Skocz do zawartości

Dwie nowe książki?


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadłem na pewien pomysł - wziąłbym najlepsze arty z ecoego.pl i z samczego, i umieścił je w dwóch książkach. Bo widzę że do pisania mam obrzydzenie, więc byłoby w papierze takie pamiątkowe dla fanów. Co o tym sądzicie?

 

Przy okazji zleciłem profesjonalną korektę Kobietopedii, Wyprawy i Stosunk., dodam do nich po bonusowym rozdziale, nowy skład i druknę trochę w papierze na sprzedaż, bo ciągle mnie ktoś o nie pyta.

  • Like 10
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 2.11.2017 o 15:42, Stulejman Wspaniały napisał:

Przy okazji zleciłem profesjonalną korektę Kobietopedii, Wyprawy i Stosunk., dodam do nich po bonusowym rozdziale, nowy skład i druknę trochę w papierze na sprzedaż, bo ciągle mnie ktoś o nie pyta.

Nie będę już pytał, kiedy drukowane wersje tych książek będą dostępne, napiszę tylko, że codziennie sprawdzam sklep internetowy, czy już je można kupić :)

Edytowane przez Veni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są już u mnie, ale nie mam jak ich wysłać, z domu nie wyjdę. 

 

Poza tym już wysłałem książki w sobotę dwóm osobom z poczty priorytetem, i do teraz ich nie ma. Totalny burdel i syf, na poczcie czeka się minimum pół godziny, nie dam rady, musiałbym być na silnych lekach żeby dać radę a i tak nie wiem czy by się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały A kurier? Odebrał by Ci prosto z chaty.

Inpost i pocztę pl bym odpuścił. Mi teraz priorytet szedł 2 tygodnie! Natomiast Inpost nie bierze nawet podpisu przy odebraniu, więc jest ryzyko, że zostawią paczkę chuj wie gdzie. Zdarza się, że zostawiają w krzakach, u sąsiada, u ochroniarza itd... Porażka.

Tylko kurier.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.