Skocz do zawartości

Krótko i mocno


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszytkim.

Moja historia zaczyna się jakiś miesiąc temu. Moja (już) była wyjechała na studia do innego miasta (+- 450km od miejsca zamieszkania) zaczęło się ostro psuć. Oziębłość z jej strony, totalny brak zainteresowania moją osobą (xD) itd. No ogólnie sprawa się sypie. Przez ten miesiąc kiedy jeszcze byliśmy razem byłem bardzo podejrzliwy (wiem, że tym zjebałem). Dowiedziałem się, że jest ktoś inny... jakiś koleś przed 30stką a my oboje mamy po 19. Kasiasty, zabawny i w ogóle tylko brać, tego wszystkiego dowiedziałem się od niej samej. Podobno to tylko przyjaciel bo nikogo innego nie zna a tak to jest przynajmniej kto ją zabawiać. Wychodzenie do drogich restauracji, kina, wycieczka w góry. Zazdrość wylewała mi się uszami. Przegiąłem pałkę i zerwała (na poczatku chciała przerwy żeby się namyślić ale swoją natarczywością na jej "przyjaciela" kazała mi się całkowicie odczepić). Na poczatku przepraszałem (nawet płakałem jak ciota) wydzwaniałem jak wybitny stalker itd. Dałem sobie spokój. Od zerwania do dzisiaj mija jakieś 1,5 tygodnia a ostatni raz ja odezwałem się tydzień temu. Zadzwoniła dzisiaj zapłakana, że przeprasza, że już wie co straciła, że jej przykro itd itp. Ja totalny chłód, zacząłem się ogarniać od tej przykrej sprawy a tu znowu ona. Podobno z tym gościem do niczego nie doszło tylko przyjaźń sam nie wiem czy wierzyć bo przez ten miesiąc słyszałem same kłamstwa. Nie wiem kompletnie co mam zrobić. Pozwolić jej wrócić do Siebie, olać ją tak jak ona olała mnie. Nie wiem. Wiem, że ostateczna decyzja należy tylko do mnie ale chciałbym usłyszeć jakieś porady od kogoś bardziej doświadczonego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Nie pozwól jej wracać ale niech ona o tym nie wie.

Trzymaj ją w orbicie , sama sobie zasłużyła na obecny los.

Ogranicz wydatki na nią do minimum.

"że już wie co straciła" to nic innego jak ZERWANIE i Próba powrotu na starą gałąź ..... za takie postępowanie niema nagrody.

Pożyjesz , się przekonasz .

Ciało położone na równi pochyłej zaczyna się staczać....

Dosłuchaj audycji Marka , twoja sytuacja jest schematyczna do bóluuuuuu i 100% stan dart..oooowa.

Głowa do góry tych miłości jest jak w rybie ości....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.