawie. No i teraz pytanie do panów, co Wy o tym sądzicie? 

Nic z tego nie będzie? Może ja coś zrobiłam źle? 

Olać i zapomnieć czy jakoś ciekawie rozegrać tę sytuację? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zgrywać księżniczkę i nie możesz wyjść pierwsza z inicjatywą? Umów się z nim na kawę, albo coś. W imię czego to mężczyzna ma zabiegać o kobietę? Korona z głowy Ci spadnie? To on Ci się podoba, Ty nie wiesz czy się jemu podobasz. Zrób pierwszy krok. 

 

ps.

To co opisujesz to push/pull. Raz oschły, obojętny potem miły. Pewnie jakiegoś PUA się naczytał

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.