Skocz do zawartości

Moj track


2073

Rekomendowane odpowiedzi

ten pluck na początku za głośny i jakoś nie pasuje do wokalu. Nie ma tu żadnej harmonii, wszystko narzygane, aby grało. Ten kick to jakby ktoś młotem w blachę napierdalał w stoczni.

Dźwięki euro-dance z początku lat 2000, końcówki lat 90. Robiłeś coś w ogóle z nimi, czy jechałeś z gotowych presetów ? ;)

Dla mnie do kosza. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Metody napisał:

ten pluck na początku za głośny i jakoś nie pasuje do wokalu. Nie ma tu żadnej harmonii, wszystko narzygane, aby grało. Ten kick to jakby ktoś młotem w blachę napierdalał w stoczni.

Dźwięki euro-dance z początku lat 2000, końcówki lat 90. Robiłeś coś w ogóle z nimi, czy jechałeś z gotowych presetów ? ;)

Dla mnie do kosza. 

 

hahaha kolego . Ten track jest wydany w wytwórni fonograficznej w Niemczech.I  do kupienia jest w wielu sklepach. W topowej wytwórni tego stylu muzycznego.

Ale ok to Twoje zdanie.

 

Ten track ma 8lat około. Wtedy jeszcze były modne te klimaty w miarę.

 

 

ps. to styl jumpstyle...Tu musi być taki kick...

 

 

 

17 godzin temu, Metody napisał:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, 2073 napisał:

Ten track jest wydany w wytwórni fonograficznej w Niemczech.I  do kupienia jest w wielu sklepach. W topowej wytwórni tego stylu muzycznego.

Ale ok to Twoje zdanie.

To, że został wydany to wcale nic nie znaczy. Teraz wydaje się dosłownie ,,wszystko''. Na temat jakości wydawnictw i trudności w przebiciu się do naprawdę dobrego materiału można opowiadać całą noc. 

Moją opinią sie nie przejmuj. :) Oceniłem tylko ten numer, może masz dużo lepsze, nie wiem ? Jestem też trochę cięty na styl muzyczny, który tutaj zaprezentowałes, więc jestem też trochę stronniczy ? :)

Olej mnie ciepłym moczem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.