Skocz do zawartości

"Mam faceta"


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra zaprawieni w bojach, jak reagujecie na taki spławik? Oczywiście może być to stwierdzenie faktu, a może to być pewna fantazja na zasadzie "spadaj gościu, Ty i tak nie masz czego u mnie szukać", ale to raczej względnie łatwo wyczuć na placu boju. Wszelkie rozkminy w tematyce techniki/sposobów/moralności mile widziane, tylko bez nastroszania piór jak koguty i tańców godowych tutaj proszę  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doświadczenia 2 możliwości (jeśli ona mówi, że ma faceta): 1. panna mówi prawdę, odpuszczam 2. panna kłamie, odpuszczam (bo nie chcę mi się już grać, wolę, jak mnie okłamuje w inny sposób :) )

W obu przypadkach, jak nie odpuszczałem, miałem tylko kłopoty :) Niech powie, że jest wolna (wtedy zagramy), choć i w tym przypadku może być zajęta (czyli kłamie w drugą stronę).

Tak więc wybór należy do Ciebie, nic Ci po opiniach :)

Przeważnie jak mówimy mam faceta , to jest to prawda , ale też jest tak że chcemy się odpędzić od natręta :) A co do tego jak faceci reagują na spławik to jest agresja i zmiana nastawienia z wcześniej miłego faceta na takiego który wyzywa od dziwek albo pasztetów

Jedna dziewczyna powiedziała mi, że ma faceta. Nie zrezygnowałem. Bardzo ją to podnieciło. Wcale nie chciała mnie spławić, bo jak się potem okazało, on był już na odstrzale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz nie zareagowałem. Bo myślałem, że to dowcip. Panna była wolna, wyjechała na obóz żeglarski i jak wróciła to mi mówi, że poznała tam kolesia i że sie zakochała od pierwszego wejrzenia. Uznałem to za odrobinę niesmaczny żart w mojej obecności, ale... I w ten sposób wdepnąłem w małe gówno, bo faktycznie poznała tam kolesia i faktycznie sie zakochała od pierwszego wejrzenia. Tylko bardziej w jego możliwościach finansowych niż w nim. Ale to temat na oddzielny temat.

W każdym razie - popieram przedmówców, robić w tył zwrot, z klasą ale się wycofać. Bo inaczej to tylko problemy. A jak laska tak ściemnia, albo mówi że ma faceta, a chce żeby ją dalej podrywać, to jest sama sobie winna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem akcje z hasłem mam faceta. a raczej podobną

Na jednej z luksusowych siłowni dla "wybranych"(ponieważ ćwiczyli tam lekarze, marynarze, nauczyciele, adwokaci itd) Rzucała do mnie maślane oczka recepcjonistka, koniec końców podbiłem do niej, szło rewelacyjnie,ugadujemy sie na szame po jej pracy itd " jesteśmy ugadani" tylko ze punktem kulminacyjnym jej potwierdzenia tego było hasło "ale nie wiem co na to mój chłopak.chyba bedzie zły" zatkao mi kakao :D

Wniosek jest prosty.jak lala mówi ze ma faceta to albo go ma.albo grzecznie oznajmia pal gume dziadu borowy, Po hooy stosować riposty super tajne technologie pua jezeli lala juz na wstepie ma na ciebie wyjebane.a to że przyświruje sie paletke do niej dobrze niczego nie zmieni,

Są laski które powiedza tobie nie.są laski które wskoczą ci na plecy i pocałuja w czółko a potem kopną w dupe i są takie którym sie spodobasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dr Caligari

Quizas, wszystko zależy od podejścia, przede wszystkim nie traktuj oświadczenia "Mam faceta" jako "spławik". Automatycznie traktujesz to jako odrzucenie, a nikt nie lubi być odrzucany. Ile jest ludzi na świecie, tyle możliwych sytuacji np.

- może faktycznie mieć i nie chce się z Tobą umówić,

- może nie mieć i stosować tzw. shittest (to z terminologii pua), żeby sprawdzić, na ile jesteś wytrwały,

- może nie mieć i nie chce się z Tobą umówić, bo jej się nie podobasz (bywa ;)),

- może nie mieć i mieć gorszy dzień (zdechł jej kotek) i nie umówiłaby się nawet z Bradem Pittem,

- może być lesbijką :),

i itd, itp.

 

Grunt, żeby przestać halucynować na temat "dlaczego to powiedziała" i "co chciała mi przez to przekazać, tracić w ten sposób czas i energię na niepotrzebne myśli. Prawdy nie dowiesz się. przynajmniej nie na samym początku, musiałbyś wejść do głowy tej białogłowy albo być Duchem Świętym. Działać! Ja za czasów grzesznej młodości stosowałem taktykę "zasiewania ziarna", tj.

1. udaję, że nie słyszałem tekstu o facecie,

2. mówię wprost, że mi się spodobała i chcę mieć do niej numer telefonu,

3. jeżeli dała, to fajnie, nie - trudno. W pierwszym wypadku wysyłam następnego dnia sms z propozycją spotkania. Zgodzi się -ok, nie - i tak wygrywasz, bo ma do Ciebie namiary. Zasiałeś ziarno, nie jesteś już anonimowym typem, ale fajnym kolesiem, który ją czarująco podrywał :) Ludzie schodzą się i rozchodzą, a nuż któregoś dnia dostaniesz niespodziankę - miłego smsa "Hej, pamiętasz może tę Kasię z ... . Co słychać?" Ziarno zakiełkowało :)

 

Grunt, to nie rozkminiać, tylko działać. No i nigdy nie skupiać się na jednej kobiecie. Tak to widzę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw tematy tu się dzieją ;D ja się tam nie krepuję powiedzieć facetowi że mi się nie podoba , czy też że nie mam ochoty na rozmowę , Często tak jak pisze zarąbista że w tedy jest agresja ze strony faceta , i teksty typu zostałaś skrzywdzona przez faceta? ja nie wiem po co takie bzdury pisać bo się ktoś nie chce umówić itp albo co najgorsze wyzywają od lesbijek :D żenada , 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami zabawa procesem moze sie przeciagnac co powoduje ze laska daje Ci kopa w dupe, dlatego czasami trzeba postawic sprawe jasno :) Sam mnie tego uczyles ziomuus!

Zjebałes bo nie poszedłes za ciosem.wskazałem tobie inne wyjscie z sytuacji.nauczyłes sie co i jak.wiesz na czym to polega.nie zjebałbys to bys sie nie nauczył

no dobra to sie rozpisze

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assasyn tylko dobrze wiesz ze tamten temat był spalony od poczatku :D

Jest sobie laska i podbija do niej pseudo mistrz pua,naczytał sie o shit testach, poczytał o paternach, lizna troche nlp, stał sie " artysta uwodzenia " ze spalonego teatru.

Podbija do laski z zamiarem zaświrowania jej co w konsekwencji prowadzi do jej gaci, bo najwazniejsze przeciez co powiedziec lasce żeby ja wyruchać (kobieta ach ta wspaniała nagroda od zycia i ruchanie jedyny cel)

Słyszy hasło od lali ze ona ma faceta(albo go ma albo mówi mu tym samym pal gume), w jego głowie rodzi sie wklepany schemat ona mnie testuje i wyskakuje z wklepaną odpowiedzia "wymysliłas to na poczekaniu zebym sie odczepił?.albo wyskakuje z szarmanckim(oczywiscie pokazujac tu tym ze ma ja za szmate) wiem ale to ciebie podrywam a nie jego"

W efekcie NARZUCANIA sie jej:

a) Laska ma faceta. Pojawia sie musiu i belmondo kończy z rozjebanym łbem, ale wczesniej zanim misiu mu rozwala łeb belmondo próbuje sie ratowac tym co mu mistrzowie natłukli do łba "hej masz fajna koszule gdzie ja kupiłes"

albo po prostu laska patrzy na niego z politowaniem i mówi najzwyczajniej spierdalaj pajacu, albo uzywa innych słów wskazujacych jednoznacznie zeby koles sie wyoddalił, co w konsekwencji doprowadza do tego ze belmondo zaczyna rozkminiać punkty gdzie popełnił błąd :D

B) laska  nie ma faceta, zapowietrza sie, ale spokojnie niech sie belmondo postara.

Belmondo ja czaruje na wszelakie sposoby wali skuteczne badz mniej skuteczne metody nlp.Wkońcu nagroda jest dostanie sie do jej gaci, a lala ma najzwyczajniej dobra zabawe i pajacyka który koło niej skacze i to zalezy od niej czy mu da, czy mu nie da :D  a jak mu da to odniej zalezy kiedy go kopnie w tyłek dla lepszego faceta.

Bo to wkońcu lala daje przyzwolenie facetowi na bajerowanie jej.facet nie uwodzi kobiety. Ale pua tego nie kumaja.beton umysłowy

Cały pic pololega na tym by dla lalki stworzyć dobra bajeczke, jebana obłude, która ona kupi zeby dobrac sie do jej gaci.

Bez poznania tego co ona ma w srodku.tworzy sie puste relacje oparte tylko na tym zeby zaruchać

a potem sa żale i lamenty, Zostawiła mnie suka leciała tylko na kase albo tym podobne bełkoty bo taka sobie lale dobrał,nikt nie lubi byc robionym w chuja a kobiety sie bardzo brutalnie mszczą.

Jezeli poznaje sie babe, pierdoli sie jej o złotych górach, stwarza sie halucynacje w jej głowie, to wszystko gra i buczy do puki halucynacja trwa.

prosty przykład:

Czy byliscie kiedyś w związku i razem na cos czekaliście?przykładowo wycieczke.to jak juz sie zrodziła idea wspólnej wycieczki to juz na niej byliście od momentu czekania na nia, jak juz na niej byliscie to był chuj po ptakach.


Problemem nie udanych zwiazków jest to ze ludzie sie po prostu chujowo dobierają nic wiecej, to jest tak kurewsko proste ale zeby to łatwiej przełknac trzeba do tego dopisac ideologie.

Wracając do tematu.

Laska mówi nie.to mówi nie.na chuj sie starac o laske która mówi nie? no tak ego,nie ona tylko udaje, ona mnie testuje


Jestem nlprem(tym sie nie chwaliłem),jezeli zrozumie sie procesy rzadzace ludzkim umysłem to z drugą strona ( nie nazwe tego manipulacja a naprowadzeniem)mozna zdziałać na prawde cuda, zaszczepic mysli i cały kawał jest taki ze ta osoba bedzie myslała ze to sa jej mysli :D mozna wywoływac stany emocjonalne.cuda nie wida :D

w ciagu 5 minut u laski mozna kisiel wywołać

55937_70f90092250f8921e93745010079a355.j

ale nie latam od laski do laski poto zeby zaruchac.ja chce cos wiecej.

Pakiet ładne opakowanie ze stabilnoscia finansowa to dlamnie o wchuj za mało.szukam kobity z laserowymi oczami :D która jest córką supermena






 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera a mogłem napisać krok po kroku co zrobić zeby zaruchać, ale mam na tyle litosci zeby jakis baran który to wykorzysta potem nie płakał na forum że on tak sie starał a ona go olała.

albo popatrzmy w inna mańke, żeby nie zrobić kuku jakiemus normalnemu facetowi który na prawde ma szczere intencje co do kobity a ona zrobi proste przeniesienie na niego i go oleje bo pomysli ze to pua

No własnie olała bo po co sie dwoił i troił zeby ja zaruchać, żeby ja złapać tylko dla siebie.a ona miała co innego w głowie. Ponad rok temu sie tak pieknie wjebałem. Ja chciałem zwiazku.wyższych wartości i innych. a ona chciała sie tylko pobzykać B) na szczescie miałem wiecej oleju i sie zastanowiłem o co tu chodzi zamiast lamentowac chlać czy sie okaleczać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera a mogłem napisać krok po kroku co zrobić zeby zaruchać, ale mam na tyle litosci zeby jakis baran który to wykorzysta potem nie płakał na forum że on tak sie starał a ona go olała.

albo popatrzmy w inna mańke, żeby nie zrobić kuku jakiemus normalnemu facetowi który na prawde ma szczere intencje co do kobity a ona zrobi proste przeniesienie na niego i go oleje bo pomysli ze to pua

No własnie olała bo po co sie dwoił i troił zeby ja zaruchać, żeby ja złapać tylko dla siebie.a ona miała co innego w głowie. Ponad rok temu sie tak pieknie wjebałem. Ja chciałem zwiazku.wyższych wartości i innych. a ona chciała sie tylko pobzykać B) na szczescie miałem wiecej oleju i sie zastanowiłem o co tu chodzi zamiast lamentowac chlać czy sie okaleczać.

 

Wszystko slicznie, tyle ze jest spora grupa ludzi ktora nabija sie z NLP tak samo jak Ty nabijasz sie z PUA... Analyze this.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeanalizowane juz dawno, kazdy z nas używa zwrotów "nlpowskich" ci co nie wiedza o istnieniu nlp to robia to nie świadomie nie mając o tym zielonego pojęcia.

Więc rozumiem tych którzy nasmiewaja sie z tego bo jest to naturalna rzecz czylko ze nlp to bardziej porządkuje i opisuje proces jaki zachodzi itd

Tak samo jak zaczałem sie interesować tematyka pua itd.otwieram bukwe i czytam to co robiłem kropka w kropke a wczesniej nie miałem zielonego pojecia ze takie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.