Skocz do zawartości

Krótko i mocno


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszytkim.

Moja historia zaczyna się jakiś miesiąc temu. Moja (już) była wyjechała na studia do innego miasta (+- 450km od miejsca zamieszkania) zaczęło się ostro psuć. Oziębłość z jej strony, totalny brak zainteresowania moją osobą (xD) itd. No ogólnie sprawa się sypie. Przez ten miesiąc kiedy jeszcze byliśmy razem byłem bardzo podejrzliwy (wiem, że tym zjebałem). Dowiedziałem się, że jest ktoś inny... jakiś koleś przed 30stką a my oboje mamy po 19. Kasiasty, zabawny i w ogóle tylko brać, tego wszystkiego dowiedziałem się od niej samej. Podobno to tylko przyjaciel bo nikogo innego nie zna a tak to jest przynajmniej kto ją zabawiać. Wychodzenie do drogich restauracji, kina, wycieczka w góry. Zazdrość wylewała mi się uszami. Przegiąłem pałkę i zerwała (na poczatku chciała przerwy żeby się namyślić ale swoją natarczywością na jej "przyjaciela" kazała mi się całkowicie odczepić). Na poczatku przepraszałem (nawet płakałem jak ciota) wydzwaniałem jak wybitny stalker itd. Dałem sobie spokój. Od zerwania do dzisiaj mija jakieś 1,5 tygodnia a ostatni raz ja odezwałem się tydzień temu. Zadzwoniła dzisiaj zapłakana, że przeprasza, że już wie co straciła, że jej przykro itd itp. Ja totalny chłód, zacząłem się ogarniać od tej przykrej sprawy a tu znowu ona. Podobno z tym gościem do niczego nie doszło tylko przyjaźń sam nie wiem czy wierzyć bo przez ten miesiąc słyszałem same kłamstwa. Nie wiem kompletnie co mam zrobić. Pozwolić jej wrócić do Siebie, olać ją tak jak ona olała mnie. Nie wiem. Wiem, że ostateczna decyzja należy tylko do mnie ale chciałbym usłyszeć jakieś porady od kogoś bardziej doświadczonego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaw to gówno, bo już trochę z wierzchu zaschło i nie śmierdzi. Chyba, że lubisz zabawy plasteliną czy modeliną... Kobiet nie brakuje na świecie. 

 

Nie ma sensu ponieważ:

 

  1. Odległość - związek bez bliskości to tylko w filmach i piosenkach.
  2. Okazałeś słabość (płacz, wydzwanianie, itp) - nie masz w jej oczach jaj, jesteś niemęski.
  3. Kobieta nie warta związku. Jesteś dla niej opcją, wyjściem awaryjnym. Boi się samotności, więc jak nie ma lepszej opcji będzie się karmić Twoimi komplementami i emocjami. Pojawi się lepszy, Ty zostaniesz wypluty.
  4. Okazałeś chorobliwą zazdrość. Jeżeli kobieta zaczyna Cię na tym polu testować zrywaj bez litości. 

Zakończ to na dobre, zerwij kontakt na zawsze. Zachowasz resztki godności mężczyzny. Odpowiedź masz w audycjach Marka i na forum. Czytaj, czytaj i słuchaj.

 

Pozdrawiam i życzę siły w realizacji lepszego siebie.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą odległością ja bym wytrzymał niedługo maturka i plany na studia w tym samym mieście co ona. Co do mojej nikłej już męskości niestety się zgodzę. Zagrałem takiego chłodnego dupka co ma ją gdzieś ale wątpię czy wystarczy to na dłuższą metę. Dodam jeszcze, że to mój pierwszy związek i zaangażowałem się w 100% a od niej to tak średnio wiem że z tym też zjebałem, że dałem za dużo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już niejeden młodzik grał tutaj alfę... Pokory kolego, bo niczego nie ugrasz udając przed kobietą. One to wyczują na kilometr, że coś nie tak. Rozpad pierwszego związku boli najbardziej. Jednak nie masz wiedzy o kobietach i relacjach męsko- damskich. Zadanie domowe: 

 

  1. Audycje Marka - kolejność dowolna.
  2. Czytać forum.
  3. * Kupić chociaż Kobietopedię. Komplet książek Marka wyniesie Cię niecałe 100 zł. Polecam. Kwota nie jest duża jak na 4 książki. 
Edytowane przez volcaniusch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce studiów, mam nadzieje że powód inny niż to że ona tam poszła studiować (bo i coś takiego widziałem).

 

W ogóle to nie jest sprawa na forum chyba, tylko do normalnego, ludzkiego rozpatrzenia- oderwania się od emocji, zakochania, poprostu spojrzenia na suche fakty bez żadnych filtrów. 

 

Aa no i ważna rzecz- nie czuj się. Bywa że przy zakończeniu związku (bo to Cię niewątpliwie czeka) czujemy się paskudnie- bywa że to kobiety w nas wzbudzają takie uczucia i poparte to jest wzorcami i uwarunkowaniami kulturowymi. Także to jak sie czujesz rozpatrz za jakies dwa lata a nie teraz. Dodatkowo zjazd z haju powoduje efekty jak odstawienie...

 

Tak więc to co zjebałeś- wnioski i naprawa, ale bez przednego obwiniania. Tak czasem a nawet często jest tak że coś zapie*dolimy bo nas przerasta, trzeba to przyznać, poprawić się i lecieć dalej. 

Edytowane przez krótkowłosy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kurylavicz napisał:

zjebałem, że dałem za dużo

Od providera wezmą wszystko a i tak to będzie za mało.

Za młody jesteś na "poważne" zaangażowanie. A laska juz zrobiła z fascynującym przyjacielem wszystko, czego z Tobą się wstydziła, tyle że ją zgrillował i spuścił w kiblu.

  • Like 14
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wstydź się tego ze plakałeś! Nigdy nie płacz przy kobiecie to fakt, ale jak sam to luz, wyrzuciłeś z siebie emocje!!! To leczy! 

 

Czy wrócisz czy nie to twój wybor! 

Ale jak podejmiesz ta zła decyzje, przelotne jebanko Twojej dziewczyny będzie ci ryło dekiel gorzej niż dentysta martwego zęba!

 

Pamiętaj ona popuściła mu szpary - wiem przykro, ale co zrobisz jak nic nie zrobisz?

 

Pomysl która by się przyznała w takiej sytuacji??? Sam byś się przyznał? (Czasem są takie asy ze się przyznają - fakt)

 

Zajmij się swoimi studiami daj sobie luz z dupami pół roku. Z nią zakończ jaki kolwiek kontakt. Po co ci to?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do słuchawki nigdy nie płakałem ani przy niej to fakt. Tylko... k*rwa mać nie potrafię sobie wyobrazić, że ot tak pukał ją jakiś obcy typ co znali się ze 3 tygdonie. Co do myślenia o niej jako o szmacie itd. Powiedziałem jej to, że nią jest na sam koniec kazałem po prostu wypie*dalać. A mimo to dzwoni.

 

Nie, nie przepraszałem jej za to. Po prostu więcej się nie odezwałem.

Edytowane przez Kurylavicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oblałeś test. W jej oczach zawsze już będziesz słabym samcem. Dodatkowo laska ledwo co wyjechała, już zapoznała jakiegoś przyjaciela. Hahaha, czujesz to?? Przyjaciela! O shieeet :D Teraz to kisne. Odpuść, niech ją teraz wy(r)słucha przyjaciel. Na szczęście za jakiś czas będziesz być może w tej pozycji co jej przyjaciel :) tylko pamiętaj - zajętych nie tykaj!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie ona sama nie wie co się z nią dzieje!

 

Tak pukał ją od tak, nowe miasto, nowi ludzie, jakiś 30 letni jebaka jego auto, tyle emocji, wrażeń i majty mokre ze można wykręcać! Od tak.... właśnie!

 

Może Ci to pomoże:

Kiedy miałem z 17 lat „zakochałem” się od pierwszego wejrzenia w pewnej damie. Doprowadziłem do „chodzenia” i jakoś przed studniówkami wszystko pierdolło... 

Moja MyLady poszła z jakimś typem na swoją studniowke po czym dała mu dupy...

 

To tak w skrócie: dowiedziałem się o tym od jakiś tam ludzi, cieżko mi było, po tym jak pojechała na studia tez chyba lepiej nie było... Jak się obcięła ze nie każdy jest tak zalofciany jak ja byłem to szukała kontaktu...  pozdrów zuckerfrei czy dołączyła się do mnie na wtedy gg, chuj z tym może szukać go do dziś...

 

 

To schemat jest - przestań żyć ideami...

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już odkorkował za Ciebie wino i zostawił resztę, byś wyzerował. Tylko problem polega na tym, że zapłacisz tyle samo, co za całą butelkę. Nie opłaca się. Laska była na tyle tępa, że dała się wydymać za czułe słówka, więc i tak nie opłacało się mieć z nią potomstwa. Możesz uznać, że typek dał Ci przysługę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kurylavicz

Chłopaki już wszystko Ci ładnie wyjaśnili. Laska wyjechała, dała innemy, ten Ją zostawił, Ty akurat pokazałeś odrobinę siły nieodzywaniem się, to stwierdziła, że może warto wrócić ... to takie schematyczne, że aż brak słów. Olej ją, nie warto. Będzie ciężko szczególnie na początku, ale potem będzie tylko lepiej ... młody jesteś i masz dużo szczęścia, że tu trafiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrada równa się zawsze koniec i nie ważne, czy masz kredyty, dzieci, wieloletnie małżeństwo. Nie warto tego ciągnąć bo tylko będzie bolało. Potraktuj tę kobietę jako opcję (one nas tak traktują), uświadom sobie, że to Ty masz zasoby i to one powinny się o Ciebie starać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Kurylavicz napisał:

Dzięki Panowie. Trzeba się ogarnąć. No cóż trochę chujnia tak prawie rok zmarnować.

Właśnie nic nie zmarnowałeś, ten czas który z nią byłeś i to co się na koniec stało, powinieneś traktować jako porządną lekcję. Masz dobry start w naukę o paniach, teraz lepiej zrozumiesz to o czym jest tutaj mowa. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego nie dodam. Olej całkowicie kontakt nie odbieraj telefonów, zero SMS. Zachowaj resztki męskości, bo w tej relacji niestety nie okazałeś się mężczyzna. Dodam od siebie :

 

 

Nigdy nie płacz przy kobiecie  na filmach wygląda to tak facet płacze kobieta 

,, Oj jakie to słodkie " a w życiu tak ,, frajer, pizda, słaby " niestety tak to wygląda. Nie tłum emocji jak masz potrzebę płacz, ale sam. 

 

Następnie nie wierz w teksty ,, to tylko przyjaciel " bo to od razu dla mnie smierdzi. Co prawda nie przyłapałem ich ale na bank się całowali/ bzykali i nawet nie próbuj sobie wmawiac, że było inaczej. Kobiecie jak podoba się facet wyłącza się mózg i zaczynają działać hormony podniecenia, fascynacji wtedy mogą się znać kilka dni a ona i tak mu da. Ty piszesz 3 tygodnie ja ostatnio poznałem dziewczynę i dała mi na drugi dzień xD. 

 

Jesteś młody potraktuj to jako lekcje nie porażkę. Ja w związki na odległość nie wierzę chyba, że jesteście lata ze sobą. W innym wypadku to gaśnie szybko i albo on, albo ona sobie kogoś znajdą. 

 

Bądź mężczyzna nawet jak Cię będzie błagać olej ją całkowicie. Jak popuscisz lejce ona odda się innemu po czasie. Co zrozumiała, że dając innemu dupy woli Ciebie ?!! 

 

 

Pogoń szlaufe tak szybko jak się da i wyciągnij wnioski. 

 

 

Edytowane przez Kimas87
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.